Голосування

Будь-ласка проголосуйте* хто має 2 різні категорії велосипедів ?

ВМХ
0 (0%)
Гібрид
1 (20%)
Гірський
0 (0%)
Крос-Кантрі
1 (20%)
Тріал
0 (0%)
Шоссейні
3 (60%)
*Був не на свому звичному транспортному засобі
0 (0%)

Всього голосів: 5

Тема: Категорія Вашого транспортного засобу та ДТП?  (Прочитано 10061 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« : 23.10.2009, 00:13:11 »
Взагалі-то може хто з старожилів би щось відредагував, а-чи підправив - буду вдячний, забігаючи наперед, мета: розрізнити на яких частіше велосипедах попадають в ДТП, конкретніше хочу відокремити наче на групи швидкісні, та позашляховики!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 23.10.2009, 00:23:48 »
Найчастіше на КК, Гібридах, шосейних і Гірських(я так поняв під останніми ти розумів базарні прості) по тій причини що на них найчастіше їздять по дорогах. Інші велосипеди на дороги рідко виїзджають так як мало пристосовані для далеких поїздок.  Якщо ти звісно мав наувазі іменно ДОРОЖНЬО-транспортні пригоди.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 23.10.2009, 00:39:25 »
Шановний Erazel під
...(я так поняв під останніми ти розумів базарні прості) ...
останнім я хотів висказати, що до велосипеда не звик (новий, або взяв у когось покататись, чи щось подібне).

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 23.10.2009, 09:14:54 »
шота я апше не врулив теми... влетіти можна на чому хош.. якшо просто впасти то тріали і бмх, якшо під машину, то шосери, сіті і гібриди, якшо під трактор то КК, якшо політати і покувиркатись то ФР і ДХ...

чо ти пробуєш поняти... травматичність? суто ДТП? доречі вльот в забор чи дерево попри дорогу то тоже ДТП... збиті пішоходи?

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 23.10.2009, 14:41:55 »
важко вважати правдивими соц. опитування на такому форумі, адже багато різних людей (голосуватимуть 20-30чол.) серед яких не виокремиш групу з більш-менш однаковими велами, які б їздили в однаковий час доби і мали схожі характери поводження на дорозі. краще дати такі опитування мегаорганізація статистично-опитувального спрямування (на правах автора проекту 8))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 23.10.2009, 16:44:32 »
Так, але багато має по 2-3 велосипеда. І тут вже можна судити на яких велосипедах частіше траплялись ДТП.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 23.10.2009, 18:23:17 »
Так, але багато має по 2-3 велосипеда. І тут вже можна судити на яких велосипедах частіше траплялись ДТП.
угу ти на РМ як виїдеш на дотогу, то потім тіко зішкрябуй джипи з парканів :laugh:

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 24.10.2009, 03:27:41 »
Краще  " джипи з парканів " , і то набагато краще!!!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 24.10.2009, 09:19:59 »
угу ти на РМ як виїдеш на дотогу, то потім тіко зішкрябуй джипи з парканів :laugh:
Ти майже вгадав. Я вів до того що в різних типів байків різні цілі виїзду на дорогу. Якщо на гібриді я виїзджаю на дорогу і рухаюсь по ній майже весь час. То на РМ я виїзджаю на дорогу хіба що для того щоб переїхати на іншу сторону або добратись кудась недалеко(з дому в центр доїхати). Маневрів я здійснюю, на РМ рухаючись по дорозі, мало, прижався собі до обочини і кручу потроху. Тобто повільно і впевнено рухаюсь і нікуда не пхаюсь. А от на гібриді ж їзджу як повноцінний учасник руху, тобто всі ці повороти, обгони, світлофори і т.д. Тобто як на мене то попасти в ДТП на гібриді можливість більша.
 І тут ще один фактор згадав. У мене на РМ швидкості відносно малі, і здоровенні шини. На гібриді ж швидкості мало не автомобільні(ну бо 30-40 км/год по місту я вважаю нормально) і вузька резина. І із-за цього вже два рази чуть не влітав в машини, бо затормозити вчасно ну дуже важко, йдеш юзом і все. Тому гібрид тут більш небезпечний, так як маєш менше контролю на дорозі.
« Останнє редагування: 24.10.2009, 09:23:04 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 24.10.2009, 12:39:14 »
Маневрів я здійснюю, на РМ рухаючись по дорозі, мало, прижався собі до обочини і кручу потроху. Тобто повільно і впевнено рухаюсь і нікуда не пхаюсь.

ага, особливо в контактах, стоячи, догори по бруківці на шота руставелі - фіг тебе доженеш  :D :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 24.10.2009, 13:18:02 »
ага, особливо в контактах, стоячи, догори по бруківці на шота руставелі - фіг тебе доженеш  :D :D
Та то я просто автомобілістів дражню. Із-за ям вони сильно газонути неможуть, от я і знущаюсь з них обганяючи.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 24.10.2009, 19:25:43 »
Я також так поступаю, і сильно бісить мене  >:D коли хтось із "них" грає нечесно (не дає дороги, або виляє так, що страшнувато "притопити" на свому велосипеді), і от я подумую - ХЛОПЦІ, А ЧИ НЕ БУДЕ У КОГОСЬ З ВАС ПІСТОЛЕТИКА ГАЗОВОГО АБО БОЙОВОГО!!!

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 28.10.2009, 07:19:22 »
На рахунок ПІСТОЛЕТА - жарт. Але часом шкодуєш що немає здоровля як у Кличка, іноді б надавав тим "шумахерем" що права покупляли, і у батьків з-за кордону грошенят канючать бо "на бензин не вистачає". Бачу голосів помітно побільшало, і це мене збиває з пантелику, бо чесно кажучи очікував на трохи інші результати, але висновки та заключення вкінці!
 
« Останнє редагування: 30.10.2009, 20:37:05 від Vintage »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 30.10.2009, 20:37:40 »
На рахунок "два рази чуть не влітав в машини, бо затормозити вчасно ну дуже важко" я один лиш раз майже "влетів", але він - рушив, взагалі-то на небезпечних ділянках (майже щодня долаю Горбатий міст) дотримуюсь дистанції, і все нормально контролюю! Чого панове і Вам бажаю.

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 31.10.2009, 22:34:17 »
суть скоріше не в ровері, а в тому, хто на ньому їде, і як їде.тому всім бажаю не стояти в пробках, слідкувати за дорогою і тими, хто по ній їде крім нас - крутих велосипедистів.