Тема: Night Madness 2009  (Прочитано 11293 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 17.11.2009, 22:08:54 »
Нічне крос-кантрі Night Madness 2009



1. Мета змагань:
Перегони проводяться виключно на втіху організаторам і для мордування учасників.
Мова йде про здоровий спосіб життя, як засіб отримання задоволення від пригод на свіжому повітрі.

2. Назва
Night Madness 2009

3. Організатор
Бескид.lviv.ua

4. Дата змагань
Реєстрація о 22:00 05 грудня 2009 року. Старт о 23:00, виїзд на останнє коло о 04:00 06 грудня.
Фініш о 05:00 06 грудня 2009 року.

5. Умови участі
Учасником імпрези може бути особа, котра згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Учасник знає, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при будь-якій погоді. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 16 років. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі. Харчування на дистанції відсутнє!
Стартовий внесок для львів’ян – 25 грн. Для іногородніх участь в перегонах безкоштовна.
Fair play ніхто не відміняв

6. Обов’язкове спорядження учасника:
шолом
аптечка
мобільний телефон
хоча б один передній і задній ліхтар.

7. Маршрут:
Траса перегонів пролягає територією Винниківського лісництва і позначена на місцевості білою фарбою та кольоровою стрічкою.
8. Категорії:
Всі учасники їдуть в категорії СОЛО.

9. Результати.
Переможцем визнається той учасник, який за час змагань проїхав найбільшу кількість ПОВНИХ кіл.
Після фінішу всіх учасників, організатори підсумовують результати. Нагородження відбудеться після кількагодинної перерви.

здерто з http://www.beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=1861
обговорення туточки http://www.beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=1304&postdays=0&postorder=asc&start=0 (актуально - останні кілька сторінок теми)

ну що, хто записується в добровольці?  *tramplin_m*
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 17.11.2009, 22:34:22 »
якшо повезе нарити велик то поїду ше з другом  :) якшо нє..то ні він ні я не поїдем... *dontknow*
Via est Vita

CoRacK

  • Гість
« Reply #2 : 18.11.2009, 19:26:12 »
Я їду.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 21.11.2009, 10:24:57 »
CoRack, ми плануємо їхати бусом - якщо хочеш приєднуйся... орієнтовно, дорога обійдеться гривень в 50. обговорення поїздки на нашому форумі http://forum.tourclub.com.ua/viewtopic.php?f=11&t=668
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 26.11.2009, 20:59:15 »
Ха-ха, колись чисто з цікавості тре буде таке втнути
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 27.11.2009, 19:07:30 »
++++++ Але, не пізньої осені, коли температура трохи, не зовсім здорово сприяє такому спортивному заходу, і теж вибрати гарний місцевий маршрут, "нашкребти грошенят" продумати хороші призи за найкращі результати, і також з сусідніх областей спортивний люд запросити. Але перший раз можна справді "чисто з цікавості" провести таке змагання на місцевому (обласному) рівні, а там - видко буде.  *tramplin_m*

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 27.11.2009, 22:39:14 »
++++++ Але, не пізньої осені, коли температура трохи, не зовсім здорово сприяє такому спортивному заходу, і теж вибрати гарний місцевий маршрут, "нашкребти грошенят" продумати хороші призи за найкращі результати, і також з сусідніх областей спортивний люд запросити. Але перший раз можна справді "чисто з цікавості" провести таке змагання на місцевому (обласному) рівні, а там - видко буде.  *tramplin_m*

як казала одна людина - це все тупі відмазки  :P
температура за бортом - наразі не настільки вже і критична... крутиш педальки - нормально себе почуваєш...
минулого року он погодні умови були значно гірші(хоча ще тиждень часу - багато чого може змінитись, але...). Хто хоче - той поїде, а хто не хоче - знайде сотню відмазок, щоб не поїхати... я так думаю...
по власних спостереженнях - організовувати щось самим досить складно, а тут така можливість... тим паче, що ніхто не заставляє катати всі 6 годин - відчуваєш, що стає хижо - бус під боком, вогнище думаю організатори також забезпечать, щоб швиденько відігрітисяє. Отакє...  >:D
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 27.11.2009, 23:20:20 »
я мабуть поїду - люблю вночі катати.
але не бачу інфи про трасу, тому питання:
1. довжина кола?
2. яке дорожне покриття ? (якщо воно є)
3. який вел брати (шосейник, МТВ), які шини (сліки, шипи)?
4. чи потрібна якась попередня реєстрація?
5. кому, коли і де давати гроші на бус?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 28.11.2009, 07:54:01 »
На рахунок
це все тупі відмазки  :P
читати перший пост цієї сторінки http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1816.45.html по друге, траса явно не для "тєжкого шоссера", а по-третє я лише 3 рази виїжджав на свому недавнопридбаному МТБ, і оскільки немаю достатніх навичок їзди на ньому (читати пост номер 3 http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1849.0.html ) то і неїду цього року, тим паче позавчора простудив горлянку, що їжу важко ковтати, але Kamyanets-ю для нічних тренувань, як тіко Він скаже - компанію складу полюбому http://forum.tourclub.com.ua/viewtopic.php?f=11&t=668&start=15 (пост №2 другої сторінки)
P.S.: на рахунок слів типу "тупі відмазки" в мою адресу - не ображаюсь бо у мене пам'ять погана  :D я помщусь, забуду і знову помщусь  :laugh: :laugh: :laugh:
Вольф на рахунок траси і т. п. у першому пості цієї теми, є посилання на Львівський форум, там якщо читанути всі сторінки теми про "Нічне крос-кантрі Night Madness 2009 " то вони там і про трасу трохи згадують боюсь шоссер - не проконає, треба брати всюдихід  :) :) :)
« Останнє редагування: 28.11.2009, 22:02:54 від Vintage »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 28.11.2009, 10:15:34 »
Вольф на рахунок траси і т. п. у першому пості цієї теми, э посилання на Львывський форум, там якщо читанути всі сторінки теми про "Нічне крос-кантрі Night Madness 2009 " то вони там і про трасу трохи згадують боюсь шоссер - не проконає, треба брати всюдихід  :) :) :)

на львыському форумі багато пише - нема здоровя читати, а мене цікавлять конкретні моменти, тому і питаю
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 28.11.2009, 17:40:34 »
на львыському форумі багато пише - нема здоровя читати, а мене цікавлять конкретні моменти, тому і питаю


Може тебе ще за ручку відвести....до місця старту
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 29.11.2009, 20:30:46 »
На рахунок  читати перший пост цієї сторінки http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1816.45.html по друге, траса явно не для "тєжкого шоссера", а по-третє я лише 3 рази виїжджав на свому недавнопридбаному МТБ, і оскільки немаю достатніх навичок їзди на ньому (читати пост номер 3 http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1849.0.html ) то і неїду цього року, тим паче позавчора простудив горлянку, що їжу важко ковтати, але Kamyanets-ю для нічних тренувань, як тіко Він скаже - компанію складу полюбому http://forum.tourclub.com.ua/viewtopic.php?f=11&t=668&start=15 (пост №2 другої сторінки)
P.S.: на рахунок слів типу "тупі відмазки" в мою адресу - не ображаюсь бо у мене пам'ять погана  :D я помщусь, забуду і знову помщусь  :laugh: :laugh: :laugh:

Vintage, на рахунок "тупі відмазки" - не сприймай то тільки на свій адрес, то так би мовити узагальнюючи  :) річ в тому, що в різних темах дуже часто пишеться типу "та то далеко", "та то погода погана", "та от якби то в Тернополі", "та треба в нас таке організувати" і т.д... а щоб щось організувати - тільки побалакали і все...
я коли їхав весною на Вульки - то це взагалі була моя перша велопоїздка в цьому сезоні. Зараз також не в найкращій формі, але то все таке - головне просто весело провести час, ну, наскільки вдасться...  :)
а пам"ять  таки потрібно тренувати...  :P


Дописано : 29.11.2009, 20:41:11
я мабуть поїду - люблю вночі катати.
але не бачу інфи про трасу, тому питання:
1. довжина кола?
2. яке дорожне покриття ? (якщо воно є)
3. який вел брати (шосейник, МТВ), які шини (сліки, шипи)?
4. чи потрібна якась попередня реєстрація?
5. кому, коли і де давати гроші на бус?

Вульф, в першому пості є посилання на вітку форуму, де є обговорення цього заходу... там же(тобто в першому пості) мною написано, що актуальними є кілька останніх сторінок форуму - якщо і їх важко осилити, ну тоді навіть не знаю, що відповісти...
попередня реєстрація - бажано  -  на тому ж форумі у відповідній темі
на рахунок грошей - у нас на форумі, внизу будь-якого поста Камянця є його контактний телефон - телефонуєш і узгоджуєш всі нюанси
« Останнє редагування: 29.11.2009, 20:41:11 від Petryxa »
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 29.11.2009, 21:16:57 »
вже прочитав всі сторінки - типа виправився)
поперєдньо зареєструвався як учасник.
Камянцю зателефонував.
купив ще одну фару - тепер маю вже чотири + задня блималка.
купую нову гуму для  на заміну своїм слікам для асфальту.

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline mukolka

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 01.12.2009, 10:14:20 »
коли вже ідем.пошвидше би вже.
пропуную в суботу виїхати швидше щоб по львову покататися.
  *tramplin_m*

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 01.12.2009, 15:10:43 »
народ, а старт буде там десь де Вульки ХСО проводились??
Via est Vita