Тема: Як я бив байдики 2 дні:)  (Прочитано 4127 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« : 27.08.2007, 16:26:25 »
короче, тут всі пишут, шо провели гарно вихідні, десь їздили. то і я напишу пару слів.
короче, в нас був директорсько-корпоративний відпочинок, і я, як великий директор, поїхав тоже:)
їхали не ровером, а таким от антобусом

потім зупинились пообідати в якомусь готельному комплексі десь в Борщові вроді, то я там здибав 2 цікавих езкемпляри


смачно поївши всілякими українськонародними делікатесами, ми пересіли з Неоплана в Лаз і, обливаючись потом, покотили в Кривче. там короче, я був самий крутіший, бо взяв з дому налобного фонарика:) але то мені вилізло потім боком, бо там, курча, було багато кажанів і вони чомусь летіли на світло:)


потому ми поперли в Кам2янець-Подільський, де змучені  з сумками поселились в мажорно-вишуканий готель "7 днів", де повлягались на м2ягкі матраси і кайфували під неспішний дув кондиціонерів. вечеря була не менш мажорською - всіляки яства типу салатів, жульєнів  з грибами і холодного Стела Артуа -  остаточно закріпила хороший настрій.


після вечері всі гуртом пошкандибали в КП фортецю. я вже там був колись, але ці відвідини були особливими, бо для нас було замовлене театралізоване дійство з господарями, козаками, залпами пушок, вгощанням вином і якимись місцевими пляцками, ексурсією по фортеці, катанням на конях і фуршетом з салом і горілкою. але найбільше мені сподобались стрільби з луків і арбалетів по мішенях - мене аж пальці боліли:) а, забув сказати, що окрім нас - у фортеці більше нікого не було, то так класно було побродити  в тишині, не рахуючи п2яних криків біля арбалетного типу:)
вернулись десь опівночі в готель і я тихенько втік спати, бо народ ше десь попер на гульки.


зранку, після гарного сніданку, влаштованого на ганку:) поїхались-мо в кругосвітнє турне по Смотричу і Дністру
то наш криголам

я, відразу спутившись на борт, одягнув паски безпеки:)

пливли ми 6 годин, але той час швидко минув, бо розважались ми акі древні римляни  - на борту було вчтановлено 2 бочки - одна з пивом, друга з квасом хмільним -  і ми раз по раз бігали туди націдити собі, по ходу жуючи королівських креветок, тараньку, шашлики і інші смачні страви
фотку додаю обов"язково, жеби вас жаба задавила:)




так шо коли мені подзвонила жінка, і спитала як мені подорож - то я навіть не знав з якого боку починати розповідь:)

пливли ми собі, пливли, аж раптом на горизонті показалась фортеця Хотинська. всі, що були п2яні, відразу протверезіли від краси неймоіврної, бо дійсно, скажу вам хлопці - вигляд фортеці з річки - це ШОСЬ.



гарна фортеця, тут навіть каналізація була:)



ну і накінець, віддаю данину Джиму Моріссону і його натхненнику Олдосу Хакслі
Дорз, панове:)

« Останнє редагування: 27.08.2007, 16:46:21 від Сім самураїв »

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 27.08.2007, 16:47:17 »
мажор, мажор - ніц не скажеш... вьсьо як в лутших мажорів сього міста...
п.с. а до чого ти світлину Ромкиного цапка сюди приліпив?

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 27.08.2007, 16:52:46 »
цап сюди попав випадково:)

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #3 : 27.08.2007, 16:58:05 »
Шкода шо не зовидів цапа.
Але про відпочинок можу сказати - мажорський!

Але ровером краще, потім валяєшся у ліжку як колода і краще спиш. І по сходах як інвалід ходиш  :).

А фотка з ліхтариком, однозначно РУЛЬ!!!, увійде у скарбничку ФОТКА РОКУ 2007.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #4 : 27.08.2007, 17:04:45 »
Пшепрашам, якого цапка?

Сім самураїв, ми через тебе в карпати не поїхали, а ти нас мордуєш креветками королівськими... чекай-чекай, будуть ше і на тебе мозолі натерті мязи порозтягувані.

Я до речі вихідні теж на Дністрі провів, але не маю жодної знимки, шб похизуватися краєвидами і щирими писками щирих і добрих людей :).