Тема: Карпатьскі пригоди Еразеля  (Прочитано 10523 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 20.07.2009, 08:26:58 »
В пятницю вечором гуляв з другом. Швендялись по місту і думали про всяку фігню. Друг був не в настрої, якась апатія і депресія у нього була. Ну я й напівжартома запропонував поїхати в Карпати на Горгани(у мене тато там сидів від четверга). Друг на диво легко погодився, бо давно в Карпатах небув. Сказано- зроблено. Ми розбрелися по домах щоб в 5 годині виїхати автобусом Київ-яремча. Я бистренько зібрав нехитрий рюкзак з одягом і взуттям, бо все інше вже було у тата з собою, відписався на шприсі що небуду в неділю і ліг поспати.
 З горем пополам встав в 4 ночі і поїхав на автовокзал. Де й сів з другом на автобус. В 11:30 ми були в яремче, а в 13 вже в Поляниці(це під Хомяком) за 4 кілометра від Буковеля. І не витрачаючи часу дарма ми шивденько поїли і відправилися на розвідку околиць. Близькість буковеля припіднесла нехілу свиню, цивілізація наступила своїм самим неприємним місцем на ці місцини.  Багато лісу було вирубано, часто на очі попадався мусор, вільні місця в підніжжії були заюбудовані котеджами. Але ми швидко пробігли цивілізовану частину і заглибилися в "дикі місця". Трішки полазили по дорогах і знайшли непоганий водоспад. Де одразу ж і покупалися. Блінн. Я тіло потім зовсім не відчував  :D, вода була градусів 5 відсили. Але суперрр. Я матюкався, матюкався і ліз в ту кляту воду щоб довести собі що я можу, можу перебороти своє сібарітство і розніженість та залізти в крижану воду. І мені вдалося, незнаю як але вдалося це зробити  8).
 Потім ми вернулись на базу, перекусили і полізли штурмувати схил який вів до Синяка. Піднімалися по якійсь річці, піднялись на 100 метрів(чистого набору висоти) і здохли. Полежали, і потопали назад на базу. Поняли шо не судилось нам того дня кудась далеко вибратися. Так що трішки відпочили і потопали в Буковель. Зращу видно, місце розвивається - всюду якісь стройки і забудови. Але блін кляту дорогу так і не удосужилися нормально зробити. Сам буковель справив враження непоганого місця. АЛЕ. Пиво Стелла Артуа 27 грн. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! я був в шоці. Ото там ціни, зажрались. Розстроєний я потопав назад в табір.
 А в неділю зранку ми відправилися штурмувати Хомяк. До полонини між Хомяком і Синяком ми ще доповзли. А от на сам ХОмяк ми ледь виповзли. Йшли такими стежками що і гірські козли б собі ноги поламали. Але нащастя обійшлось і ми таки вибрались на Хомяк. Пофоткались і потопали назад на полонину. Думали ще позіти на Синяк, але нас накрив дощ і ми пошкандибали в табір.
 Із-за дощу все було мокро в околицях. Подивились і подумали що ітак вже більше нікуда не підемо по мокрому то зібрали речі і поїхали в Яремче щоб сісти на автобус до тернополя....
 Далі буде. Фотки теж додам згодом. Собсно заради них я і затіяв цей звіт

Дописано : 20.07.2009, 19:22:08
http://picasaweb.google.com/tretyaksergiy/20090718_# - ось тут я залив деяку частину фоток з поїздки.   Частину я залив для того щоб ви могли ще раз помилуватися моєю мармизою, а частину для уявлення де мене носило, щоб ви дивились і заздрили
« Останнє редагування: 20.07.2009, 19:22:08 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 20.07.2009, 22:23:47 »
Ну тоді все зрозуміло. Я з трьома кандидатами в справжні туристи в суботу після обіда був на вершині Кливи Чорної. Стою і показую їм: там Свидовець, там Говерла, там Хомяк... а замість Синяка стоїть якась зігнута впополам посинівша фігура, а це виявляється Еrazel в водоспаді купається. :D
Ми за 2 дні пройшли с.Бистриця - г.Дурня - г.Гропа - г.Братківська - г.Чорна Клива - хр.Кривий Гронь - с.Бистриця. Перепад висот був трохи більше 200 м.
З приколів: на північному схилі г.Котел (хр.Свидовець) на відстані 10 км помітили трохи снігу розмір плями приблизно метрів 70 - 100. А коли наблизили максимально то офігіли, хтось ногами добре попрацював. :o
Описувати цей похід тут немає змісту - трохи не той форум, але дещо корисне є. Місяць назад перед походом через Грофу і Попадю три дня посилено поїздив на ровері, але після походу ноги досить боліли причому зовсім не ті м'язи як після ровера. Перед цим походом тиждень зранку побігав, зовсім друге діло ніяких наслідків. Висновок: туризм і велоспорт не заміняють один одного а доповнюють.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.07.2009, 22:29:17 »
ага, ровер ровером, і пішком все одно треба час від часу ходити  :)
Via est Vita

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 20.07.2009, 22:29:35 »
Прикольно. І не западло було комусь так сніг витоптувати. Ото когось шторило.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 20.07.2009, 22:41:56 »
о, Синяк:) дуже гарний етап, де вже після полонини, перед самою вершиною карликові сосни - -як  в Карелії.
п.с. я навіть ночував на тій самій базі з трикутними будиночками:)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.07.2009, 23:14:09 »
ага, ровер ровером, і пішком все одно треба час від часу ходити  :)
ти бачиш як я тобі допоміг :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 20.07.2009, 23:16:36 »
ти бачиш як я тобі допоміг :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
допоміг то допоміг, но 2 місяця то забагато, я відвик вже їздити  :'(
Via est Vita

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 21.07.2009, 07:01:30 »
... перед самою вершиною карликові сосни - -як  в Карелії.
ти і в Карелії був?
я щось думав, що  карельська - то берізка, але альпійська - то сосна