Тема: Поможіт тісками (лещатами)  (Прочитано 3916 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« : 06.07.2009, 16:56:14 »
Маю проблему, в якій трохи не знаю як діяти.
Мому роверу три роки, домотую сьому тисячу..
Ота передня "каретка" чи якто ше називається - не в формі касети, а за старою системою -там типу такі конуси і підшипники, наскільки я розумію.
Попередній майстер захерачив ту фігню так, що розкрутити не можу. Там вже і контргайки нема (воно б по плану мало відкрутитися за 200 метрів без неї, а я вже пару тисяч намотав в такому варіанті). Тепер почало рухатись, вирішив поміняти - але блін відкрутити ніяк. Сам звичайними ключами - результату нуль. Носив до дяді Гени в ларьок - він закручував якимісь спеціальним ключом з великою ручкою, херачив по ній молотком і ...матюкався. ТОлку ноль. Автор того закруту просто пояснює, що то від часу так закисло і він може тим взику зайнятися, бо зараз типу сезон подорожей. Каже варіант такий. Тре оту фігню-гайку, закрутити в лещатах, і як маховик використовувати раму - тоді ричаг такий, що можна відкрутити всьо.
Питання: 1: Хто має нормальні потужні лещата з рівними гарними губами, з яких би то не скакало.
              2: Чи не вийде так, що там різьба зірвана нах, і я навіть якщо відкручу ту херню, що там є, то вже касети нормальної туда не засуну.


Додатково: Ланцюг, очевидно, розтягнувся, і при нагрузці скаче. Якщо міняти ланцюг, то тра зразу і систему задніх зірок міняти??

Додатково до додаткового: Чув колись, що з часом ободи тупо стираються від гальмів, і стають легкі до згинання і до вісьміркування. В мене там по боках вже конкретно, пальцем, відчувається впадина, по периметру гальмування. Наскільки швидко це зношується? чи варто міняти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 06.07.2009, 17:10:49 »

Питання: 1: Хто має нормальні потужні лещата з рівними гарними губами, з яких би то не скакало.

я маю, але блін самовинос... бо важкі "шотопєсєц"... єслі шо заходь... :D

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #2 : 07.07.2009, 13:28:38 »
Цитувати
я маю, але блін самовинос... бо важкі "шотопєсєц"... єслі шо заходь... :D

Ну якщо вони в якомусь гаражі, де можна ту процедуру зробити - то я б підїхав, і від допомоги не відмоввся, за пиво і як кажеш ..преданий взгляд:)

Щось може хтось кажіть на рахунок інших питань, може є досвід?
« Останнє редагування: 07.07.2009, 15:27:55 від bhagavan »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.07.2009, 13:38:02 »
Ну якщо вони в якомусь гаражі, де можна ту процедуру зробити - то я б підїхав, і від допомоги не відмоввся, за пиво і як кажеш ..преданий взгляд:)

можна і без пива, але вони в мене дома в кладовці лежат... можем попробувати винести на вулицю і вчепити до лавки...

помогти нічим не можу, сам тим переймаюсь...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #4 : 07.07.2009, 13:58:31 »
Цитувати
можна і без пива, але вони в мене дома в кладовці лежат... можем попробувати винести на вулицю і вчепити до лавки...

помогти нічим не можу, сам тим переймаюсь...

написав тобі в пп!
маєш час - готовий спробувати в порядку експерименту принаймні викрутити каретку.
« Останнє редагування: 07.07.2009, 15:27:18 від bhagavan »

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 30.07.2009, 23:29:19 »
В мене теж є троха різного інструменту, можна буде щось придумати,
руки маю: одну ліву другу праву, голова теж на місці - буде мось "придумати", маяч!
Fuji Nevada Cross

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 31.07.2009, 09:03:12 »
В мене теж є троха різного інструменту, можна буде щось придумати,
руки маю: одну ліву другу праву, голова теж на місці - буде мось "придумати", маяч!
http://forum.shpryha.te.ua/index.php?topic=1476.0 почитай :)