Тема: Покотенька ТАЙгера 12,08,2007  (Прочитано 5065 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« : 13.08.2007, 11:25:46 »
Шановні шприхарі! Сталась в мене сьогодні офігенна поїздка.  Правда не знам куда її написати, бо катить і на катання нічю в дощ і агресія на дорогах..., тому просто створюю нову тему, а адміни якщо вирішать до якої то теми катіть перенесуть цей пост.

    День почався з того, що я почухав на роботу, де мені зателефонували і сказали щоб я підтягувався на шашлики. Для того аби встигнути вчасно я трошки раніше спригнув з роботи, з пригодою, яку розказувати не буду :).
   Добравшись до дому і зібравшись відправлятись в дорогу помітив, що починається дощ :(. Зателефонував чи все не відміняється, та друзі знаходились на дружбі, а вних сухенько. За цей час дощик ніби припинився і з словами Леся "Одін раз живьом" вирушив в дорогу.
   Тіки я відїхав до дому, хто знає де я живу зрозуміє чого зразу, почались пригоди. Підїхавши до 11 школи помітив, що падає град, без дощу, та я вирушив далі до універсаму.
   Під час спуску до універсаму, тримаючись 1 метра від бордюра мене обігнав таксист, трохи далі на моїй полосі стояла маршрутка, я набравши швидкість майже обігнав таксиста та помітив що не впишусь перед ним і вріжусь в маршрутку, почав пригальмовувати ми зрівнялись і тут цей, вибачне на слові, далбайоб повертає вправо прямо на мене і в мене шлях або їхати прямо в маршрутку, вліво тільки в нього, я даю по тормозах і з заносом вправо вискакую прямо перед маршруткою на тротуар де тиняються люди мабуть з тої ж маршрутки, мені повезло що бардюра не було бо полетів хз зна куда бо швидкість була близько 40 км o^-o. Людей не зачепив. Вигукнувши до нього в агресивному тоні >:( я поїхав дальше.
   Доїхавши до універсама почався дощ я по педалькам і до Текстильника де стоячи під деревами зачекав доки він стихне і коли він був вже слабки вирушив далі. НА шота роставелі я одів захист на свій наплічний і знов вирушив далі. За тунелем на крушельницькій мене накрив всплеск води іншого таксиста, але не сильно.
   Проїхавши над озером я доїхав до старої церкви, весь мягко кажучи не чистий, а там уявіть собі сухесенький асфальт. Далі я поїхав до родичів протер штани від бруду і вирушив в Петрики на шашлик-машлик. :)
   Та не думайте що пригоди на цьому завершились :). Тіки ми почали готувати шашличок почався дощ, не сильний але по наростаючій хвилі. Готували накриваючи мангал зі всіх сторін і засмажили вже в нормальний такий собі дощ стоячи в болоті і їдучи помаленько :). І ось без двадцяти десята, коли лиє як звідра і блискає аж сліпить, я вирушаю на велосипеді до ЖД вокзалу :). Одягнутий в свою вітровку, дощовик з поліетиену фіолетового кольору:), вчепивши собі налобний ліхтарик(НАша Сила FL 8133). Увіть що самому(в плеєрі) їхати попри ліс коли лиє проти течії води, яка таки дісно гальмє хід(висота місцями досягала думаю 20 см) і "темно хоч очі виколи", ліхтарик не освітлював достатньо, не знаю чи то через дощ чи то через те що батарейки підсіли, було трішки не пособі і приходилось на всяк випадок оглядатись по сторонам за машинами (тому що народу над озером було багатенько і немало викликало таксистів). та дохав я до Тернополя без пригод і падінь їдучи навмисне по воді не оминаючи її а навпаки де побільше. Доїхавши до старої церкви, що над озером, зупинився і зняв дощовий плащ аби не лякати вкрай оточуючих своєю скаженістю. ДОбрався на вокзал, де на мене почала кричати якась тьотя що на пероні їздити не мона я зліз з велосипеда і пішки знайшов свого брата який відправився відпочивати. Вирушаючи до дому я прямо з перону рванув прямо на дорогу через зупинку що зі сторони ЖД вок., перестрибнувши одну калабаню, спробував перестрибнути іншу та заднім колесом таки попав в неї, мабуть обхляпав якусь людину, що була неподалік за, що вибачаюсь бо не хотів, бачу перед собою сходи, а я на швидкості і в неправильній посадці щоб зїхати по них я давлю на гальма від яких мене починає нести, я їх віджимаю і, в прямому розумінні, стоячи :) руками на рулі, бо з сідла я вже полетів вперед, а ноги з педаль злетіли бо кроси мокрі, зїжджаю по тих сходах після яких мене знову заносиль і я заднім колесом зачіпаю рекламу яка там стоїть, голосно роздається звук удару. Та швиденько сідаю і чухаю далі аби не почати часом з кимось спілкуватись чи то з тою особою що я її можливо обхляпав чи то з власником тої реклами. і знов починається дощ. Далі доїхав без пригод знов по калабанях. 

Загальний стан від поїздки: Задоволений, стан зараз піднесений, труси наполовину сухі :) все решта мокре хоч викручуй, з кросів вода таки не вилилась, а думав що хоч по 50 г вилиється. Оце помився в душі і зараз писати звіт та і тут мене спідкала пригода, виявляється що я будучи на роботі не вийшов з логіна і дома тепер не можу зайти на шприхатий форум і висвітлити свої нариси в дану мить. Пан Зомбі спробував мене відлогінити, якого я застав в асі, та йому це не вдалось :(. Тому зараз 23:49 12,08,2007 я звіт набираю в блокноті і як тільки зможу висвітлю для того аби ви зацінили. Так згадав йду гляну на стан вмістимого в наплічнику.
    Вмістиме наплічника впорядку :). Випив я на всяк випадок фервекс для профілактики і в процесі цього згадав, що найважливіше я то не згадав.
   Поведінка самого байка який вперше був в такій екстиральній ситуації(провірка водною стихією). Все просто прекрасно як тільки виїжджав то замітив затримку в переключені задніх передач та потім все гуд. Думаю прична в тому що байк деякий час ствояв під деревом і цепку промив дощик. Тормоза: V-брейки ніразу не відмовити і не заклинили. під час різкого тормозіння котре було в дорозі перед ямами  виконували свою роботу добре. Спідометр зняв як тіки почався дощ того про його поведнку нема що сказати. Задній ліхтарик не замок і працював прекрасно і до зараз:). Налобний ліхтарик теж не замкнув хоча я навіть підносив голову щоб на нього трошки капало.(я був в блейзері і він впринципі був захищений). Єдине що хочу зазначити це взуття. Підошва обовязково повинна бути рельєфна або якісь тул кліпси оскільки зустрічались випадки, що нога зїжджає з педалі(в мене гладка була). За скати теж можу відмітити що вели себе гідно бо пробував під час дощу на мокрій ділянці котру мало бачив перестрибувати ями і не загримів, коли відновлювався звязок з скатами і мокрим асфальтом ніяких заносів не було. За болотники можу сказати що ніфіга вони на швидкості не дають оскільки вода в сторони розбризгується в точці стику колеса і дороги, єдине від чого вони захстили це від того що в лице мені нічого не летіло :).
    Ну ніби все описав. оскільки це моя першастаття такого обєму прийму любу критику, крім помилок у словах бо втомлений :). Іду спати 00:17 13.08.2007р.

п.с. дану поїздку можна вважати як незабутнє святкування свого вареня, що відбулось недавно.
« Останнє редагування: 13.08.2007, 11:48:19 від Tiger »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 13.08.2007, 12:43:32 »
Прикольно. Я теж попав під зливу пару днів назад. А от учора мене оминуло. Ми з хлопцями їхали попереуду дощу. Реально попереду. Гнали по набережній до Гідропарку, а позаду нас падав дощ, а от в гідропарку було сухо. Якось нас вчора весь день минало. Сухі були.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 13.08.2007, 13:00:08 »
Йой, ікстрім зашкалює :)

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 13.08.2007, 18:31:19 »
Добре подумав про велообладнання, а зокрема про велошолом, і прикинув що він(велошолом) в таку погоду є значно гіршим оскільки має отвори і збільшеється ризик продути мокру голову.
А я був в блейзері і хочите вірте, а хочте ні волосся в мене було сухе.
Прохання до Еразела озвчити наслідки катання у велошоломі в дощ!!!

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 13.08.2007, 19:09:01 »
Добре подумав про велообладнання, а зокрема про велошолом, і прикинув що він(велошолом) в таку погоду є значно гіршим оскільки має отвори і збільшеється ризик продути мокру голову.
А я був в блейзері і хочите вірте, а хочте ні волосся в мене було сухе.
Прохання до Еразела озвчити наслідки катання у велошоломі в дощ!!!

Ну якшо вже так лиє як з відра то можна шось під шолом надіти. А взагалі при швидкості вода в шолом не затікає (за вийнятком коли патли з дірок вилазять) :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 14.08.2007, 10:52:01 »
Останній раз я в шоломі попадав під дощ ще в поїздці в Камянець-Подільський. На рахунок мокрості волосся не памятаю, та й залежить все від шолома, куда дірки дивляться, у більшості шоломів отвори дивляться вперед а не рівно вверх, тому при нахиленій голові(а велосипедст тримає голову під кутом до дороги а не паралельно) вона не затікає всередину. Ще також сильно спасає козирьок, він затримував майже всі бризги води, але я тоді був ще й в окулярах, тому точно сказати чи він повністю захищає очі сказати неможу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 14.08.2007, 13:10:48 »
я багато раз попадав під дощ і скажу що ніякого дискомфорту їзда в шоломі не приносить - волосся майже сухе.... :)