Тема: Поцупили темно сірий Azimut Jumper (ЗНАЙДЕНО)  (Прочитано 11314 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ratamahatta

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 221
  • Карма: +1/-0
  • Велосипед и жену не доверяй ни кому!
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 16.06.2011, 20:46:48 »
Ха. КЛАСНО. Доречі прикол. Вчора, біля 17:30 йшов біля РБ а там якраз стояв сіро-зелений Джампер з шатунами СЛХ(здається) і чорним РокШоксом та білим переднім ободом. Чогось зразу згадав за Шкварка, але  у нього не така обвіска була. Оце збіг  :). Чи то він і був? Але ж колір рами не той.  Я чого спочатку думав може то Шкварка, бо нечасто є Джампери в такій обвісці. А тут бачу колір заводський і явно не темно сірий, то заспокоївся і пішов дальше.

Серёга це був шкварок!!! в нього переднфй обід білий!
Лучше гипс и кроватка,чем гранит и оградка!!!

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 16.06.2011, 20:59:26 »
Можна детальніше про "тихо і мирно"?

Як розійшлися з чуваком, який поцупив ровер?
це був якийсь гамняр,в рб розказував шо купив в Києві за 5000,в спорт+ шо купив,а як ми прийшли то взагалі впав на мороз і сказав шо знайшов.оскільки заява в ментурі є-він поняв шо за таке можуть впаяти,і звалив кудись в сторону базару

Ха. КЛАСНО. Доречі прикол. Вчора, біля 17:30 йшов біля РБ а там якраз стояв сіро-зелений Джампер з шатунами СЛХ(здається) і чорним РокШоксом та білим переднім ободом. Чогось зразу згадав за Шкварка, але  у нього не така обвіска була. Оце збіг  :). Чи то він і був? Але ж колір рами не той.  Я чого спочатку думав може то Шкварка, бо нечасто є Джампери в такій обвісці. А тут бачу колір заводський і явно не темно сірий, то заспокоївся і пішов дальше.
в нього є тепер два азімута

Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 16.06.2011, 21:37:02 »
а той гамняр як приблизно виглядав??
Поїхали!!!!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 16.06.2011, 21:58:30 »
це був якийсь гамняр,в рб розказував шо купив в Києві за 5000,в спорт+ шо купив,а як ми прийшли то взагалі впав на мороз і сказав шо знайшов.оскільки заява в ментурі є-він поняв шо за таке можуть впаяти,і звалив кудись в сторону базару
Саме дивне що я бачий той азімут пару днів назад. Але чогось про шкварка не подумав. Здається десь містом він проїзджав.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 17.06.2011, 17:53:07 »
Знайдено, тему можна видаляти
« Останнє редагування: 24.10.2011, 17:08:16 від shkvarok »