Голосування

Хто побував у ДТП на велосипеді, вкажіть будь-ласка пору року? Спасибі

Зима
2 (18.2%)
Весна
3 (27.3%)
Літо
4 (36.4%)
Осінь
2 (18.2%)

Всього голосів: 8

Голосування закінчилося: 05.11.2009, 22:14:08

Тема: Велосипедні ДТП  (Прочитано 15734 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #45 : 04.11.2009, 11:43:40 »
ти ще б зробив опитування на тему "чи перділи ви під час їзди на велосипеді перед тим як трапилося ДТП".....  *johndoe*
+1
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 04.11.2009, 12:43:43 »
Ні краще зробити опитування про опитування???  :D Скоро будем це все прикривати (завершується термін даного голосування), робити висновки, з того, що маємо. Ужо Мізкуйте що по темі "вляпать" і щоб жостко було!!!  :police:

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 05.11.2009, 22:21:47 »
Отже, голосування завершене. Маємо ДТП : зимою - 18%, весною - 27%, влітку - 36,4%, осінню - 18,2%. Чесно, коли народжувалась лише ідея цього голосування, я вважав, що весною буде голосів стільки, скільки літом, але ба, навіть 2 дні тому, коли відсоткове співвідношення між ДТП взимку,весною та осінню було ще однакове, я вважав, що мої (власні попередні) підозри зовсім протирічать висновкам голосування. Тобто, якщо враховувати кількість виїздів і аварій то виходить приблизно однакове співвідношення по сезонах. Хоча я вважав що весною буде більше, обгрунтування - моя власна думка - за зиму ми майже не катаєм колесами по леду,снігу,бруду відповідно трохи відвикаєм від наших двоколісних друзів, паралельно водії автомобілів відвикають трохи що ми є на дорогах, бо зимовими періодами (частина осені + зима + частина весни) нас на шляхах набагато менше (майже зовсім нема), і тому весною (коли більше тепла і нас помітно більшає на дорогах) трохи гірші і навики , і пильність на дорогах обох категорій транспортних засобів (велосипедистів і автомобілістів). Але дане голосування показує одне, ЗАВЖДИ треба бути пильним на дорогах незважаючи ні на які чинники. І P.S.: як говорив сьогодні один знайомий шприхаль :"краще бути неправим велосипедистом аніж мертвим велосипедистом". Як буде ще хто мати що добавити, підкорегувати, допідсумувати - ласкаво просимо!!!