Тема: Збараж (3.10.2009)  (Прочитано 4018 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 03.10.2009, 21:35:12 »


До свого встиду не був ще в Збаражі.
І ото сьогодні зранку щось мене запекло і отримавши згоду на мандрівку свого давного друзяки Павука (тут на форумі Pavuk) поїхали до Збаража.
Туди їхали трасою, машин трохи було, але оскільки була перша половина дня, то з весілів ще не було "веселого" люду.

Замок мені чомусь видався надто попсовим і капарно відреставрованим. Можливо, то лише моє бачення, але дешеві євроремонтні матеріали виглядають дуже строкато. Але дякувати, що хоча би щось зробили, а не просто залишили гнити.
Є окрасою частини залів замку виставка робіт Володимира Лупійчука, на жаль, вже покійного. Його роботи нагадали роки,  коли був ще підлітком і трохи вчився різати по дереву, а також нагадали знайомство з його сином - Віктором. До речі, одна робота є в виконанні Віктора Лупійчука.
Потім трохи повар'ювали з Павуком в залі зі зброєю і знаряддями побуту. У підземеллях помстились комарам, які мирно спали на кам'яній стелі і стінах: ми їх просто дусили, дусили, дусили...
Зустріли кілька весіль: молодих, дружок і фотографів. Ще були якісь пенсіонери пшеки і німаки, які були гарно екіпіровані новенькими камерами і фотоапаратами.
Назад їхали трохи трасою, а трохи полями. Поля сподобались найбільше, "в'їхали в поля" за телевізійною вишкою і виїхали біля "Подолян".

Світлини тут:
http://picasaweb.google.com.ua/l.andriy/fhWglD#

ps. Перепрошую, що не писав про планування даної поїздки на форумі - сам не знав чи поїду чи ні, до того ж дорогу вгадували.
Вчуся їздити на ровері.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 04.10.2009, 00:12:59 »
замок таки дійсно попсовий....але я думаю це ліпше чим нічо....так як більшість замків тупо розвалюються то це ше нормально реставрований....
Via est Vita

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 04.10.2009, 07:58:27 »
Андрій вже й музей Збаража споганив. І там відмітився. Смалиш дядьку.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 04.10.2009, 08:28:21 »
Та так сі стало   :D

Коли xlibes i Bhagavan хвалилися з покотеньок 2 роки тому думав чому я не там, а тепер от з січня цього року на ровері.
Хоча наїздив не багато - 1176км, але якось намагаюсь намотувати "втрачене".
Загалом область і околиці треба об'їздити.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 05.10.2009, 08:15:15 »
Досить хороші світлини Andriy, надумаєш ше кудись "махнути" не соромся - викладай на форумі, мо народ назбирається. :)

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 05.10.2009, 11:14:57 »
2Vintage

Звичайно буду інформувати. Я просто буває кудись збираюся тиждень, а потім за 5хв вже не їду... чомусь. А так сказати людям, що їду, а потім. Ну ви розумієте про що я.
Вчуся їздити на ровері.

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 05.10.2009, 16:23:50 »
мо народ назбирається. :)
во-во!!