Тема: Всеукраїнська велоестафета промчить дорогами Тернопілля  (Прочитано 6896 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 29.08.2009, 15:09:51 »
То просто інформація про таку акцію.
----------------------------------------------------------------
Уже вп’яте в Україні стартуватиме Всеукраїнська велоестафета "Спорт для всіх єднає Україну”. Вона буде проходити з 2 по 12 вересня за трьома маршрутами одночасно – західним, південним та східним.

Метою заходу  є об’єднання громадян усіх регіонів України навколо ідеї єдності та прагнення до Європейської інтеграції шляхом популяризації здорового способу життя, залучення усіх верств населення України до систематичних занять фізичною культурою і спортом.   

Учасників велоестафети 7 вересня об 11.30 зустрічатимуть на кордоні Рівненської та Тернопільської областей. Далі вони прибувають до Кременця та Вишнівця, а 0 17.30 – на Театральний майдан м. Тернополя.

Перед тим,  о 16.00 год. на Театральному майдані розпочнуться змагання з вуличного баскетболу, роликових ковзанів, вуличного футболу та святковий концерт. Діти з обласної профспілкової школи мистецтв привітають гостей  чудовими танцями та піснями. Взяти участь у спортивно-масових заходах усіх бажаючих  запрошує Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх!". 

А вже наступного дня, 8 вересня, до 70 учасників Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну!" приєднається 10 представників Тернопільщини і всі вони прямуватимуть  далі за західним маршрутом до столиці України, де 11 вересня відбудеться формування об’єднаної команди областей, що прибули  до Києва за трьома маршрутами.   

12 вересня 2009 року об’єднана команда велосипедистів на майдані Незалежності у Києві візьме участь у спортивно-масових  та культурно-мистецьких заходах до Дня фізичної культури і спорту.
--------------------------------------------------------------------
взяв звідсіля: http://www.oda.te.gov.ua/index.php?action=show&id=9105
Вчуся їздити на ровері.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 29.08.2009, 20:55:23 »
Класно. Можна взяти участь в поїздці по області. Інше питання як нам до 11 ранку бути в Кременці і до того ж в свіжих силах. Хіба що візьмемо участь лише в поїздці від Тернополя до кордону області.
 Стоп. перше число ж в вівторок. Получається і 7 теж. Хм. тоді облом, ніхто незможе посеред робочого тижня вирватися. Хоча якщо буде хоч би 3-4 учасників від нас то я можу взяти відгул на роботі на той день.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 29.08.2009, 20:58:34 »
то точно...то робочий день....я ніяк незможу вирватись... :'(
Via est Vita

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 30.08.2009, 13:30:57 »
Класно. Можна взяти участь в поїздці по області. Інше питання як нам до 11 ранку бути в Кременці і до того ж в свіжих силах. Хіба що візьмемо участь лише в поїздці від Тернополя до кордону області.
 Стоп. перше число ж в вівторок. Получається і 7 теж. Хм. тоді облом, ніхто незможе посеред робочого тижня вирватися. Хоча якщо буде хоч би 3-4 учасників від нас то я можу взяти відгул на роботі на той день.

Ну вони хоча би на Театральному майдані будуть - можна буде глянути і цікаво хто долучиться від нашої області.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #4 : 02.09.2009, 13:43:09 »
Сьомого вересня на 17,30 весь той люд має бути в Тернополі на Театралці. Херово конєха, що робочий час -але шо поробиш. Думаю може вчасно не приїдуть..
Пропоную по можливості підтягнутися і сказати людям "Превед"!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 07.09.2009, 18:18:45 »
Сьомого вересня на 17,30 весь той люд має бути в Тернополі на Театралці. Херово конєха, що робочий час -але шо поробиш. Думаю може вчасно не приїдуть..
Пропоную по можливості підтягнутися і сказати людям "Превед"!


дета в 16,40 ті люди вже були біля готелю "Рута", де і залягли спати... а "прівєт" там не було кому казати, бо вони носилися хто куда, пакуючи в руту ровери, виясняючи чи дадуть їм їсти і т.д.

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 07.09.2009, 19:51:25 »
дета в 16,40 ті люди вже були біля готелю "Рута", де і залягли спати... а "прівєт" там не було кому казати, бо вони носилися хто куда, пакуючи в руту ровери, виясняючи чи дадуть їм їсти і т.д.

Я й забув про ту акцію, вірніше ще мав роботу.
Думаю після "Рути" їм вже нічого не захочеться.
Вчуся їздити на ровері.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 07.09.2009, 23:25:23 »
Я й забув про ту акцію, вірніше ще мав роботу.

я тож забув, але я в тих краях з вульфом шлявся, той запримітив (піди не заприміть таку толпу)

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 03.09.2010, 10:05:18 »
Вчора стартувала шоста всеукраїнська велоестафета. Газети повідомляють, що від Тернополя до неї приєднається 11 чоловік. Цікаво було б знати чи є там хто з шприхалів.
http://zik.com.ua/ua/news/2010/09/01/242909

Offline kita

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 218
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 03.09.2010, 11:50:28 »
на жаль вчасно не вийде приїхати і подивитись на приїзд, но постараюсь хоча б пізніше підтянутись...