Голосування

Будь-ласка проголосуйте* хто має 2 різні категорії велосипедів ?

ВМХ
0 (0%)
Гібрид
1 (20%)
Гірський
0 (0%)
Крос-Кантрі
1 (20%)
Тріал
0 (0%)
Шоссейні
3 (60%)
*Був не на свому звичному транспортному засобі
0 (0%)

Всього голосів: 5

Тема: Категорія Вашого транспортного засобу та ДТП?  (Прочитано 10192 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 31.10.2009, 22:59:28 »
Ага :"крутих велосипедистів" я досі без шолома катаю - боюсь. Як говорив Тед - візьмеш шолом на виїзд - все гаразд, тіко забудеш - ...пі...  ...От я і боюсь - забути!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 01.11.2009, 12:21:15 »
На рахунок "два рази чуть не влітав в машини, бо затормозити вчасно ну дуже важко" я один лиш раз майже "влетів", але він - рушив, взагалі-то на небезпечних ділянках (майже щодня долаю Горбатий міст) дотримуюсь дистанції, і все нормально контролюю! Чого панове і Вам бажаю.
ехехе... дотримуйтесь дистанції в 300-3000м... катайтесь лісами-полями...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 01.11.2009, 17:58:52 »
ехехе... дотримуйтесь дистанції в 300-3000м... катайтесь лісами-полями...
"Вовка боятися - в ліс не ходити" не 300-3000, а 3-4,5 МЕТРІВ (і то тіко з горба), по прямій мона 2,5-4 (чотири то для - зверских шоссерів)  8)

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 01.11.2009, 18:06:04 »
ага...який тоді потік повітря якшо 300+м....тре триматись 2-3 метра від машини якшо летиш 40+км/год  :)
Via est Vita

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 01.11.2009, 21:16:10 »
Саме так до 2 м але то має бути "фура" , але то в основному дано відчути власникам шоссерів. http://www.birota.ru/photostory/index.php?n=4&year=2004
« Останнє редагування: 03.11.2009, 13:08:46 від Vintage »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 04.11.2009, 12:38:37 »
ВВажаю дане голосування можна закривати. Пісумки-висновки: згідно результатів на даний момент маємо наступне, ДТП на гібриді - 1 на Кросс-Кантрі - 1 на шоссейних - 3. Чесно кажучи я гадав, що на менш пристосованих до асфальтної їзди велосипедах буде тоже пару голосів. Але як казав Erazel :"Найчастіше на КК, Гібридах, шосейних і Гірських(я так поняв під останніми ти розумів базарні прості) по тій причини що на них найчастіше їздять по дорогах." І він був правий! Є такий фактор (теорія) коли пересідаєте з одного на другий тип велів, то в перші години катання не зразу "проникаєшся" їздою на ньому, бо недавно катав на свому МТБ, а тут пересів на гібрид (для прикладу), і треба чуть "прорайдити" щоб повністю відновити навики , контроль, динаміку (маю на увазі приблизно десь дві год - пів дня) їзди, щоб не втрапити в халепу на дорозі. Тому чекаю ще Ваших міркувань, роздумів (зауважте не флуда)! І ще одне, як писав Kolibri :"суть скоріше не в ровері, а в тому, хто на ньому їде, і як їде.тому всім бажаю не стояти в пробках". Особливий respekt Erazel-ю за змістовні та обгрунтовані пости!!

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 13.11.2009, 23:00:56 »
Моя думка така: меньше про аварії думати треба! а просто дотримуватись правил і бути уважним (не всі ж будуть такими акуратними як ви).  А то будеш їхати і думати а зібє мене та фура чи нє, а якби я був на шосері то він мене би не догнав, а якби я був на бмх то фіг би я поїхав на асфальт, і так задумаєшся і вїдеш в міліціонера який вибігатиме щоб спинити цю ж таки фуру!
Суть думки така: про що думаємо то придягуємо (трансерфінг реальності), не важливо думаємо ми погане чи хороше. вот.

З.І. і в якості розрядки, колись давно в мене був базарний горнік, їхав я по вулиці і щось мені передні тормоза шуміли ... ну я опустив голову подивитись що там, і тільки підіймаю голову, а передімною відкритий люк! пів метра. я встиг тільки виставити руки вперед, вдарився колінов і руками, а тросік від передніх тормозів порвався!!! от а не думав би про нього - все було б ОК.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 15.11.2009, 21:55:46 »
На рахунок фури та аварії, ми з Skeleton-ом 13 мали на увазі саме не аварію а чисто фізичний ефект, тобто якщо Ти заходив по посиланню, що я викладав у передостанньому пості (http://www.birota.ru/photostory/index.php?n=4&year=2004), то зрозумів би нас на 100% додатково можеш перейти на http://video.ukrhome.net/watch/2033/13700/14533/  на тій сторінці знайдеш відеопідтвердження цього фізичного явища! І спасибі за змістовний пост і нагадування про таке явище як (трансерфінг реальності)! Я сам недавно велокомпютер поставив і трохи побоююсь на нього задивлятись - безпека та дорога перша мета!
« Останнє редагування: 15.11.2009, 22:14:00 від Vintage »

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #23 : 02.12.2009, 11:14:08 »
О, вже й у нас транссерфери завелися.
Від себе додам, що я ту книжку теж читав, у 2005 році.
Не релігія, не панацея, але...
:)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 02.12.2009, 21:32:20 »
...але щось таки в цьому є. Сила думки!!!