Тема: Ціна велообладнання  (Прочитано 25710 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 17.04.2007, 13:36:37 »
Скільки ви готові платити за велокомпоненти? А то чим більше читаєш всякі журнали тим більше стають звчиними ціни у декілька сотень "зелених" за запчастину. Раніше мені здавалось шо за 200 доларів можна зібрати цілком пристойног овелосипеда. А тепер ціни на вили і рами у 500-800 доларів зовсім не дивують. Це вже чимось нагадує зомбування.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #1 : 18.04.2007, 10:49:49 »
Це, радше, нагадує не про зомбування, а про неабиякий фанатизм. Я, наприклад, для себе встановив таку психологічну межу - не більше 3000 грн. за велосипед, плюс мінімум прибамбасів (шолом, болотники, фара). Але коли комусь дозволяють фінанси, то я думаю,йому не варто себе обмежувати. Але коли забагато понтів, а з них жодного толку, то я такого точно не розумію.
Доречі, я за свою психологічну суму, не можу купити обраного велосипеда - він відсутній. Принаймні, у цій галактиці його нема(http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module=catalog&cPath=1_189_196&pID=11761)
В наступному житті певно буду качкою...

CoRacK

  • Гість
« Reply #2 : 17.04.2008, 14:43:57 »
Взагалі-то якщо людині дійсно потрібна дорога і якісна річ то є смисл платити за неї відповідні кошти, але якщо це просто бажання мати крутіший вел чи спорядження, ніж у когось, а насправді воно зовсім непотрібне то це дійсно в майбутньому може стати серйозною проблемою.
В США є таке поняття як апгрейдітіз (upgraditis) це свого роду хвороба коли періодами людину охоплює практично непереборне бажання обновити свого "залізного коня" чи обладнання на ньому, чи своє спорядження при тому, що старе ще не вийшло з ладу і нормально працює.
Так що потрібно дивитися, щоб не влипнути у цю пастку.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #3 : 11.05.2009, 23:50:50 »
Дочитався і до цьої теми!
от що скажу - насправді для людини, яка має бажання кудись їздити ровером - якість того ровера і його ціна - то питання десяте.
Але в велотусовці, як і в будь якій суспільній групі, в кожного учасника є підсвідоме бажання виїбнутися - бути кращим за інших - на це і орієнтований масовий товаровиробник.
В додатку даю фото Васі - то один родич мого колєги-ровериста.
Ми вдох якраз цьогоріч відкривали сезон, і він типу проходив мимо - каже давайте з вами проїдуся. І шо ви думаєте?
Перша в сезоні поїздка - проїхали більше 60км, причому десь 2-3 км через болото прийшлось той ровер тупо тягнути. Той Вася матюкався конєшно троха, але проїхав тим самим маршрутом, що і я на свому Форті, і мій колєга на якомусь там своєму крутому англійському шосейнику. Причім гляньте в чім одягнутий був Вася.

п.с.
минулого року троха був в Європі.
Франкфурт-Париж-амстердам - народ на роботу такими гробами на вигляд їздить, що мені б тут встидно було в місто виїхати.
Так що не все Європа що блистить і що дорго коштує

[вкладення вилучене Адміністратором]

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 12.05.2009, 00:33:15 »
Вася - зачотє!!!

Я для себе маю таку думку, що велосипед має бути хороший і надійний, особливо коли мандри далекі і часті.
Відповідно зараз я б на базарному ровері далеко би не вибирався.

А те, що у Європі їздять на гробах - то правда. Сам видів тут у Англії, зокрема в Лондоні.
Але я гадаю, що то так їздять люди, які економлять на проїзді і може троха думають про здоровий спосіб життя.
І тут же інше але - вони їздять по тих самих вулицях де є купа транспорту і про здорове повітря тут вже нема мови.
Плюс - такий ровер треба десь лишати на час роботи, чи навчання - чи ще чого, залежно куди ти ним приїхав.
А крадуть їх тут страшно. Того для того діла є гроб!

А фанати вони і в Африці фанати. Вони на гробі тобі не поїдуть. Такі ровери вже більше використовуються для вихідного дня, чи для інтенсивних занять на природі. І їх тут ніхто в місті не лишає, або дуже ненадовго. І ці люди, на відміну від першої категорії - commuters - завжди катають у повному спорядженні, без дурнуватих плетених кошиків на рулі, тощо.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 12.05.2009, 09:55:10 »
Взагалі-то якщо людині дійсно потрібна дорога і якісна річ то є смисл платити за неї відповідні кошти, але якщо це просто бажання мати крутіший вел чи спорядження, ніж у когось, а насправді воно зовсім непотрібне то це дійсно в майбутньому може стати серйозною проблемою.

Так що потрібно дивитися, щоб не влипнути у цю пастку.


я вже попався...  :'(   і тепер думаю.... апати свого ровера чи будувати нового...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 12.05.2009, 10:03:16 »
Ну у тебе дійсно ровер просто не апгрейдебельний і неахті. На ньому звісно їздити можна, але великого кайфу це не приносить. Все має бути в міру. Надмірний аскетизм теж до добра не приводить. Так що не парся. Тобі та хвороба ще не загрожує, поки не почав ставити повітряні вилки і безкамерну резину, або обладнання класу Шімано ХТ.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 12.05.2009, 11:38:04 »
Це, радше, нагадує не про зомбування, а про неабиякий фанатизм

наші зарплати особливо не дають розгулятися нашому фанатизму  ;D

П.С. а ше комп треба апгрейдити   :o
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 25.08.2009, 22:36:39 »
Ну у тебе дійсно ровер просто не апгрейдебельний і неахті. На ньому звісно їздити можна, але великого кайфу це не приносить. Все має бути в міру. Надмірний аскетизм теж до добра не приводить. Так що не парся. Тобі та хвороба ще не загрожує, поки не почав ставити повітряні вилки і безкамерну резину, або обладнання класу Шімано ХТ.
Все, приїхали, Тед таки купив собі ХТ: колеса з втулками ХТ і кусок ланцюга ХТ  :D . І він тепер захворів цим.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 26.08.2009, 11:50:30 »
Все, приїхали, Тед таки купив собі ХТ: колеса з втулками ХТ і кусок ланцюга ХТ  :D . І він тепер захворів цим.

ти забув уточнити шо втулка з диском центрлок(нема кріплення на вилці) і на 32 дирки (в мене обода на 36 як і всі мтб 28")
такшо я її просто не маю як поставити...
а кусок цепки то просто прикол... 4 ланки... мені тра багато таких кусків шоб цепку скласти :))

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 30.07.2010, 21:28:18 »
наші зарплати особливо не дають розгулятися нашому фанатизму  ;D

П.С. а ше комп треба апгрейдити   :o
во-во проц гріється до 100 за Цельсієм, а я ніяк не можу виришитись - новий корпус і БЖ, чи крутий ліхтарик, щоб в темноті бачив, куди їдеш

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 30.07.2010, 21:51:51 »
Корпус і ліхтарик за 50 грн  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 30.07.2010, 21:56:26 »
Корпус і ліхтарик за 50 грн  :)
з тим ліхтариком, шо за 50 грн на швидкості більше 25 км/год не те шо ям, країв дороги вже не бачу. На разі прикрутив гумою до руля гриптоновий ліхтарик Дурасель в якості дального світла - допомагає, але акумуляторів хварає приблизно на годину

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #13 : 30.07.2010, 22:02:12 »
ліхтарик на голову за 50 грн із механічним перемикачем рулить )

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 30.07.2010, 22:03:45 »
я собі 2.5 роки тому купив звичайни ліхтарик,за 32 грн..служить ше досить...)
ліхтарик діодний(4 діоди),але лупить,як дурний...
їхав 45 км/год то на жодну яму  не попав...(слово пацана, і дорога, повірти на слові не супер,через 2 тижні ремонтували,тому можна прикинути,яка була).
Раз,як вночі заїжав в центр, то всі думали, що то,якись моцик або ше шось, бо звук скутера чути,а то їде тихо і ше світиться сильно...))
Тому роби висновки, що не все дешеве є поганим, просто ше треба попасти...)))
о доречі за весь час(2.5 роки), батерейки(4 штуки йдуть) міняв тільки 3 рази...))
літом їжджу систематично... :)
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.