Тема: хелп, потрібно "світло"  (Прочитано 28471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 20.06.2011, 22:57:14 »

ога... нашов його тамже, або дуууууже похожого...
http://www.dealextreme.com/p/c30-flood-to-throw-zooming-glass-optics-cree-p4-wc-100-lumen-led-flashlight-with-strap-3-aaa-18697
пишуть шо 100 *johndoe*... но бля буду валить яскравіше ніж то на чому написано 180

маю такого девайса, валить непогано, але батарейки садить так само непогано  :)
обережно з купівлею такого в китайців через інет - є кілька модифікацій таких ліхтариків по потужності (ззовні ідентичні), були випадки коли присилали слабший.
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 20.06.2011, 23:05:18 »
були випадки коли присилали слабший.
це точно не той випадок і може той шо 100 то він і є...

Offline Steve

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 20.06.2011, 23:12:32 »
> як вичислити потужність фанаря
Береш еталонний акомулятор, ємність якого ти знаєш. Якщо не знаєш, можна взяти амперметр, і відоме тобі навантаження, або амперметр + вольтметр + довільне навантаження яке витримає акомулятор і заміряти його ємність.
Потім ставиш в ліхтар, включаєш і засікаєш час, який він працює.
Наприклад, в тебе є акомулятор на 2,4 А*год, на 3,7 В. Ставиш його в ліхтарик, включаєш, а воно працює три години рівно. Значить потужність ліхтарика 2,4*3,7/3 = 2,96 Ват. Це за умови якщо стоїть стабілізатор.
Якщо воно не стабілізоване, миттєву потужність можна виміряти, вимірявши напругу на діоді і глянувши в даташиті, яким струмом він живиться при даній напрузі, або просто виміряти струм і напругу на діоді та перемножити. Але як ти будеш це міряти, я не знаю, я завжди прикидаю по часу роботи від акомулятора.
> в когось є фара в реальних 200-250Лм, щоби зі своїм порівняти?
В мене є ліхтарик на 280 люменів (в районі 200 люменів OTF), але порівнюючи оком, ти порівнюватимеш не світловий потік, а освітленість (котра в люксах), це є різні речі.
> тама якто дивно стоїть блок 3хААА
Це не дивно, всередині ніякої електроніки, ніякого драйвера, все що є, це акомулятор, корпус та діод.
> ставиться 1 акум 18650 замість них, а вот який і чим його заряжати?
18650 довший за ААА на 21 мм. Ставити будь-який літієвий з захистом. Якщо по научному, то заряджати спочатку струмом в 0,1 С, а потім напругою 4,2 В (для літій-іонного).
> но бля буду валить яскравіше ніж то на чому написано 180
180 чого? люменів? Яскравість вимірюються не в люменах і люмени до неї мають досить опосередковане відношення.

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 21.06.2011, 09:31:00 »
Більшою за 14 см? Та він має 21 см довжини і 5,5 в діаметрі... його хіба до рами скотчем примотувати  :(
Кріплення знайдеться. У цьому ліхтарі можна зняти модуль для другої батарейки - буде звичайний по довжині. А діаметр рефлектора немає значення для кріплення. Стосовно перегріву, то може чоловік з харківського туристу, який продає ті ліхтарі, вирішить те питання, як вже обіцяє?
В мене є Сігма, здається на 100 люмен (в ТХ написано тільки 25 люкс, про люмени почув в якомусь відеоролику про неї), її плюс - проектує світловий потік на дорогу, а вище пояса людини яка стоїть на шляху темно - тобто вона не сліпить водіїв і пішоходів. Ну і працює безвідмовно. Хочу потіжніший ліхтар для бездоріжжя, з хорошою боковою засвіткою.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #34 : 21.06.2011, 10:38:15 »
> в когось є фара в реальних 200-250Лм, щоби зі своїм порівняти?
В мене є ліхтарик на 280 люменів (в районі 200 люменів OTF), але порівнюючи оком, ти порівнюватимеш не світловий потік, а освітленість (котра в люксах), це є різні речі.
А ну пліз розжуй про люмени і люкси, що в них вимірюють і що це на практиці означає(на хлопський розум)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Steve

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 21.06.2011, 14:12:46 »
В люменах вимірюється кількість світла, ну а освітленість вона і є освітленість. Якщо в тебе є ліхтарик який світить з широким кутом на багато люменів та другий, з меньшою кількістю люменів, але більш сфокусований, другий може сильніше освітлювати поверхню. А оком ти саме фіксуєш освітленість поверхні.
Більше того, порівнюючи два ліхтарика, навіть роблячи поправку на широту світлового пучка, на око неможливо сказати де більше люменів. Око дуже не точний інструмент в цьому плані, різниця до 20-25% взагалі практично не помітна, та і чутливість його дуже нелінійна.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 25.06.2011, 17:27:31 »
> як вичислити потужність фанаря
пішов іншим шляхом... у р4 діодів віддача 80лм при 350мА, пишуть шо жрьоть 700-800мА... тобто тих-же 160-180 виходить.. а чо тоді пишуть 100??? ніпанятна... і ше по поводу драйверів, шо значить нема? якшо є регулювання потужності 100,50% і блимавка, то вже шось мусе бути...

Offline Drive_t

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 106
  • Карма: +3/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Boardman Sport 0977821655
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 10.02.2012, 01:01:32 »
Всім привіт вот і я надумав купляти собі фонарик але стою на роздоріжжі і незнаю який вибрати вагаюся між цією моделлю Brinyte XM-L C2  http://motor.inf.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=84&category_id=13&manufacturer_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=79 і такою моделькою  http://motor.inf.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=128&category_id=21&option=com_virtuemart&Itemid=79 в ультрафаєрі кращий діод і перехід між центром і боковою засвіткою плавніший,а у брініта краща бокова засвітка але за то різкий перехід між точкою і боковою засвіткою якраз увага завжди буде на цій точці трошки зле.Сьогодні був зустрів одного незнайомця так в нього був ультрафаєр і світив в нього він широго і перехід до центру плавний і фонарик якраз купляв для велосипеда шкода моделі в нього не взнав хотів би такий собі придбати може він є серед нас :) якшо хтось може щось сказати по цьому поводу підкажіть

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 10.02.2012, 18:09:18 »
В мене отакийво http://motor.inf.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=85&category_id=21&manufacturer_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=79
світить файно, якщо хочеш, здибаємся, подивишся
Погода не перешкода

Offline Drive_t

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 106
  • Карма: +3/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Boardman Sport 0977821655
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 12.02.2012, 23:15:31 »
В мене отакийво http://motor.inf.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=85&category_id=21&manufacturer_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=79
світить файно, якщо хочеш, здибаємся, подивишся
Ну с8 брініт по відгуках серйозний фонарик тіки по габаритах він трошки величенький для мене але за то бокова засвітка певно супер, а на якому сайті купляв і які акуми купив собі ну і кріплення яке?

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 13.02.2012, 10:12:53 »
Довжина 155мм, діаметр 25мм, діаметр голови 45мм... С2 і С8 на один акум, так що і розміри приблизно одинакові повинні бути
Брав там же, в мотора... фонарик + зарядне + швидкозйомне кріплення + 2 акума  TrustFire Protected 18650 + коробочку для них
Обійшовся мені той комплект 460грн, а з С2 фонарем було б 420
Погода не перешкода

Offline Drive_t

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 106
  • Карма: +3/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Boardman Sport 0977821655
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 13.02.2012, 12:47:48 »
Довжина 155мм, діаметр 25мм, діаметр голови 45мм... С2 і С8 на один акум, так що і розміри приблизно одинакові повинні бути
Брав там же, в мотора... фонарик + зарядне + швидкозйомне кріплення + 2 акума  TrustFire Protected 18650 + коробочку для них
Обійшовся мені той комплект 460грн, а з С2 фонарем було б 420
Відписав в приват

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 05.05.2012, 12:46:34 »
А можна десь дістати літієві акумулятори АА? Бо металгідридні важкі, дорогі, через 2 роки користування вже 50% ємності втратили, як на мене.
Проблема:

А проблема світла загалом для мене вирішена так:




« Останнє редагування: 05.05.2012, 13:00:27 від Frenky »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 05.05.2012, 13:10:14 »
А можна десь дістати літієві акумулятори АА?
Ні! Можеш привітати мене з 1000-ним повідомленням на форумі  :D
 По суті: Акумулятори чим заряджаєш. Маєш якесь фірмове зарядне для АА? Можна їх "прогнати" для відновлення до стану, кращого ніж вони є зараз. Потрібно терпіння і уміння (останнього навчу). Щось відповідай!

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 05.05.2012, 13:23:01 »
Ні! Можеш привітати мене з 1000-ним повідомленням на форумі  :D
 По суті: Акумулятори чим заряджаєш. Маєш якесь фірмове зарядне для АА? Можна їх "прогнати" для відновлення до стану, кращого ніж вони є зараз. Потрібно терпіння і уміння (останнього навчу). Щось відповідай!
Вітаю!!! 1000 - солідне число)) І залишаєш завжди цікаві і корисні дописи.
Це зарядне перестає їх заряджати за 6 годин, хоча з таким струмом ті акумулятори мали б всі 16 заряджатися. Можливо фара їх не до нуля садить, але коли після зарядки підєднати їх знову, то процес зарядки починається знову і триває ще кілька годин. Правда результату я не помітив. Все одно швидко сідають.