Тема: Цікаві і прикольні випадки під час поїздок.  (Прочитано 48874 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 14.05.2007, 10:27:47 »
Вчора були в Микулинцях. Рішили заскочити у замок. Хто знає там спуск, і знизу невидно хто в горі.
 Ну я перший спустився. А там місцеві пили. Чоловіка 4. НУ і один до мене "Дай покататися". Я активно відмовлявся. Бачу остальні 3 теж так піднімаються потрохи. А тут ззаду з гори починають спускатися Тайгер з Вовкою(його братом), бачу хлопці трохи поубавили оберти, а коли вискочили Агіко і Удав, то одразу сіли на місце і заспокоїлись  ;D. Напевно Удав так їх охолодив. Хто незнає то він в рази півтора за мене побільше, хоча і я не самий маленький.
 Так шо мораль проста: Їздіть гуртом, і місцева братва вам буде нестрашна.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 15.05.2007, 08:38:11 »
Мораль простіша - ніколи не збавляти швидкість! Бухаріки при вигляді велосипедиста, який на всіх парах пече - миттю звільнять проїзжу частину.
п.с. Еразел - тре було бути нахабнішим шоп вони до@#алися. Я б на вашомі місці б розім"яв мязи і б згадав махові і ударні рухи руками і ногами.
« Останнє редагування: 15.05.2007, 08:41:09 від Dreamland »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 15.05.2007, 09:36:54 »
А смисл розвязувати конфлікт? Щоб потім нас вся Микулинецька гопота шукала?  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #18 : 15.05.2007, 10:06:53 »
Тре було їм так культурно сказати "Ґуляйтє ґаспада, ґуляйтє, нє портітє нам пейзаж!" І дати візитівку Дріма, хай би собі розбирався - його територія

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 15.05.2007, 10:48:02 »
Тре було їм так культурно сказати "Ґуляйтє ґаспада, ґуляйтє, нє портітє нам пейзаж!" І дати візитівку Дріма, хай би собі розбирався - його територія
Ну так! а я шо місцевий участковий?

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 15.05.2007, 15:17:45 »
тре було сказати як товариш подервянський "таваріщі сюда ніззя тут змєї кусаюцца"
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 17.05.2007, 19:45:45 »
, а коли вискочили Агіко і Удав, то одразу сіли на місце і заспокоїлись  ;D. Напевно Удав так їх охолодив. Хто незнає то він в рази півтора за мене побільше, хоча і я не самий маленький.
 Так шо мораль проста: Їздіть гуртом, і місцева братва вам буде нестрашна.
Та дякую друже але я не такий вже і здоровий, вони просто поняли шо проти шльома нет прийома :D  Хоча там реально тільки один здоровший бугай був а остальні так пісявки за 3.40, Їм би і малий тайгера підсрачників надавав би ;D

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #22 : 22.05.2007, 09:52:51 »
Педалюю зранку, підйом від В.Глубочка в напрямку Білої. Чую сзаду авто сигналисть - розривається. На зустрічні яксь легківка, але ніби місця стає. Я беру максмально впрво, але на узбіччя не з’їжджаю, мені ітак тяжко крутити.
Зрештою анвіть особливо уваги не взертаю на ту сигналізацію сзаду - бо звично.
І тут водій автомобіля - це фура 5-тонна, не дуже велика, МАН - призупиняється, і пасажир з правої сторони щось мені говорить через скло. Я того не чую, але чомусь в мене виникає підозра, що він мене вчить жити.  Як людина, пожадлива до знань ,  я виїжджаю ровером поперед того МАНа, зупиняюсь, та йду до водія. Я серцем чую, що насправді, вчителем хоче бути водій.
- Питаю його нагло - ШО ТИ ХОЧЕШ? Дороги маго? Чо сигналиш?
Водій намагається виправдатись, що підйом, а на зустрічній машина, а він не міг об’їхати, тому сигналив.
 Ну короче я його послав і він поїхав. Точніше я йому сказав нецензурно, щоб він перестав говорити, а поїхав він вже сам, не встиг я його послати.
Я так думаю, що цей мій реверанс перед його маном, дав йому зрозуміти, що краще не чіпати виснаженого підйомоv велосипедиста ґґґ. Бо можна ще й в писок вхопити.
Зрештою я міг би бути і ввічливішим, і пропустити автомобіля,  тим паче що підйом і зустрічна зайнята, але за весь час ті сингнальники так вже набридли, що я про той випадок, щоб якась курва зупинилась, певно мріяв.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 22.05.2007, 10:28:34 »
Да, Сашка, є таке. Вчора на Новому Світі, біля біліотеки щось схоже було. Їду я собі вниз, швидкість досить немала. Попереду поврот в внутрішні дворики. Чую ззаді хтось сигналить. Блін, шо таке, їду я біля самого бордюру, зустірчних нема. Ну я  і зупинився. Оказалось якийсь малий говнюк позаду мене хотів повернути в той дворік. БЛ_, їм що голова лусне якшо він не поверне попереду мене? Невже так важко зачекати одну секунду поки я проїду той поворот і спокійно собі повернути. Та й їхав я не так уже й помало, кілометрів 25 на год. Так шо нескажу щоб я затримував рух.
 Так шо дійсно, водії з своїми сигналами конкретно дістали. Нє, ну дійсно є випадки коли тебе виносить на середину дороги(особливо Вєталь цим грішить), але в більшості сигналять "почом зря"
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 22.05.2007, 15:05:11 »
  Так шо дійсно, водії з своїми сигналами конкретно дістали. Нє, ну дійсно є випадки коли тебе виносить на середину дороги(особливо Вєталь цим грішить), але в більшості сигналять "почом зря"

Не скажу дам в писок але *** на мене гнати я тепер нормально їжджу. Просто Дрім задокументував поїздку в скалат коли я троха дійсно *** а тепер я їздю нормально !!!
Постарайся не вживати нецензурних слів. Ми старі вуйки і то себе обмежуємо.
Я не один тута такий ;) і просто інакше не годен був висловити емоції, буду старатись не матюкатись більше :)
« Останнє редагування: 22.05.2007, 18:08:15 від Vetal »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #25 : 22.05.2007, 17:15:38 »
Незнаю як зараз, але раніше в мен евід твоєї їзди волосся ставало дибки, і виникало непереборне бажання скинутися тобі на памятник на могилці.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 22.05.2007, 18:07:32 »
Незнаю як зараз, але раніше в мен евід твоєї їзди волосся ставало дибки, і виникало непереборне бажання скинутися тобі на памятник на могилці.

Галімий з тебе екстримал :)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #27 : 22.05.2007, 22:01:07 »
Був  я сьогодні нечемний, прийшов з оботи змучений, нагаркав на малу Юльку зібрав ровер і поїхав з сімома самураїями і двома еразелами :) кататися, забувши вдома рукавиці. І одразу ж поплатився за свою легковажність близьким контактом з асфальтом на підйомі до кутківецького лісу коло галичини. Рука подерта, коліно підбите, синці намічені на завтра, трохи подряпане підборіддя - короче шльом би мені не поміг, а от рукавиці були б дуже доречні.
Сиджу тепер і думаю про кармічні кола і покуту за грішність - людина така не досконала істота і асфальт - перший ворог велосипедиста - ось постулати виведені з сьогоднішнього уроку :)

Ось така от смішна історія :(

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #28 : 23.05.2007, 09:23:57 »
Блін, нікому неможна довіряти. Навіть найближчим друзям. Вчора витягнкув АГіко з прямим наказом будь-якою ціною завалити Бхагавана. А той їздюк єдине що спромігся то збити його з ровера. Блін, тільки собі вірити можна. Що за часи пішли, мрак.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #29 : 08.06.2007, 09:31:47 »
Вчора катали з Верті по полях. І вертались в Тернопіль по обїздній від Білої до Аляски. Ну і перед Тернополем бачу в полях, в метрах 10 від дороги стоїть хлопець, а біля нього сидить дівчина. Ну мало лі шо, відпочивають напевно. НУ я собі їду дальше, дивлюся на них, а в хлопця такий погляд "Убью гада". А тут встає дівчина в повний ріст і починає надівати турси. Прижало бідну оказується, а я то так нагло на неї дивився, тому то такий і погляд в хлопця був.
Ще прикол, коли вона вставала, я одразу просік фішку, і зажав тормоз трохи і робив вигляд шо мені добіса важко їхати,  їхав з швидкістю кілометрів 6 на годину.   :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.