Тема: Тур Тернополя 2009  (Прочитано 11644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 06.08.2009, 16:18:49 »
О!!!! пля!! мисль!!! провести то разом з квест2 і фоткати тоді цих льотчиків а не мєсних!!! їх вже так просто не наловиш...

ше як наловиш!!!
просто потрібно знати де ловити...
Сипеш цвяхи коло себе (по траекторії польоту льотчиків) і поки вони намагатимуться судорожно міняти колеса, робити фото коло потерпілих, розводячи руками: "ой біда ті дороги" і т.п.
В результаті отримуєш массу задоволень і непоганий рзультат по квесту ))

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 06.08.2009, 20:33:27 »
То велогуртки (велошколи). Вони в нас дійсно є, навіть змагання є :)

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #17 : 06.08.2009, 20:39:27 »
Звичайно, критикувати найлегше. Але, ніде правди діти, проект надто амбітний, як для Шприхи на данному етапі її розвитку. Почнімо з меншого, а точніше вже почали. Хочу зауважти що це вже 2-гі змагання за всю історію Шприхи. В перших "Великих озерах" 2006-го року прийняло участь аж 4-еро учасників.  Аж ось тепер - 20. Ми розвиваємось. І, очевидно, наступні велозмагання будть користуватися ще більшим попитом. Запропонований тур варто організовувати окремим етапами, котрі  зараз не були б пов’язані один з одним прямими зв’язками. Ось ми вже маємо велоквест, давайте організуємо ще розідльну КК гонку на середню дистанцію. А потім.ще якусь гонку. Нехай би природнім шляхом сформувався календар змагань весна-осінь. І вже  згодом вони могли  б перерости у великий етапований тур на прикінці велосезону, коли б всі учасники були б в найкращій формі. Крім того, так можна було б сформувати тур з найкращих етапів, відсіяти невдалі.
Тобто зараз  я пропоную Анрі обмізувати і організувати хочаб одну гонку із запропонованих. А потім побачимо.
Звичайно, що концепція Шприхатих перегонів не має базуватися на шосейних гонках, а виростати з інтересів більшості шприхалів. Це має бути не стільки спорт, як розвага.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 06.08.2009, 21:55:40 »
Дякую Zombie за підтримку, але чомусь усі сприйняли це виключно як спорт... Ну це напевне повязано з моєю специфікацією як людина яка вміє їздити на шоссе всюди (і вгору і на рівнині) і швидко... А насправді це мали бути просто покотеньки з якимось стимулом попререду. Просто хотілося зібрати людей знову в велику компанію, та й графік в нас був би вільний і такий як підходить нам... Звісно що я не мав на увазі в командних гонках їхати бог зна куда з бог зна яким темпом і рвати що є сили... Зовсім ні... Це була б можливість кататися разом... От їдемо ми всі в такому темпі як усім подобається... Лялякаємо і тд... Але через пару км буде якийсь та й проміжний фініш... Піднапряглись чуть чуть, стали більш уважнішими... На останньому кілометрі розіграли фініш... Поділили очки... Звісно що всі захекались... Але тільки подолали фініш... Перейшли на матрасний темп і знову покотились далі... І так собі до фінішу... Просто амбіції з кожним кілометром виростають... А щодо роздільних гонок, то це була б справді гонка яка б визначила сильніших, тому що роздільна гонка є роздільна гонка і кожен їде її як вміє і акумулює сили як вміє. Тим більше в тому то й була суть зробити більше номінацій, щоб люди які як ви кажете вузько спеціалізовані не рвали когті на кожному етапі а старалися вигравати там де вони посправжньому сильні і мають хороші навики... Тобто наприклад для чого мені роздільна гонка і жовтий номер найкращого гонщика, коли я класно мію видавати ривочок на коротких відстанях і цілком пишаюсь тим що везу наприклад СИНІЙ номер найкращого на проміжках і в кінці року так себе й зарекомендував і всі ми його таким знатимемо... От який був справжній задум цього туру а не перегони де язик на бороду і пашиш як кінь...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 06.08.2009, 22:01:25 »
Ладно, дозволяю сказати шо я мудак, але все таки - це шаблон шосерної гонки, МТБшні гонки не мають такого як груповий етап. Цей шаблон для гонки на швидкість катіт, але мтбшником валити на швидкість це трохи не то...

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 06.08.2009, 22:03:33 »
Ладно, дозволяю сказати шо я мудак, але все таки - це шаблон шосерної гонки, МТБшні гонки не мають такого як груповий етап. Цей шаблон для гонки на швидкість катіт, але мтбшником валити на швидкість це трохи не то...
Да шо ти заладив швидкість та й швидкість... Да ми собі самі хазяїни в цій гонці і їдемо груповий етап з тою швидкістю яка підходить всім і подобається всім...

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 07.08.2009, 13:28:37 »
Хтось ганяти на швидкість хоче, а кому ще вчитися їздити :-)

Я швидкості боюся від деякого часу...

Тоді то не МТБ-ні гонки, а крос-кантрійні гонки. Таке на bikeshop.dp.ua бачив:
http://bikeshop.dp.ua/gallery.php
Вчуся їздити на ровері.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 07.08.2009, 14:53:31 »
Хтось ганяти на швидкість хоче, а кому ще вчитися їздити :-)

Я швидкості боюся від деякого часу...

Тоді то не МТБ-ні гонки, а крос-кантрійні гонки. Таке на bikeshop.dp.ua бачив:
http://bikeshop.dp.ua/gallery.php

тут в тебе помилочка - те що пропонує Анрі, то є явно не КК-шні гонки :)
а вчитися їздити якраз добре під час гонок, по собі можу сказати  *tramplin_m*
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 08.08.2009, 11:36:47 »
тут в тебе помилочка - те що пропонує Анрі, то є явно не КК-шні гонки :)
а вчитися їздити якраз добре під час гонок, по собі можу сказати  *tramplin_m*
Та бачу, що не КК-гонки, але тих людей яких бачив на власні очі в більшості їздили на роверах КК, як і я.

А щодо навчання їзді, то мені крім того, що вчитися їздити ще спочатку зажити треба... :-)
Вчуся їздити на ровері.