Тема: Викрадено велосипед Gary Fisher Advance, темно сірий  (Прочитано 13188 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 10.10.2009, 01:08:48 »
Таки їх(міліцію) розрухувати тре... але і самому не плошати.
Надіюсь що і твоя справа завершиться успішно, гайова то специфічна вулиця, контингент там теж свій. тому варто на це звернути увагу в першу чергу. і знову ж таки ті поради які раніше допомогли, парки, стадіони зони відпочинку глядіти все і вся!

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 10.10.2009, 17:04:16 »
бачив сьогодні двох пациків на веліках.
один на такому самому, або дуже схожому фішері, тіки на ньому багато всякого гамна навішано - катафоди, болотніки, сумочки.
інший - на ашано-підвісі ардіс.
обоє років так +/- 30. швиденько проіхали....
то було на алясці... може кому шо підкаже...
ага, той шо на фішері - був в бейсболці....

Offline yovan

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 10.10.2009, 19:00:13 »
цікаво-цікаво...                                                       
..навішати всякого гімна-то не є проблема,а якшо мій фішер в Тернополі,то це добре.     ЛЮДИ якщо шось побачите дзвоніть (пускайте маяк)  80677756342   Іван
сьогодні облазив три ринка,думав може ханига буде збувати,та все даремно(     
хоть би була ще погода ,може виплеве

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 21.10.2009, 20:42:46 »
Співчуваю, в мене позавчора теж вкрали, попався дуже классний слідчий, мужик що треба, казав що велосипеди знаходять, думаю хвилюватись особливо немає чого, всеодно десь продадуть і хтось ні про що не думаючи буде кататись по паркам, я з весни буду з другом сідати і трохи патрулити твій і свій, єдине щоб  вело десь на село не продали, а вТернополі десь вилізуть, далі все просто. Я в загалі був в шоці як наша міліця спрацювала, думав просто візмуть заяву, в ящик і все, а шукати самому доведеться, просто потім щоб не було конфузій і хтось не жалівся що я забрав саме свою річ, але хлопці приїхали на місце, два слідчих та два експерта, опитали всіх кого можна було, зняли відбитки з місця, склали всі протоколи, казав що фото вела патрульним будуть роздавати, я був в шоці що такй двіж за ровер навели, доречі слідчому тре дати зрозуміти що ти віддячиш якщо знайдуть, так імхо процесс пожвавіше може бути. Добре що сталось саме зараз а не на весні, якщо не знайдеться то є час новий зібрати або купити.

Offline yovan

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 23.10.2009, 22:37:40 »
дякую.    по мірі можливості також буду приглядатися за твоїм.           в неділю ходив на велокиїв обдивлявся за новим,та ше нехочу спішити..а можа знайду :)

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 23.10.2009, 23:55:36 »
я якщо свій не знайду, то буду на ебеї замовляти комплектуху, там десь в рази два дешевше, якщо тре тобі скупитись і зібратись допоможу, але поки про те не думаємо, думаю на весні знайдутся наші

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 24.10.2009, 00:21:30 »
я якщо свій не знайду, то буду на ебеї замовляти комплектуху, там десь в рази два дешевше, якщо тре тобі скупитись і зібратись допоможу, але поки про те не думаємо, думаю на весні знайдутся наші

якшо хош до весни скласти ебейский ровер то 1 з 2х.... або починай вже... або бери там же після НР готовий, і потім міняй шо не нравиться.
можу порішати складені байки з ебею в т.ч. "Cash on collect", "collect only", "you registered in country where seller doesnt post to"

Offline yovan

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 26.12.2009, 15:30:41 »
скажу чесно-я в тих термінах шо ти  написав ніц не тямлю *dontknow*
  поясни мені по простому :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 26.12.2009, 15:40:59 »
Тед каже що може привести велосипеди з ebay.co.uk  Навіть ті що власники кажуть що в україну не висилають.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 26.12.2009, 17:58:53 »
Тед каже що може привести велосипеди з ebay.co.uk  Навіть ті що власники кажуть що в україну не висилають.
і дешо з того що взагалі не висилають... і ваапще хочуть тіко налічку...