Тема: Цікаві і прикольні випадки під час поїздок.  (Прочитано 45083 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 16.04.2007, 14:36:03 »
Вчора з тайгером катались по обїздній. Вирішили заскочити у Чистилівський карєр. Ну поїздили по карєру, повийожувались і намилились назад їхати. А тут підійшли два місцевих сторожа. І починають нам гнат ипредяви що ми мол у них з кунга піздили щось. Ніби робити нам більше нєхєр. Рюкзак був тільки у мене. Причому ПУСТИЙ. Абсолютно. Ну я і відкрив рюкзак і показав шо він абсолютно пустий. Але вони чогось не угомонились. Тоді Тайгер взяв мобілкеу і зробив вигляд що дзвонить кудась. І після фрази "Як ваші Імя" ці мудили чогось зразу приникли. НУ ми сказали їм "Адью" і покатали собі.
 Така от фігня дітки. Я так бачив Тарас реально був настроєний на мордобой. Але як потім сказав не був впевнений у мені. А я дійсно пацифіст, людей бити неможу. Але добре все шо добре закінчується.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #1 : 16.04.2007, 15:26:05 »
Виновок?!
Нєхер кататися фіг зна де у малій кількості.
В нас було схоже у Чорткові. (Bhagavan, VetalR, xlibes)
Мудаки так настрій зіпсували.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 16.04.2007, 16:26:32 »
Ні. треба зброю з собою возити. Людину я бити неможу, а от яйця відстрілити запросто.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 16.04.2007, 16:49:08 »
Хоча б газовий балон з собою возити - він викликає дратівливу та сльозоточиву дію. Він невеликий і не потрібно дозволу. Можна за 50 грн. дістати ментовський балон -  має нервово-паралітичну дію - набагато потужніший від простого балону - але за це можуть потім бути проблеми з органами, якшо виявлять його у вас - бо це протизаконно.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 16.04.2007, 17:21:22 »
Я згадав кращйи метод. треба возити велонасос, стальний, найкраще радянський. Ним як переіпеш то більше нічого незахочеться. І як зброя не класифікується, так шо проблем з органами небуде  ;).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 16.04.2007, 18:03:12 »
;)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 17.04.2007, 13:39:44 »
Це більше психологічна дія. А більшість мудил розуміють тільки грубу фізичну силу. ПОки його не стукнеш він не зрозуміє що краще не займати твій час. Требя хоч би якісь "резиностріли".
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 20.04.2007, 09:10:01 »
Учора катався з другом. Нас занесло в ліс за озером. Ну і катаємо собі мирно, аж тут на зустріч 4 підвипивших дівахи. Друг їхав першим, так вона на нього насіли, але він вирвався. Тоді вони на мене. А я блін дурень скинув швидкість. В общім зупинили вони мене. Обступили, так шо не поїдеш, і давай в наглій формі приставати до мене, харасмент одним словом, в самій неприкритій формі. А друг гад відїхав подальше і шкіриться, сволота. Ех, жалок шо тоді зі мною був Сашка(тйо друг) а не Вєталь, ібо ті дівчата були його ровесниці, на око :D. Симпатичні добіса, але малі. Блін, зразу чогось стаття 152 КК України. З горем пополам відклеївся від них, хоча це мені коштувало великих моральних(самому відшивати симпатичну дівчину) і фізичних(чіплялись за велосипеда намертво) зусиль. Але за 20 хвилин я вже був вільний.
 Ех блін, мені б років так на 5-7 поменьше, або їм на 3-4 побільше, зовсім інша б історія була.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 20.04.2007, 10:03:37 »
Везе тобі на всякі пригоди.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #9 : 20.04.2007, 10:25:15 »
Хоча б газовий балон з собою возити - він викликає дратівливу та сльозоточиву дію. Він невеликий і не потрібно дозволу. Можна за 50 грн. дістати ментовський балон -  має нервово-паралітичну дію - набагато потужніший від простого балону - але за це можуть потім бути проблеми з органами, якшо виявлять його у вас - бо це протизаконно.
Еразел- вози балон. Мав би балон - легко би відбився, бо яйця відстрелити всеодно не вийшло би!
« Останнє редагування: 20.04.2007, 10:27:08 від Zombie [Coffe] »

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 20.04.2007, 11:08:33 »
"НУ ми сказали їм "Адью" і покатали собі. "
Ну не просто айдю. Вони тіпа сказали що катайте звідси бо залишитесь без великів. Тоді ми засміялись і покатали.

А мона уточнити те, що я в упор не доганяв що таке "кунг" і перепитував разів 3-4 того мудака що він від мене хоче, але тоді Еразел сказав що то та будка що заді стоїть. Я розвернувся й аж смішно стало. І от коли дядечко від мене відійшов до Еразела то я витянув мобілочку :).   Не дзвонив але номер потрібний знайшов.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 20.04.2007, 11:10:11 »
Якби не друг я б і не відбивався. Ліс, симпатичні захмелівші дівчата, і я - велосипедист. Чим не еротична фантазія  :D
« Останнє редагування: 01.05.2007, 10:44:45 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #12 : 23.04.2007, 17:37:09 »
Якби не друг я б і не відбивався. Ліс, симпатичні захмелівші дівчата, і я, велосипедист. Чим не еротична фантазія  :D

Ага, знач був ше якийсь третій велосипедист, про якого ти змовчав спочатку, а ну розказуй  >:(
І шо це получається за еротична фантазія - збочення якесь  :o

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 12.05.2007, 13:50:49 »
в кінці вересня 2006 я їхав з велом в потягу з Сімферополя в Керчь.
потяг їде годин 7, квиток в заг.вагон коштує ~10 грн.
Вел було лінь розбирати і я так і попхався в з ним в вагон, а вагон плацкартного типу.
провідник мені каже, що не можна, а я кажу - ви пустіть, я вам за вел окремо заплачу, скільки треба.
потяг поїхав, провідник мені каже: гроші давай!
Я питаю: Скільки?
Провідник каже типа: ну я не знаю...
А в мене найменші купюри: одна гривня і десять.
Десятку давати шкода, бо може здачи не дати і я даю одну гривню :)
Провідника перекосило  :(, забрав він мою гривню і пішоов геть :D
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #14 : 12.05.2007, 23:00:02 »
Отак збиткуються бандерівці над москалями, а потім вони свій севастополь хочуть до їхньої москви причепити :) через то шо стюарду на лапу дали Одну гривну а не 100 рублів...