Тема: Біда підкралась непомітно...  (Прочитано 10930 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 29.07.2009, 20:01:10 »
Може-то я і не туда пишу, але таки накипіло настільки шо створюю простиню...
Багато шприхалів знають н аякому ровері катаю, для тих з ким я не вспів познайомитись - Bergamont blade dirt disk...
Куплений на початку минулого сезону... Не мыг натішитись аж до останнього випадку...
А тепер увага, хронологія подій і, власне, сама простиня:
 - почалось все з того шо довелось замінити ланцюга, само собом розуміється шо і касету довелось замінити паравозом...
 - два тиждня тому шось трапилось з манеткою (на задню перекидку), після розборки виявилось шо зломалась вісь пластмассової шестерні, яка відповідає за "моніторинг", тобто для того щоб я міг бачити яку передачу кручу...Менше з тим, викинув на...фіг і без того можу прожити, правда для збору манєтки до купи я витратив годину... Такий собі пазл і ніяких підказок. Шляхом перебору отримав порядок розташування елементів у клятому корпусі... Все би було нічого, навіть привик до того шо шось стало не туда: при переключенні на меншу зіточку часом перепригую дві...
 - позавчора пішла спати манєтка, яка перемикає передні передачі... "А шлях би його трафив"  >:D Сьогодня після розборки виявилось шо все всередині ціле... Я на радостях то все змастив та зібрав, благо досвід який-не-який присутній. Зкрутив я то все до купи, за трос тримаю, клацаю - працює... монтую то все щастя на місце, перекидаю роверець догори попом, клац-клац і знову шось там всередині злітає і я опиняюсь там, звідки починав....

Епілог...

Натягнув я з тої біди тросік з розрахунку на найбільшу зірочку, так і катаю...

На днях (тиждня через півтора, по зарплаті) мушу йти в РБ і прининувшись Теодорчиком буду намагатись спробувати знайти пару манеток за 195 грн...

Манетки чи то манєтки (не знаю як вірно) SRAM SX4

P.S. Може хтось має більший за мене досвід і шось порадить чи може допоможе у вирішенні данної проблеми.
« Останнє редагування: 04.08.2009, 11:04:44 від bhagavan »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #1 : 29.07.2009, 20:23:20 »
Та  що порадити, я переважно спочатку розбираю, потім як треба збирати, шукаю тех-докі (на шимано на актуальні моделі всі є на сайті) а як щось  не розумію, то  дзвоню до Ромка (Бхаґавана). Так що рекомендую до нього зателефонувати. :) Він щось обов’язково порадить :) О і в нього  також срам 4 чи 5.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 29.07.2009, 20:27:28 »
Нє, якшо в тебе шрам то тобі ті манетки шо теодорчика не покатять. Помеж зробити спробу купити десь одну манетку шрамівську, Якшо в тебе чімана переклюк задній то спокійно бери ті СЛХ шо в РБ.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 29.07.2009, 21:53:47 »
Млад, у тебе заді СРАМ перекидка. так що або шукати СРАМівську манетку, або ще й брати перекидку задню Шімановську, якщо будеш брати СЛХ такі як в Теда.  Передні ж перекидки сумісні, тобто на СРАМівську перекидку можеш вішати ШІМАНОвську манетку, і навпаки. Я б радив взяти Срам Х5, він дорожчий чим Х4(таке як в тебе), але має кращу конструкцію.

 Якщо надумаєш топати в РБ то шукай там ДІмку, він такий високий чорноволосий, часто дещо небритий  :).
 Просто він нормально розбирається в запчастинах і ще не зіпсований духом РБ  :D . Він може щось порадити з того що у них є. Він якраз мені й був розказав про ті СЛХ у них.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 30.07.2009, 09:24:24 »
доречі маю пару ревошифтів(передній не сіс), маю той слх задній для попробувати(ше не поставив), і пердній торней еф-35,
можу тобі то все дати.. шось та й встане...

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 30.07.2009, 18:07:15 »
доречі маю пару ревошифтів(передній не сіс), маю той слх задній для попробувати(ше не поставив), і пердній торней еф-35,
можу тобі то все дати.. шось та й встане...
Тед, дай мені на передній переклюк шо-небуть принаймі на тиждень шоб можна було в неділю погасати

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 30.07.2009, 20:56:24 »
Тед, дай мені на передній переклюк шо-небуть принаймі на тиждень шоб можна було в неділю погасати

slx - 9sp
revoshift - 6sp

тобі шо з них?

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 30.07.2009, 21:43:20 »
може таки шось маєш для передньої перекидки? бо зпдня напівбіди працює...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 30.07.2009, 21:50:30 »
може таки шось маєш для передньої перекидки? бо зпдня напівбіди працює...

передній ревошифт(нефіксовані передачі) або торня(дуалконтрол з торм. ручкою)... я те на роботу закину дето в 9,30 оба, а там подумаєш шо пасує... :))

80952748778
« Останнє редагування: 30.07.2009, 21:55:34 від teodor4ik »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 30.07.2009, 22:22:13 »
Нєнєнє, дуал контрол то троха інше :) То коли гальмівна ручка переключає передачі

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #10 : 30.07.2009, 23:28:35 »
Я так чуваки чувствую, що певне хрен собі колись куплятиму дискові гальма. Хрен буду купляти переключателі-автомати.

Блін, виходить що чим вєлік дешевший, тим він надбожніший. Мав в дєтствє Альтаріара..курва ото ровер шо ровер - тормоз задній - педаллю. передній - типу вібрейк :D - але скоро зламався.
зато мені його купили в 91 - і цього року батьки ще його дєду віддали - катається.
А свого теперішнього я купив три роки тому за 800 з чимось гривень. переключателі - ревошифти. Перекидки якоїсь дивної фірми -GM. колеса і рама - форд
Всі втулки розборно-пілшипникові, відповідно і касєта задня різьбова какби..
Ну і шо ви думаєте - я тіко ото зараз трохи в нього вклав гроші - поміняв ланцюг, задні звьозди і каретку.
До того був тіко гальмівні колодки міняв (якшо не рахувати тріснотого виносу і тріснутого шатуна)- але ж то всьо мені херню обійшлосі...
короче панти - велика сила, але Україна - то ровер вічний!
(шото я якось аж занадто загнав фільософіююю :o)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 31.07.2009, 09:11:47 »
Блін, виходить що чим вєлік дешевший, тим він надбожніший. Мав в дєтствє Альтаріара..курва ото ровер шо ровер - тормоз задній - педаллю. передній - типу вібрейк :D - але скоро зламався.
зато мені його купили в 91 - і цього року батьки ще його дєду віддали - катається.
(шото я якось аж занадто загнав фільософіююю :o)

ггг... ти просто не вмієш їх ламати... в мну була україна, десна, орленок, тиса... повір... поломав всьо!!! тиса і орленок россипались взагалі на ходу... десна штука неубієнна, але я до неї підхід тоже найшов... україну оснастив 2ма клінчерами(тормоза) бо ножний  порвав з мясом, вломивши в тому місці раму...  кароче все не тіко від ровера залежить, але й від стилю катання та догляду...

Мому роверу за 3 роки вломились раз вібряки(бо гівно) і раз порвався трос... а так ніц йому не бракує...

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 31.07.2009, 13:46:37 »
Велика подяка Теду за допомогу у благому ділі!!!
Тепер працює і передній переклюк на позиченому, чи то вірно буде скадати на взятому в аренду (бо полюбас розрахуюсь), st-ef-35...

Хочу висловити щиру подяку всім хто підтримав словом чи ділом...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 03.08.2009, 17:17:10 »
Нєнєнє, дуал контрол то троха інше :) То коли гальмівна ручка переключає передачі

 :question1: :question1: :question1: єто каг???

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 03.08.2009, 18:35:28 »
А то як у Віталька. Коли тормозну ручку тиснеш до руля то вона тормозить, а коли тиснеш вниз/вверх(з деякою частиною механізму) то вона перемикає передачу
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.