Тема: Цікаві і прикольні випадки під час поїздок.  (Прочитано 48917 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 03.09.2009, 18:39:25 »
А ти не пробував догнати шо в нас нема сервака на 20 терабайт з гігабітним каналом :)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #61 : 03.09.2009, 19:28:39 »
ПОМИЛКА!
Вітаємо, вами успішно досягнуто квоти на розмір долучень. Загальний розмір Ваших долучень 1024 KB.

Обмеження штучне, я ше вчора дивився як ти додаєш фотки в долучення і купив собі попкорну, шоб спостерігати цей момент - момент урочистого вичерпання ліміту ).
Вибач, але віталько правий, хоча і  гепірболізує наші негаразди - нам не потрібен такий сервак. Достатньо того, шо є - а фотки можна хостити на зовнішній імедж-хостінг серверах (http://imageshack.us, http://radikal.ru і навіть http://share.te.ua)
Спробуй - тобі сподобається.

П.С. Недавно коли злісні віруси погризли наш форум - частина долучень, які не були забекаплені канула в Лету. І тепер в темі про ровер Скелетона він каже "подивіться який в мене ровер-красень" а ровера тойво... ну.. нема ровера :(.

П.С. З "вітаю" це я трохи переборщив у перекладі - виглядає насмішкою ))

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #62 : 03.09.2009, 22:15:43 »
О, діло ясне, що діло - темне! Але спасибі хлопаки що "роздуплили". То-то я дивлюсь, що Erazel постійно майже, на picasaweb ссилки кидає щоб фотки подивитись! І пробач мені Bhagavan, що прийшлось Тобі трішечки "розоритись" на пачку попкорну. Ой буду юзати, буду вникати!!!

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #63 : 11.09.2009, 14:35:49 »
До речі, в старожилів форуму розмір долучень більший (залежить від кількості повідомлень). Але розставляв я його так, "від ліхтара", зараз вже не пам'ятаю скільки кому.

Пропоную долучення юзеати для тих типів файлів які неможливо (або банально незручно) хостити на зовнішніх шарах, таких як екселівські таблички чи джіпіес треки, чи карти з прив'язками Озі Експлорера та ін.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 11.09.2009, 19:44:13 »
Гугл документс дає можливість хостити офісівські документи

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #65 : 11.09.2009, 21:20:45 »
Гугл документс дає можливість хостити офісівські документи
причом не просто хостити, а вставляти в відкритому виді в допис...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #66 : 29.10.2009, 13:43:06 »
ПРикол вже з новим ровером.
Тиждень тому вже катав на ному в рідному Золочеві. То якраз після снігу було - і ЛЬвівщину тоді завалило конкрєтно. катався в неділю - тоді вже трохи просохло по трасах - і болотом затраскався не дуже. Але таки вирішив помити його..бо ж новий курча...
отож файно нагрів водички, взяв щітку..помив раму.протер руль, сідло..взявся за обода. РОзчепив вібрейки щоб файно всюди дістати. і віддраяв до блиску...
За пів годинки він підсох, і я ще його сухою стиркою протер - блєск.
Ще за пів години тре на тому ровері летіти на електричку, і виходит так, що треба гнати - бо запізнююся.
Вилітаю на вулицю свою - вона малозагружена. розганяюся,в напрямку кінця дороги- далі вона повертає на 90 градусів направо. Далі кручу педалі- бо ж спішу, на самому повороті гальмую..і БЛЯЯЯЯ не гальмую....моментом доганяю, що тормоза назад не защіпив після мойки...на роздуми -пів секунди..і роздуми вісутні. Добре що сніг був, і люди, відкидаючи його з дороги накидали кучу саме на повороті. Вона мене і врятувала, бо інакше б влетів в паркан - покоцав себе і ровер. А так залетів по пояс в сніг і все обійшлось...
короче не забувайте провіряти тормоза перед виїздом...:))

Offline Ігор

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +3/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 29.10.2009, 17:55:44 »
нннда. це попередній вєлік тебе згадує!

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #68 : 29.10.2009, 19:34:13 »
1 - Добре все, що добре завершується!
2 - Береженого - Бог береже!

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #69 : 10.12.2009, 19:56:31 »
ха а в мене ситуація була приїхав я в двір,і заїжаю в підїзд в підїзді дві пари дверей,тянуся шоб відкрити другі двері,і вже майже сідаю на сідло і попадаю 5 точкою на самий кінець,і в балонових шортах послизькаюсь і падаю в підїзді.... :D

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #70 : 20.12.2009, 18:37:40 »
Перед тим, як випав реальний сніг, але температура повітря була вже нижча нуля, довелося мені їхати на заробітки в одне з приміських тернопільських сел. Автобус туди їздить раз на годину, ще до/від автобуса йти пару км і взагалі - на велі дорога в обидва боки 10 км, тобто менше години.
Їду вже назад, думаю за сенс життя, минаю автобусну зупинку. Чую, позаду мене якесь авто гальмує, я теж їду повільно, руки на гальмах - бо ж дорога вже примерзла і тому слизька.
Десь сбоку вибіга тьотка років 45 (мені 46, але на дядьку за зовнішним виглядом не тягну) і починає репетувати типа: "Чого це ти тут тим ровером їздиш, тут через тебе маршрутка не годна проїхати..."
Далі у спойлері (обережно - ненорматив!)
[spoiler]Я так собі розумію, що цьотку кровно образило не те, що я заважав марштуці, а сам факт існування очкастого ботана, який незнамо чого возиться ровером, в той час коли поридна українська жінка мусить пертися на кляту роботу... Ясєн х#й, існування істоти, що не вкладається в її бидлячий світогляд, надзвичайно розлютило її тваринну психику.
Народ на зупинці, тим часом, керуємий тваринно-стадним інкстинком натовпа (натовп завжди на боці тих, хто голосніше кричить, до якихось об"єктивних аргументів типа велосипед має перевагу над авто апелювати тільки собі на шкоду), починає позитивно гудіти в підтримку цьотки ("П#зди дати цьому недоумку...")
Я бачу, що ситуація починає складатися не на мою користь і думаю над тим варіантом, що тре просто їхати і не звертати уваги на долбойобів. Але моє арійське хліборобське походження бере гору і я на підсвідомому рівні вирішую відновити справедливість (яке це слово забуте у нинішньому наніц здеградованому суспільстві !) і розставити все по належних місцях.
Так шо явним чином є необхіднісь переломити ситуацію на свою користь, тобто для початку необхідно здобути психологічну перевагу. Зупиняюся, ставлю праву (ближчу до цьотки) ногу на землю. Цьотка біжить просто на мене і щось нехороше про мене каже. Я прораховую ситуацію таким чином, щоб як тільки цьотка наблизиця на відповідну відстань, кинути вел на дорогу і від всієї своєї широкої української натури засадити їй ногою в живіт (в карате цей удар називається мае гері, хто в курсі). Доки цьотка наближається, я проникненно дивлюсь їй в очі і кажу чергову фразу для подібної ситуації: "Пішла ти на х#й, пі#да немита!" Тьотка захлинається ковтком повітря на півслові, потім змінює траекторію руху і по півколу починає мене обминати. Народ на зупинці регоче...
Сподіваюсь, кількість бажаючих репетувати: "де це ти пхаєшся тим ровером!" зменшиласмя принаймні на 1.
[/spoiler]
« Останнє редагування: 20.12.2009, 20:23:30 від bhagavan »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #71 : 20.12.2009, 21:56:18 »
Ну ти й смалиш друже  :D . Хоча як на мене все ж мати були зайві. Можна ж було висловитися в арійсько-хліборобських традиціях - літературною українською лайкою. Гадаю та стара шкапа ще б більше здивувалась і ще більше викривила б траєкторію свого руху.  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #72 : 21.12.2009, 08:53:33 »
таки  треба  було  замаегеріти  її  в  живіт!!   >:(