Голосування

Хто побував у ДТП на велосипеді, вкажіть будь-ласка пору року? Спасибі

Зима
2 (18.2%)
Весна
3 (27.3%)
Літо
4 (36.4%)
Осінь
2 (18.2%)

Всього голосів: 8

Голосування закінчилося: 05.11.2009, 22:14:08

Тема: Велосипедні ДТП  (Прочитано 15741 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« : 22.10.2009, 23:14:08 »
Це вельми важливо насамперед для мене, і якщо все справдиться, наприкінці голосування обіцяю повністю розкрити свої думки. П.С.: Ходив сьогодні по ринку, і навіть міряв шлеми, то були "фули" і більш мотоциклетні, ніж велосипедні, й поки-що не придбав (швидше за все буду брати за 400 грн.)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 22.10.2009, 23:29:11 »
Це вельми важливо насамперед для мене, і якщо все справдиться, наприкінці голосування обіцяю повністю розкрити свої думки. П.С.: Ходив сьогодні по ринку, і навіть міряв шлеми, то були "фули" і більш мотоциклетні, ніж велосипедні, й поки-що не придбав (швидше за все буду брати за 400 грн.)

ага, китайський, то то саме шо надіти відро і в ньому катати, а як сплюсне то тільки болгаркою різати.
шукай нормальний фул  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 22.10.2009, 23:29:59 »
Думаю шолом потрібний і не лише при ДТП.
Коли я літом впав і обдерся, то на шоломі був слід тертя об асфальт.
Не сильний, але якби не шолом - крім руки і плеча, ще й частину голови пошкрябав би.
Шолом і рукавиці це НЕ понти!!!
Вчуся їздити на ровері.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 22.10.2009, 23:38:12 »
ше опитування тре в яку пору доби попадали в ДТП....)
Via est Vita

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 22.10.2009, 23:40:56 »
Чому одразу ж "китайський"? Якраз той що за 400 мені видався китайським-елітним, а той що я розраховував на нього за 120 грн. таки був "китайський"-ширпотріб-непотріб, бо сидів, як баняк,а голова моя в ньому була як цибулька,що вільно у тому "баняку" переміщувалась! Тому-то я ніц і не купив, бо взяв з собою лише 120 грн. Обидва шлеми - "фулл"!!! Голосуйте панове не соромтесь голосування - не поіменне :D Вказуйте лише ДТП з авто.  >:D  Спасибі за
ше опитування тре в яку пору доби попадали в ДТП....)
я ще тоді загалом зроблю 2 опитування - > на розгалуження на підтеми!
« Останнє редагування: 24.10.2009, 03:25:07 від Vintage »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 22.10.2009, 23:44:49 »
 :D ну ти дєман - славутич + фулл  :laugh:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 22.10.2009, 23:51:54 »
А мені НЕ смішно! На даний момент міг лежати на Підгородньому кладовищі,  >:D а не на форумі писати і льотати по шальоних вулицях славного та файного міста-героя Тернополя!!!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 23.10.2009, 09:27:13 »
А мені НЕ смішно! На даний момент міг лежати на Підгородньому кладовищі,  >:D а не на форумі писати і льотати по шальоних вулицях славного та файного міста-героя Тернополя!!!
а я ні разу в шльомі не впав... зато варто було десь забути...
а рже андрійцьо правильно... ти в курсі чому шльомів є так багато різних?... я те за 170 віддам нормальний новий дорожний шльом... нафіга тобі фул на дорозі? закривати і звужувати обзор? задихатись на підйомах? качати шию? я вже маю 2 шльома різних, для різних роверів.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 23.10.2009, 09:51:15 »
Вінтаж, ти чого з дуба рухнув в фулі їздити по дорогах. Ти в ньому задихнешся і спаришся. Тобі звичайного ККшного хватить. І доречі ті фули що ти бачив то все МОТОРОЛЕРНІ. Тобто жодної вентиляції. Та й вага не та. Якщо вже шукаєш фулл то шукай велосипедедний. Але врахуй що навіть самі дешеві нормальні коштують від 80 уе.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

CoRacK

  • Гість
« Reply #9 : 23.10.2009, 10:01:46 »
Дійсно, фулл тобі не потрібний, падають з велосипеда в основному на лоба, тобто там де звичайний шолом і захищає. Або до шолома не доходить і деруть руки ноги і тулуб. Я тільки раз бороду зачепив при падінні, всеодно основний удар взяв на себе шолом. Головне мозок захистити, а борода швидко гоїться :).
Врахуй, що в фуллі дійсно можна задихнутися, коли добре шпариш, особливо під підйом.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 23.10.2009, 11:10:55 »
Різниця між шлемами за 100 грн і за 100$ лише візуальна. ТТХ обох шоломів однакові. Дешевий і дорогий захищають однаково.
Ти переплачуєш виключно за вигляд, дизайн та якість оздоблюваних матеріалів\зборки.
« Останнє редагування: 23.10.2009, 11:15:07 від Dreamland »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 23.10.2009, 11:21:51 »
різниця між шлемами за 100 грн і за 100$ лише візуальна. ТТХ обох шоломів однакові. Дешевий і дорогий захищають однаково.
Ти переплачєш виключно за вигляд, дизайн та якість оздоблюваних матеріалів\зборки.
ну не скажи... елементарна якість застібок шоб не зірвало з черепа, вага, продуманість конструкції тих же кріплень, вентиляція, банальний контроль відповідності заявленим стандартам...

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 23.10.2009, 12:24:19 »
фурнітура, стропи, можливість регулювання, змінні поролони, світловідбиваючі компоненти, конструкція з точки зору: надійності, безпечності, провітрюваності і зручності.
Може бути зверху ще кевларове покриття зверху.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 23.10.2009, 14:23:26 »
ну не скажи... елементарна якість застібок шоб не зірвало з черепа, вага, продуманість конструкції тих же кріплень, вентиляція, банальний контроль відповідності заявленим стандартам...
ще раз пишу - ТТХ одинакові. ТТХ - це надійність захисту від удару - це те для чого шолом і призначений в першу чергу.
а застібки, вага, вентиляція... і решту дрібноти - я ж писав вище.
Цитувати
Ти переплачуєш виключно за вигляд, дизайн та якість оздоблюваних матеріалів\зборки.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 23.10.2009, 14:39:37 »
ще раз пишу - ТТХ одинакові. ТТХ - це надійність захисту від удару - це те для чого шолом і призначений в першу чергу.
а застібки, вага, вентиляція... і решту дрібноти - я ж писав вище.
є матраси за 250 і за 2500 грн ттх в них вроде одна, але вот шо твій хребет скаже за рік-два на дешевому і на шо воно буде похоже? такшо то не дрібнота... в базарного форта ттх не гірші твого ровера.. але ж ти не на форті?

думаєш кетайці слідкують за якістю тої-ж пінки?