Тема: Дайош КК-шні змагання в Тернополі !!!  (Прочитано 7335 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 14.12.2009, 13:47:11 »
Цитувати
Думаю час замислитись про кроскантрійні змагання у Тернополі. Багато хто бував вже на різних львівських змаганнях, багато хто їздив сам лісами.
Провести їх можна весною чи літом чи ще колись, а готуватись можна і зараз.

Для початку потрібно:

1) визначити район проведення. ніби найкраще підходить ліс в районі Кутківців, дальнього пляжу, Пронятина. Великого кола там не зробиш, але місцевість гарна. Літом можна буде купатись чи робити тріатлон :)

2) визначити на місцевості оптимальний маршрут (має бути цікавий (з втоптаними звивистими стежками), безпечний, логічний і тд ). Тут буде корисне долучення усіх бажаючих для пошуку ідеального варіанту. Потрібно проїздити всі стежечки і вичислити найкращі і з них скласти коло.

Паралельно з дослідженням кутківецького лісу можна шукати довгу трасу (15км) десь в районі Підгороднього-Петриків.

Пишіть, які є думки, які знаєте маршрути.
http://forum.tourclub.com.ua/viewtopic.php?f=11&t=697&p=4837#p4837

вже піднімалася подібна тема на початку року, але так нічого з того і не вийшло... зробимо спробу нумбер цвай  :)
побажання - побільше конструктиву і поменше флуду 8)

думаю, що можна шукати якісь цікаві місця і на відстані від Тернополя, але не дуже великій - скажем так, до 30 хв їзди
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 14.12.2009, 15:19:37 »
30 хв. їзди на чому?
яка довжина оптимальна?
який рельєф цікавить?
обовязково ліс чи можуть бути поля, болота(колії, села)?

хочу мануал по пошуковим роботам...

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 14.12.2009, 15:56:39 »
30 хв. їзди на чому?
яка довжина оптимальна?
який рельєф цікавить?
обовязково ліс чи можуть бути поля, болота(колії, села)?

хочу мануал по пошуковим роботам...

30 хв їзди на своїх двох... колесах  :)
довжина кола +\- 10 км
ліс, з цікавим рельєфом
по можливості, так щоб поменше людей там товклося....
а взагалі-то, тра назбирувати чим побільше різних варіантів, а потім вже їх проробляти
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 14.12.2009, 17:33:35 »
Проблема одна - нема як коло замкнути. Хоча брешу. Є. Я згадав один маршрут
 Виїзджаємо від початку "контрів"(це навпроти нової пристані) вгорі, потім по тій лісовл-селянській стежці виїзджаємо до дороги на Пронятин, вздовж неї в лісі є стежка, там доходимо до початку "кривої", по ній спускаємось до моста. Там по дорозі до дального пляжу, від нього по дорозі до бувшої частини внутрішніх військ, там вздовж забору виїзджаємо до контрів, там трішки підйому і ми знову на точці старту. Це не 10 км буде, але десь 4-5 сподіваюсь буде. Але у мене глазомір фіговий так що точно не скажу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 14.12.2009, 17:59:10 »
Проблема одна - нема як коло замкнути. Хоча брешу. Є. Я згадав один маршрут
 Виїзджаємо від початку "контрів"(це навпроти нової пристані) вгорі, потім по тій лісовл-селянській стежці виїзджаємо до дороги на Пронятин, вздовж неї в лісі є стежка, там доходимо до початку "кривої", по ній спускаємось до моста. Там по дорозі до дального пляжу, від нього по дорозі до бувшої частини внутрішніх військ, там вздовж забору виїзджаємо до контрів, там трішки підйому і ми знову на точці старту. Це не 10 км буде, але десь 4-5 сподіваюсь буде. Але у мене глазомір фіговий так що точно не скажу.

якраз перед НайтМеднес там катали  *tramplin*  проїхали практично один в один як ти описав  :)  ділянка непогана, але трохи закоротка... от якби можна було її на кілька км продовжити
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 14.12.2009, 18:14:04 »
Ну якщо зробите так щоб небуло машин то можна від пляжу пиляти аж до Фуршету і там підніматися у верх в село.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 14.12.2009, 18:30:03 »
якраз перед НайтМеднес там катали  *tramplin*  проїхали практично один в один як ти описав  :)  ділянка непогана, але трохи закоротка... от якби можна було її на кілька км продовжити

а яка проблема, збільшити кількість кіл і всьо, траса там буде класна. Тільки проводити то всьо не в мороз, а шоб хоть 10 градусів було. Хоча хтось може і захоче вінтер меднес  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 14.12.2009, 18:36:24 »
а ще ділянку по контрах і вниз до озера треба включити  >:D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 14.12.2009, 20:03:25 »
я думав про лісочок біля подолян... там тоже багато не буде, але 5-6 км назбирати можна... правда о звивистісь стежок мінімальна і троха нас*ано, але є непогані куски...


Дописано : 14.12.2009, 23:11:36
подивився на мапі той лісок петрики-підгороднє... такий ріальний лісочок..
« Останнє редагування: 14.12.2009, 23:11:36 від teodor4ik »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 14.12.2009, 23:28:01 »
[quote

подивився на мапі той лісок петрики-підгороднє... такий ріальний лісочок..
[/quote]


подивися в гуглі земля, він від Драганівки до Острова тягнеться, бо в Підгородньому він переділений дуже. Більш менш великий, перепад висоти 65 метрів. по площі в 4 раза десь більше як Кутківецький. Цікаво як там зі стежками?
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 15.12.2009, 03:57:37 »
Проблема одна - нема як коло замкнути. Хоча брешу. Є. Я згадав один маршрут
 Виїзджаємо від початку "контрів"(це навпроти нової пристані) вгорі, потім по тій лісовл-селянській стежці виїзджаємо до дороги на Пронятин, вздовж неї в лісі є стежка, там доходимо до початку "кривої", по ній спускаємось до моста. Там по дорозі до дального пляжу, від нього по дорозі до бувшої частини внутрішніх військ, там вздовж забору виїзджаємо до контрів, там трішки підйому і ми знову на точці старту. Це не 10 км буде, але десь 4-5 сподіваюсь буде. Але у мене глазомір фіговий так що точно не скажу.

якшо там від часу мого падіння нічо не поміналось то треба з лопатою бо роздовбаний трамплінах пройтись, бо той хто буде перший раз там їхати може добряче навернутись...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 15.12.2009, 15:40:48 »
подивися в гуглі земля, він від Драганівки до Острова тягнеться, бо в Підгородньому він переділений дуже. Більш менш великий, перепад висоти 65 метрів. по площі в 4 раза десь більше як Кутківецький. Цікаво як там зі стежками?
Та як. Заїхав я раз туда біля Острова десь зранку, виїхав, блін, аж за підгороднім ближче до вечора. Причому ніяких стежок і в згадці небуло  :D.
 Знаю одну стежку від Біатлонки до ставка в Петриках. Але то не коло. Стежок там має бути трішки. Але то пішохідні, тобто для велосипедистів недуже. Перепади висот і рельєф не справляють враження.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 15.12.2009, 17:23:01 »
Якщо хочете серйозну трасу і на перспективу то тільки Підгороднє - Острів. Я його обїздив і обходив вздовж і впоперек. Є там все і спуски і стежки і мало людей, зимою по ньому лижників ганяють з Острівської бази. Старт і фініш робити в Підгородньому на трасі біатлоністів, 1 коло приблизно 17-18 км, а якщо хочете не по просікам а по стежкам, то їх тут теж повно.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 15.12.2009, 18:02:55 »
Треба аборигенів Підгороднього пнути. Агов, Алекс2.0 ти де? А ну розказуй що у тебе там є? Де трасу проложити можна?   :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 15.12.2009, 22:39:50 »
Вважай, щоб ті "аборигени" як Ти їх лагідно називаєш Тебе не з'їли  :D :D :D :D :D :D