Тема: вилочне масло  (Прочитано 17060 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline alex2.0

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 05.12.2009, 23:12:24 »
мануал фуфло... я вже читав його, чуть шо "Зверніться до кваліфікованого майстра"... є ше ман по розгону її з 75 до 100мм., там хоть пишуть як і чим розкручувати і чим не змазувати... клапан нормальний, провіряв... але на то він і клапан шоби в 1ну сторону пускати...

ти і не читай його там в кінці схема вилки є розібраному стані!!!на нього треба увагу звернути,типу чи в тебе так само!!!
ну як типу в одну сторону пускає???ти подумай якшо він пускає тільки в одну сторону,то виходить шо він йде вперед клапан закривається і поршень зупиняється,тому в тебе і клин!!!!!він має якось стравлювати повітря шоб повернутись в попереднє положення,чи нє???

Дописано : [time]Сбт 05 Гру 2009 23:17:48[/time]
доречі тиск в демпфері взагалі нахрена? регулювати "швидкість реакції"? а ше там якось прелоад регулюється... шо таке прелоад? то часом не є розмір зворотного клапана?

ну хз нашо тиск в демфері  *dontknow*
а то точно демфер???
прелоад-це попереднє навантаження(в пружинні вилці,прелоад-піджимання пружини!!!а в повітряні-накачка позитивної  повтряної пружини !!!!!)

Дописано : [time]Сбт 05 Гру 2009 23:18:51[/time]
я старий вазелін старими трусами на палці стирав зі штанів :D

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ото сказав

Дописано : 06.12.2009, 00:00:27
корч тепер по темі "масло"
корч начитався я всякої фігні
моторне масло для вилок не канає,бо їх вязкість при температурі повітря десь біля 30))))хоча змашують ноги вони краще так як мають більшу проникність і їхна мясляна плівка стійкіша(хтось писав шо в навіть в мануалі до фоксів в штани виробник рекомендує лити моторне масло для змашування внутр частин,правда чи ні - незнаю,фоксів немав :) ),але дія на башинги і сальники невідома,а і ще при активній роботі демфера спінюється,а масло яке спінилось має малу вязкісь,тому демфер працює не адекватно!!!
гідравлічне масло(автоматичні КПП,гідропідсилювачі руля...)-люди лиють,дехто каже,шо нормально,тільки треба підібрати правильну вязкість,другі кажуть,шо гімно і зразу міняють на звичайне вилочне, дія на сальники і башинги -невідома,а і ше відсутні присадки які є в вилочному маслі (не памятаю як називаються) короче вони зменшують зношення башингів і покриття ніг вилки!!!!
звичайне вилочне масло-є синтетичне,напівсентитичне і мінеральне
мінеральне-( "-" -вязкість масла дуже залежить від температури експлуатації,тому і зимою демфер -тупить!!!!!)
синтетичне-( "-" -висока ціна,в порівнянні з мінералкою,"+"-вязкість масла не така чутлива до температури,як мінерального масла,корч його можна вважати всесизонним(завдяки різним синтетичним присадкам),більший ресурс масла,різні антифрикційні присадки)
напівсинтетика-ну типу шось середнє))))

« Останнє редагування: 06.12.2009, 00:00:28 від alex2.0 »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 06.12.2009, 15:17:01 »
таки доковиряв демпфер і найшов ше 1 клапан (зворотний, він же регулятор відскоку...) тобто в демпфера є 2 регулювання.. тиск-загальна швидкість вилки і клапанок відскоку... в мому випадку схоже шо якито *удак його зажав до упору, тому відскоку нема апше... а в мене нема 6гранки на 2.5 шоб відкрутити... найшов ключа... відпустив... ПРАЦЮЄ!!!!

а тепер по темі... якшо масло потрібне виключно як смазка для демпфера, насоса і штанів
шо брати? базано шось вязке але не дуже густе... а вот шо? солідолоподібне то загусто.. шота типу літолу тоже не, бо написано англіцкім по білому шо в жоднім разі не користати літієві смазки... гідро та моторні масла, рідкуваті... і шо делать?
« Останнє редагування: 06.12.2009, 16:26:05 від teodor4ik »

Offline Pozitiff

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 06.12.2009, 15:43:58 »
а тепер по темі... якшо масло потрібне виключно як смазка для демпфера, насоса і штанів
шо брати?

тобі тре рідке чи консистентне?? рідке маю моторекс 15в густина яке йде для змазки ніг в рокчоках. якшо тре густе то купи вазелін  :D  :D реал технічний вазелін саме воно

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 06.12.2009, 16:28:45 »
тобі тре рідке чи консистентне?? рідке маю моторекс 15в густина яке йде для змазки ніг в рокчоках. якшо тре густе то купи вазелін  :D  :D реал технічний вазелін саме воно
по ходу наплював на інструкції промазав все літієм... поговорив з автомеханіками... порадили ноги ззовні змастити силіконовою смазкою... кажуть до неї всяке гавно не липне... на днях попробую...

Offline Pozitiff

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 06.12.2009, 17:01:38 »
по ходу наплював на інструкції промазав все літієм...

може літолом))) тіки я би не радив нми мазати, він з алюмінієм взаємодіє

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 06.12.2009, 17:04:19 »
може літолом))) тіки я би не радив нми мазати, він з алюмінієм взаємодіє

поняв, викреслюєм... шо тідкажеш тої ж консистенції але без літія?

Offline Pozitiff

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 06.12.2009, 17:14:52 »
поняв, викреслюєм... шо тідкажеш тої ж консистенції але без літія?

там вообще яка ванна?? смазочне в ногах буде з демпферним контактувати??

Offline alex2.0

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 06.12.2009, 17:24:50 »
там вообще яка ванна?? смазочне в ногах буде з демпферним контактувати??
там повітряний демфер!!!!!

а тепер по темі:
літол,вазелін-не канають проникність мала,змащувана плівка не стійка,тобто сальники їх згортають і пари тертя працють в суху (а літій в литолі взагалі негативно впливає на ноги і сальники )
я б радив якесь мінеральне масло лити!!!!
я використовую силіконуву змазку,ну так всяке гімно не липне,відштовхує воду,але літом всі ноги були в пилюці,бо виробник не рекомендує витирати змазку після нанесення!!!!
« Останнє редагування: 06.12.2009, 17:28:09 від alex2.0 »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 06.12.2009, 20:17:35 »
Ото зброрище телепнів, і Тед самий великий. Тед, блін, УТОЧНИ КУДА ЗМАЗКУ. Якщо між сальніком і пильником то треба брати змазку для низькооборотних підшипників. Щось типу технічного вазеліну. Якщо в вилкі передбачено використання і масла в штанах то заливається 15W амортизаційне(заїдеш дам).   
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 06.12.2009, 20:49:12 »
там вообще яка ванна?? смазочне в ногах буде з демпферним контактувати??
яка ваапще ванна може бути в дуал ейрі??? *dontknow* там ПОВІТРЯНИЙ демпфер... мастити тра тіко ходові частини
УТОЧНИ КУДА ЗМАЗКУ. Якщо між сальніком і пильником то треба брати змазку для низькооборотних підшипників.
так от така як правило і є літієвою... такшо починаю дійсно думати про вазелін...

а вот шо робити з штанами? там ванни не положено, знач тра шось шо само насмерть тримається... ХТО шось чув просиліконові смазки в формі спрея?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #25 : 06.12.2009, 20:57:40 »
Часто ванна не у явному виді. Просто залити пару кубів масла в штани і все. Само буде по ногах розтікатися.
 Можеш пошукати силіконку в виді спрею. Має бути десь. Можу дати таком Моторексовське масло для семібас(манітушна система змазки). Також рекомендую поліроль антистатик "Sunnycar"(продається в Епіцентрі в атохімії по 30 грн за флакон на 300мл). Правда його треба щодня брискати але слизькість поверхні дуже велика стає. Ми чуваку сідушку побрискали. Так він на ній ковзав як на льоді.
 
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Pozitiff

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 06.12.2009, 21:25:04 »
там повітряний демфер!!!!!

чо ви скорше не сказали  :laugh: :laugh:

Offline alex2.0

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 07.12.2009, 00:25:00 »
ХТО шось чув просиліконові смазки в формі спрея?


блін!!!!!!!!!!!ну я ж написав вище Я ВИКОРИСТОВУЮ СИЛІКОНУВУ СМАЗКУ !!!іменно в спреї!!!купити можна будь-де де є автомобільна косметика!!!
я зустрічав тільки в спреях!!!!!!ну є і не в спреї,але то змазка для сексу,на силіконові основі серйозно!!!!в мене і така була!!!але нею вилку не мазав!!!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 07.12.2009, 10:03:00 »
...ну є і не в спреї,але то змазка для сексу,на силіконові основі серйозно!!!!

Діалог в сексшопі:
- у вас є силіконова смазка?
- є різні... вам для чого?
- в штани напхати...
- ???
- З ровером є*усь!!!...
 :D

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 07.12.2009, 13:22:39 »
ну ви й палите  :D

alex2.0
в мене Мурізк по мануалу пише 7,5 масло лити, але я собі залив в одну ногу 7,5-а в іншу (там де відскок, щоб він був швидше) 5.
В мене масло синтетика Мотюль - вилка чудово працювала навіть в -15
Бери синтетику і не парся