Тема: Велоквест "Волинський рейд 2009"  (Прочитано 19105 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 15.09.2009, 20:12:23 »
я так зрозумів що шприхалі не будуть брати участів забаві?
а жаль.


всі злагоджено вичікують, бо ж не можна абсолютно точно сказати за 3 тижня наперед, а з числа 23го заявки мають піти.
Але шось в людей питань не виникає   *dontknow*.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 15.09.2009, 22:31:37 »
Вульф, а ти б хотя би подякував їм шо люди шось організовують, а не катаються кругами в парку...і кругом свого міста....особисто мені шкода 50 грн того я добираюсь своїм ходом, і тим більше якраз приїду розігрітий і готовий до змагань...а от за членський внесок...це плата людям за то шо вони старались шо організовавути...
тим більше ніхто тебе не заставляє давати гроші....організував би ти таке ніхто б проти тебе не мав...

 і взагалі, шо тобі не подобається???! чо на людей наїжджаєш???

10 років назад за 1 гривню шо можна було купити?? особисто я не памятаю...але думаю десь палку ковбаси напевно можна було  *dontknow* а зара за скільки ти купиш ту саму палку ковбаси?? за тих самих 20 грн...так шо не возмущайся....
Via est Vita

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 15.09.2009, 22:33:42 »
Бо його певне жаба дусить - шо то хтось наживається а не він :)
2 wolf - пеши ісчо - твої висловлювання дуже тішать всіх шприхалів...  :laugh:
« Останнє редагування: 15.09.2009, 22:56:27 від Dreamland »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #33 : 15.09.2009, 22:34:56 »
Вульф та чого ти такий занудний?  Тебе ж ніхто не заставляє користатися тими всіма послугами. І нікого теж. Можеш доїхати то їдеш своїм ходом, неможеш то велосипед відправляєш цим транспортом, а сам їдеш автобусом. Що до спорядження то якщо воно у когось є то ніхто не заставляє брати в прокат турклубівське, якщо ж нема(у мене наприклад нема) то вже за спальник жлобитися на 30 грн якось занадто. Нехочеш спальника то можна і так спати(кинув під голову рюкзак і все.)
 Що до членського взнеску то думаю сюди входить не стільки сам приз скільки витрати на всякий дрібязок типу сувенірів і витрати на організацію(зїздити в Кременецький район і накидати трасу теж займає час і гроші, ну і все інше по дрібязку).
 так що недумаю щоб турклубівців так нагло наживались на тому. Не стали б вони таке все творити із-за пари гривень.

З.І. Алекс. Я тут напару з Тедом трохи аналізував твою родослівну. Точніше твої заяви про предків-хліборобів. І дійшли висновку що ти про предків не збрехав. Лиш промовчав про місце їх хліборобства. Кажись вони хліб вирощували не на ланах тернопільщини, а в кібуцах Ізраїльщини. ну неможе українська людина так все до гошей зводити  :laugh:
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 16.09.2009, 09:46:49 »
З.І. Алекс. Я тут напару з Тедом трохи аналізував твою родослівну. Точніше твої заяви про предків-хліборобів. І дійшли висновку що ти про предків не збрехав. Лиш промовчав про місце їх хліборобства. Кажись вони хліб вирощували не на ланах тернопільщини, а в кібуцах Ізраїльщини. ну неможе українська людина так все до гошей зводити  :laugh:

еразел не звізди.... я ж тобі пояснив шо в кібуцах хлідоробів нема... є тіко "виноградороби" і "бананороби"...

хоча якшо хтось увжно читав старий заповіт, то тисячі 3-4 років тому там таки був відповідний клімат для вирощування хлібу... але так далеко знати свою родословну просто нереально,... я дета на 1850му(нашої ери :)) загнувся...

П.С. хоча з турклубівською політикою не завжди згоден... але це не той випадок...

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 16.09.2009, 10:00:51 »
Ну, на закиди вульфа думаю відповідати немає потреби... люди, які довший час знайомі зі Шприхою знають хто воно таке.  :)
Хочеться тільки йому сказати: можеш зробити краще - роби, а ні - то заткнись.
Якоїсь фінансової вигоди від цього міроприємства організатори не отримують, лише трата свого часу. Шляхом нескладних математичних підрахунків можна це перевірити. :)
На рахунок реєстрації - знаю, що важко зпрогнозувати, що буде за кілька тижнів, але хотілось би, щоб реєстрація відбувалась хоч трішки активніше... тим більше, що залишилось всього лиш 1.5 тижні  :)
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 16.09.2009, 10:22:51 »
Цікавазвичка рахувати чужі гроші...
Ніколи не розумів, але таки:
1) Квиток автобусом Тернопіль-Кременець 20-23 грн./чол.
три додаєм, два на ум берем і думаю переплата 4 грн. за можливість провести час в дорозі за спокійною бадьорою бесідою. Часом ми з посмішкою переплачуєм за товар тих самих 4 грн, аби зекономити час...
2) Організаційна частина...
Варто звернути Вашу увагу на організацію попереднього велоквесту... Я був приємно здивований, коли отримав на початку перегонів відповідні атрибути змагань, на які було витрачено час і гроші...
3) Щодо харчування і ночовки - ну і тут нікого не примушують... Можна провіантів набрати з собою, як і карімати-спальники...
От і порахуйте...

Шановні мої колеги, ми живемо в такий час коли задурно і в пику не отримаєш...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 21.09.2009, 10:25:56 »
Сьогодні останній день реєстрації на велоквесті - нажаль від шприхи немає жодної команди.
Активніше вирішуємо з участю!
« Останнє редагування: 21.09.2009, 10:37:51 від Dreamland »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 21.09.2009, 10:49:33 »
Сьогодні останній день реєстрації на велоквесті - нажаль від шприхи немає жодної команди.
Активніше вирішуємо з участю!

шприхалі проявили себе надиво згуртованими.. в ігноруванні квесту2...

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 21.09.2009, 11:19:35 »
основна проблема то в 2-х днях проведення  :( , ну і відстань туда
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #40 : 21.09.2009, 13:37:52 »
основна проблема то в 2-х днях проведення  :( , ну і відстань туда
Підтримую. Вчора ми вже вирішили що наступний треба робити десь поближче і на один день.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #41 : 21.09.2009, 13:56:59 »
Підтримую. Вчора ми вже вирішили що наступний треба робити десь поближче і на один день.
Вперше чую що хтось щось вирішував

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #42 : 21.09.2009, 14:20:07 »
Ну жорсткого рішення "ВСЕ, БУДЕМО РОБИТИ" ніхто не озвучував. Але всі дійшли думки що якщо буде наступний то варто робити поближче і на один день щоб народ не відлякувати.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #43 : 21.09.2009, 15:30:09 »
Поскільки на сайті турклуб не зареганий, то позволю собі закинути інфу.
Попрошу оргів взяти її до уваги!

Отож команда зватиметься "Кристал"

А склад

Задорожний і Янович

питання: яким чином буде проведено трансфер людей і учасників?

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 21.09.2009, 16:56:22 »
Підтримую. Вчора ми вже вирішили що наступний треба робити десь поближче і на один день.

Сцикуни :). Добре шо є на шо зіпхати