Тема: Comanche Niagara FS зелений (ЗНАЙДЕНО); Muddy Fox яскраво червоний (ЗНАЙДЕНО)  (Прочитано 14376 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline MrBobaH

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 07.10.2009, 18:54:38 »
Знайшла вроді міліція хлочину що на велосипеди позарився
Дзвонила мені знайома котра там працює

Хлоплисько живе через два будинки. Тато і мама працюють за кордоном живу з бабусею
Думаю не дуже зрадіють батьки з такої новини
Куда котиться країна
Маю прізвище і адрес Поки точної інформації не маю то і писати не буду (А пізніше можу оголосити прізвище героя)

Другий ровер також перекрасив

Поки ще не забрав ровери то не дуже актуально але попередньо цікавлюсь хто може помогти або підказати як самому перекрасити ровери в нормальний колір (привести в нормальний стан)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 07.10.2009, 18:58:58 »
попередньо цікавлюсь хто може помогти або підказати як самому перекрасити ровери в нормальний колір (привести в нормальний стан)

2 варіанта... дешево, якісно... тобі як?

Offline MrBobaH

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 07.10.2009, 19:16:14 »
Я думаю що б  якісно та й щоб виглядав класно (не думаю що буду притримуватись попередніх кольорів)
Але і ціна також цікавить Якщо нема особливих секретів то може пробував би і сам Звичайно братись не буду якщо необхідна рука професіонала.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 07.10.2009, 20:20:59 »
Я думаю що б  якісно та й щоб виглядав класно (не думаю що буду притримуватись попередніх кольорів)
Але і ціна також цікавить Якщо нема особливих секретів то може пробував би і сам Звичайно братись не буду якщо необхідна рука професіонала.


тут така штука шо можна і з балона гарно покрасити, але балон дає тонкий слой фарби і вона швидко піде лісом, з пульвера краще, але то вже за гроші... кароч... за 50 рублів думаю своїх майстрів вломаю, єслі тіко задути... але шкуриш сам, і фарба(грунт, лак) твоя... НЕ дерти до металу... грунтовка на люмінь дорога...

Offline MrBobaH

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 07.10.2009, 20:36:58 »
тут така штука шо можна і з балона гарно покрасити, але балон дає тонкий слой фарби і вона швидко піде лісом, з пульвера краще, але то вже за гроші... кароч... за 50 рублів думаю своїх майстрів вломаю, єслі тіко задути... але шкуриш сам, і фарба(грунт, лак) твоя... НЕ дерти до металу... грунтовка на люмінь дорога...
Не питання Дам і більше (ну в розумних межах :) )то не тре вламувати нікого
А чи можливо якась фігурна покраска щоб ровер був рульний
Доречі рам є дві штуки
Зорінтуй яка сума вийде по фарбах, це має бути щось типу авто фарб?


Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 07.10.2009, 20:56:38 »
заходиш на авторинок (шо на Березовицькій дорозі) там одразу зліва два кіоски-магазини "Автофарби" там і взнаєш все точно про фарби, лаки, грунтовки, скільки коштує і т.п.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 07.10.2009, 21:13:50 »
Недавно спілкувався із своїм сусідом, і "зачепили" тему про викрадення велосипедів. Так він підказав одну непогану ідею - причепляти "лісапеди" ланцюгом (ну що корову в селі припинають) і колодочкою що сама захлопується. Так ланц не той, і так недешевий стандартний роверовий замочок, його садовими ножницями не перекусиш!!! Коротше порада для тих вітролюбів>велосипедистів що не мають змоги тримати свої "залізні коні" на сушці що зачиняється чи в квартирі, а тримають у коридорі: берете гривеньок так 35~45 чимчикуєте на ринок шукаєте ланцюг (не обов'зково такий що корову в селі припинають) приблизна ціна ~ 12грн/метр купуєте метр (гадаю вистачить) і потім одразу купуєте не саму дешеву>надійну китайську колодочку що сама захлопується. І це вже буде набагато надійніше пристебнути тим "причандаллям" свою "машину"!

Offline MrBobaH

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 07.10.2009, 21:28:09 »
заходиш на авторинок (шо на Березовицькій дорозі) там одразу зліва два кіоски-магазини "Автофарби" там і взнаєш все точно про фарби, лаки, грунтовки, скільки коштує і т.п.
Ок
Заберу веліки, звяжемось

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 07.10.2009, 21:41:44 »
Не питання Дам і більше (ну в розумних межах :) )то не тре вламувати нікого
А чи можливо якась фігурна покраска щоб ровер був рульний
Доречі рам є дві штуки
Зорінтуй яка сума вийде по фарбах, це має бути щось типу авто фарб?

по фарбам... грунт, дета 30грн. 100гр, фарба металік - 100гр (основа і лак) 80-150грн. тра дета 150 грунту 250 основного кольору(з нього 60% піде мимо) і на глаз додаткових
якшо металік і ше різнокольоровий то бде таки дороже бо пульвер дакуя мити нада... і часу то займе багацьо.
на скелетона ровер глянь, він там і саме так роблений... правда я не ткнув тому селянину пальцем шо конкретно нада то отакево вишло :D.
можна попробувати дати теньки під шаблон.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #24 : 07.10.2009, 23:00:24 »
Пропонубю всім тепер зосередитись на Gary Fisheri. Щоб і біля нього зьявилася позначка "знайдено".
Я маю на увазі - http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1734.msg15934.html#new
« Останнє редагування: 07.10.2009, 23:06:30 від Zombie »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 07.10.2009, 23:03:26 »
Пропонубю всімтепер зосередитись на Gary Fisheri. Щоб і біля нього зьявилася позначка "знайдено".

так знайшов же ж, чи то я шось недопоняв  *dontknow*
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #26 : 07.10.2009, 23:14:06 »
та ні, фішера так і не найшли. Погано що погода нельотна. а то би перестріли десь в парку якби катали.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline MrBobaH

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 08.10.2009, 09:22:40 »
Мої ровери знайшли обидва
Але Еразель не про мого ровера вів мову, а про http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1734.0.html ось це
коли говорив про фішера

Offline yovan

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 08.10.2009, 20:22:42 »
панове шприхалі,-приємно шо не забули про мене,покладаюсь на вашу допомогу.   
є в мене надія шо і мій фішер знайдеться :)