Тема: Не вішати носики!!!  (Прочитано 43220 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 28.10.2009, 13:52:11 »
Тед хворає

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 28.10.2009, 14:53:44 »
нєєє, тепер мінімум домейн  :) . А Тед десь пропав з нету  *dontknow*
я болен  :'(
 а рами вже маю 2(з тим шо сам складаю то 3) і одна з них даже з якоюсь вилкою...  :laugh: на 1й час, а взагалі дето має якийто мурзік КК приїхати я вже його купив...
шатуни є перекидок до грома коліс немеряно, манеток хватає, тормоза гідр. і вібряки є... всього є багато і внатурі можна за розстрочку говорити(всерівно до весни я то все фіг продам)...  можна складати і шо подешевше... мої шатуни я вже тобі подарив :) перекидки і манетки є ацери, тормоза попроще десь ше були, колеса є копеечні, дешевшу раму з вилкою за 500 віддам.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 28.10.2009, 16:06:36 »
Ти ще зими канадської небачив. Тоді це гівно тобі раєм покажеться, коли будеш по вуха в снігу

Так ніби ти бачив :)))). Зима ліпше як гівно під ногами

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 28.10.2009, 19:26:50 »
Тед! Бійся Махабхарата! Де ж такі одкровення так на форумі строчити. Хоть би в "лічку" описи тих скарбів надіслав, а то - на тобі на люди!
« Останнє редагування: 30.10.2009, 19:45:17 від Vintage »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #19 : 28.10.2009, 21:21:30 »
всерівно до весни я то все фіг продам
Це я і мав наувазі  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 30.10.2009, 19:59:44 »
Тед не хворій бо ну його наліво. До весни може не все, але лови момент поки нельотні дні, то й троха попродуєш того золота (для тих хто розуміє)!
П.С.: Хто інтенсивно крутить педалка, того чур вірусяки не чіпають!!!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 31.10.2009, 21:30:15 »
Тед не хворій бо ну його наліво. До весни може не все, але лови момент поки нельотні дні, то й троха попродуєш того золота (для тих хто розуміє)!
П.С.: Хто інтенсивно крутить педалка, того чур вірусяки не чіпають!!!
такот я прідурок троха прогонив шо було дурі (нада було), хлепанув свіжого холодного повітря... і всьо..

ПеСе... я вже ожив... такшо в понеділок вже бду готовий пороздавати всім кому шо обіцяв....

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 31.10.2009, 22:53:12 »
Я вже сьогодні "мчав" на своїй "звіруці" - МОНСТР після промивки, змащування,вкорочення ланца на дві ланки, заміни заднього протектора. До речі про протектор, кажуть що той шо я "вліпив" не ахті, хоча мій "тєжкий шосСЕР" не жалівся мені сьогодні, і в напівтьмі (пізно повертався з дачі) з болітця виїхав на ура (з профі-шоссером на екстравузьких колесах була би - халепа ... мабуть.) Так-от скажіть щось про "гуму"  http://picasaweb.google.com.ua/Vintage595/TjgkuyShosser?authkey=Gv1sRgCIXpz62C9rm6xwE&feat=directlink   ?

CoRacK

  • Гість
« Reply #23 : 01.11.2009, 11:42:28 »
Так-от скажіть щось про "гуму"  http://picasaweb.google.com.ua/Vintage595/TjgkuyShosser?authkey=Gv1sRgCIXpz62C9rm6xwE&feat=directlink   ?
Хороший універсальний протектор з добрим водовідведенням, а от якість власне гуми думаю середненька :).

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 01.11.2009, 17:48:27 »
Спасибі, якість гуми мабуть таки туфта, бо DURO - швидше за все Американська компанія, але чіткий напис на шині Made in China говорить сам за товар. І нарив таки мою http://www.duro.ru/production/velofl/velo_pokrysko/CityTouring_c/details/DHB02027  -  дивина!

CoRacK

  • Гість
« Reply #25 : 02.11.2009, 16:49:14 »
Спасибі, якість гуми мабуть таки туфта, бо DURO - швидше за все Американська компанія, але чіткий напис на шині Made in China говорить сам за товар. І нарив таки мою http://www.duro.ru/production/velofl/velo_pokrysko/CityTouring_c/details/DHB02027  -  дивина!
Ну, китайська гума ще більш-менш (середняк), от індійська, то та геть нікуди не годиться (ставлю "лебідь") :D :D :D.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 02.11.2009, 17:25:43 »
Спасибі за підтримку. Катав вчора та сьогодні - непогано навідь вельми кул, бо якби схотів на поворот увійти на старій гумі, але на такій швидкості як сьогодні, точно що - навенувся б!

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 04.11.2009, 08:19:10 »
Народ,ну не "розкисайте"
Зима ліпше як гівно під ногами
у нас хоч погода класна, не те що у Віталько. А я вчора ввечері порулив до Теда, а його не оказалось, хоча вдень я йому дзвонив,і він казав, що буде. Чи не трапилось із ним щось бува, бо навіть ввечері трубки не брав???  :question1:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 04.11.2009, 10:55:29 »
Народ,ну не "розкисайте"  у нас хоч погода класна, не те що у Віталько. А я вчора ввечері порулив до Теда, а його не оказалось, хоча вдень я йому дзвонив,і він казав, що буде. Чи не трапилось із ним щось бува, бо навіть ввечері трубки не брав???  :question1:

ти не уточнив шо будеш 100%, а тіко якшо зробиш фару... тож я і не попер туда :), а телефон в мене деколи дохне...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 08.11.2009, 01:37:45 »
Дощі, дощі а потім раз - і зима!  :o Но, як я до тої пори гарного МТБ не придбаю, то буду фігурне катання на "тєжкому шоссері" виконувати!  :D