Тема: щоденник 2х проектів  (Прочитано 21089 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 24.03.2010, 23:55:58 »
сьогодня проїхав перші 300м. на карері... чи то я давно не катав чи шо, але котиться дуже класно, не чекав такого від какашки на зубастих колесах, вилка навіть працює правда туповато...
ТуДу:
1. вчепити трос заднього тормоза
2. відрегулювати тормоза, перекидки
3. пошаманити з вилкою
4. поміняти руль
5. поміняти педалі
6. поковирятись в каретці
7. все смазати.

а здавалось шо він вже майже зроблений раз їде...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 25.03.2010, 08:06:13 »
Співчуваю. Намучаєшся з кареткою  :(
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline daynaysis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 28.05.2010, 21:05:59 »
Автор,звідки скаладові береш??? Рама,вилка,втулки,колеса......Все купуєш б\у?
"то було приняте геройське рішення... буду складати..."...Та я от теж просто прийняв таке геройське рішення,але воно в мене 50 на 50 ухвалено.
Скільки тобі це все обійшлося по грошах?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 28.05.2010, 23:02:34 »
А він все б.у. бере з закордону по хороших цінах. Тому на нього не рівняйся. Влетить в чималу копійчину. Гадаю тисяч 5-6 вже можеш готувати.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline daynaysis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 28.05.2010, 23:05:18 »
за такі гроші гроші можна 2 вела купити,ну або 1 суперський))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #20 : 28.05.2010, 23:09:02 »
Ну а ти що якесь гівно зібрався збирати? По собі знаю, напівміри тут недіють. Захочеш Деоре вішати то лиш на ХТ і зупинишся  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline daynaysis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 28.05.2010, 23:26:39 »
та я так дивлюсь,є що можна непогані деталі типу б\у купити у людей з рук.То план сам собою в голові народився,але ну його,бо може дорожче нового вийти.
Сюди ще добавляється ефект асортименту....Цих великів так багато,що очі розбігаються і просто уже кумарить цими різними обвісами.Типу одна фірма "Хоп!У нас от краще",дивишся іншу "Опа,а у нас ну просто на халяву класні велики і компектуха супер" а воно тупо все у всіх однакове.Для мне справа ж не в тому скільки коштують скажем шатуни на одному велику і на іншому,справа в тому що ми переплачуємо за марку 25 відсотків.Стальна зірочка чи зі сплаву титанова.....Стальна дешевше,титан дорожче,всі на форумі (на іншому) зразу "ОГО,це класна зірка",а ніхто не замислюється що такий запас міцності НЕ ПОТРІБЕН.Стальна добре відпрацює своє і не зламається.А всі просто тупо думають що коли дорожче то значить краще,а нічого подібного.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #22 : 28.05.2010, 23:30:01 »
Тут ти трішки неправий. Титан ЛЕГШИЙ. От тому й така ціна. Дорожчі компоненти просто легші, ну і технологічніші(додаткові регулювання)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline daynaysis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 28.05.2010, 23:40:29 »
я знаю що він легший,але можна замісить 12 ведених зірочок поставити 8.Там передаточне відношення змінюється не так уже на багато,якщо зменшити діапазон "швидкостей".То так навіть виграш буде по массі і по ціні.Тобто у нас буде задовольнятися умова математична і економічність.А ще краще вставати о 5-тій ранку і бігати,і тоді не буде проблем з масою велосипеда-жирок треба скидувати

Дописано : 28.05.2010, 23:43:47
Ну я може трохи про ті зірочки невдало,але зрозуміти хід думок можна

Дописано : 28.05.2010, 23:46:40
ПЕДАЛІ! Це реально до педалей підходить.Козирні за 600 перевалюють а звичайні до 200 придбати можна.Це взагалі окрема розмова,бісить коли на педалі витрачають такі кошти великі.Це всеодно що купити собі,вибачайте,труси за 1000 гривень і костюм за 200 маючи всього 1200 гривень.Це тупо
« Останнє редагування: 28.05.2010, 23:46:40 від daynaysis »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #24 : 29.05.2010, 00:01:07 »
ПЕДАЛІ! Це реально до педалей підходить.Козирні за 600 перевалюють а звичайні до 200 придбати можна.Це взагалі окрема розмова,бісить коли на педалі витрачають такі кошти великі.Це всеодно що купити собі,вибачайте,труси за 1000 гривень і костюм за 200 маючи всього 1200 гривень.Це тупо
ШАЗЗЗ. По місту їздити то педалі і пластикові покатять. А от попробуй на хрінових педалях пострибай. І нога буде зіскакувати, і ось погнеться, і підшипники підуть спати.  Ні, сильно економити неварто ніначому.

Дописано : 29.05.2010, 00:02:13
я знаю що він легший,але можна замісить 12 ведених зірочок поставити 8.Там передаточне відношення змінюється не так уже на багато,якщо зменшити діапазон "швидкостей".То так навіть виграш буде по массі і по ціні.Тобто у нас буде задовольнятися умова математична і економічність.
Одна біда - небуде задовольнятися умова плавності переключення передач.
 Да й взагалі чо ти паришся. Бери "Україну" і не трать лишні гроші. :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline daynaysis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 29.05.2010, 00:05:27 »
Тільки про підшипники не треба казати.Купи другої серії і вантажопідйомністю іншою і забудь за них.Ну про педалі,завжди можна знайти компроміс.Звичайно,коли хтось професійно займається різними трюками на великах,то треба мати надійний міцний агрегат.А просто в 90 випадків із 100 педалі дорогі просто купують для понтів за дармові гроші,кровно заробені батьками.........

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #26 : 29.05.2010, 00:10:53 »
ЛОЛ. Будеш ржати але значний відсоток тут самі вже давно батьки. Так що не треба тут про кровні гроші батьків  :). Майже всі вже дорослі люди і самі заробляють та самі тратять.  :)
 І на педалі тратять не такі вже й великі гроші. Найбільші витрати окрім рами приносять ВИЛКИ, ТОРМОЗА, ШАТУНИ. Ось ці компоненти дійсно витягують ну дуже значні суми. Можеш спитати в Андріціо, Спіріта, Вована, та інших техноманьяків.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 29.05.2010, 00:13:52 »
Купують в основному за свої кровні зароблені гроші, а з педалями як і з іншими компонентами є нюанси. Купиш дешеві контактні педалі і вчасно не відстібнешся зато вчасно шибанешся головою до ґрунту, і от вся економія. Я стараюсь купувати компоненти не нижче середньої цінової категорії.

Offline daynaysis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 29.05.2010, 00:15:50 »
Я тобі про реальний випадок сказав.Справа не в тому.Я на днях своєму приятелеві сказав,що планую придбати велик за 2500.Він був у шоці від того,що просто на таку річ стільки витрачати просто не варто.От на танк так,на танк можна.А ще по Україні є такі штуки....ДИТЯЧИЙ БУДИНОК називається.В тих дітей зовсім інші цінності.Їм не потрібні дорогі речі,кросівки фірмові чи ще щось таке,вони цінять людину.Так що,перед тим як щось робити (покупка) треба замислитись,чи воно є необхідним.

Дописано : 29.05.2010, 00:16:47
ні ну ок,звичайно що не варто економити.На здоров'ї не зекономиш

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #29 : 29.05.2010, 00:20:58 »
Купи "Україну" і не кохай собі мізки  :)
 А то вони потечуть коли взнаєш скільки деякі лічності тут потратили на велосипеди. тут інколи самі вилки по 2-4 тисячі коштують(б.у. доречі, нові взагалі по 6-8), і колеса 1000-1500.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.