Тема: Велосипедний одяг і захисти  (Прочитано 71663 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 15.04.2007, 12:52:44 »
А ну розказуйте хто яке "обмундирування" юзає. А то я всерйоз задумався про свій захист. От купив собі велошолом і планую відкопат исобі захисти на коліна і локті. Як то кажуть здоровя дорожче.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 15.04.2007, 13:03:45 »
Я поки шо захисного ніц, а треба б. Назбираю грошей куплю собі шолома. Перевірено на Дрімденду шо помагає :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 15.04.2007, 13:06:50 »
А на мені провірено шо треба ;D. точніше моєю головою і рамою  ;)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 16.04.2007, 08:50:15 »
Юзаю велоодяг. Річ достатньо корисна і дуже зручно в ній катати. Але це потрібно спробувати, той хто ніколи не катав у ньому йому не зрозуміти. Хоча і в простих лахах достатньо комфортно, але велоодяг це якісно вищий рівень. Із захисту - лише велошолом (Шолом участнеги!) - 1 раз вже рятував мене, якраз тоді коли я його вдягнув 1 раз!!!. Ось так. Хочу спробувати щей велотуфлі +спец.педалі - але це дорого трішки наразі. Мені знайомий спротсмен-велосипедист говорив, що КПД сильно зростає з використанням спеціального взуття - оскільки нога працює не лише в сторону зверху-вниз а й також в сторнону знизу-вверх, тобто тягне педаль вверх.
Коротше - юзайте С++. Фтопку Паскаль.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 16.04.2007, 08:54:26 »
В мене нема теж нічого захисного. Тому скажу, що придурки довго не живуть. Тре щось думати...
А до товариша Дрімленда окреме запитання: в мене в ТР7 переповнення стека і ділення на нуль, що робити?..
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 16.04.2007, 09:16:58 »
В мене нема теж нічого захисного. Тому скажу, що придурки довго не живуть. Тре щось думати...
А до товариша Дрімленда окреме запитання: в мене в ТР7 переповнення стека і ділення на нуль, що робити?..
Для тебе дозволю собі повторитися - Юзай С++. Фтопку Паскаль.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 16.04.2007, 09:44:17 »
Дрім ти про контактні педалі? Самі педалі 100-200 грн а от взуття 400-600. Але ті хто на них їздив кажуть що вони тільки для траси. ТАк як незручно з них ногу звільняти. Відповідно падаєш досить злобно. Для лісу і екстріму вони не підуть. Але от дійсно, коли треба сили то вони те  що треба. Вон якшо Удав зявиться то мона його буде спитати. Він на них катав.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #7 : 16.04.2007, 14:18:04 »
Вон якшо Удав зявиться то мона його буде спитати. Він на них катав.

Тоді коли ти не слухав (в склаті), то Удав казав шо то оцтой рідкіцний... але ж для чогось ті педалі придумали.. і не до звичайних, а після. Знач вони представляють собою якийсь прогрес інженерної думки і чимось таки кращі в певних сітуейшенах.... Думаю педалі вужчі і створюють менший опір повітрю.... а ше шатуни треба вузенькі і шоб форма голови плавно переходила в форму шолома - тоді можна уникнути небажаної турбулентності....

2 хлібець юзай Ц++ - там стек більший і з такими краями загнутими - він навіть коли переповнюється, то всьо одно ше не тече. А шоб на нуль не ділилося - то нуль пиши такий кругліший, на букву "О" схожий... тоді ТР7 не буде знати чи то нуль, чи то "О" і поділить на нього.... а взагалі вже давно мала вийти версія ТР8, там розробники обіцяли рішити той глюк - бо по великому рахунку НеДілення на нуль то старі забобони - у всьому світі вже давно всі ділять на ноль і їм нормально.

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 16.04.2007, 14:37:05 »
я пробував їздити на контактних педалях правда незнаю якого виробника вони були і було це багато років тому, але моє враження від них негативне оскільки їздив по лісі і груті час від часу треба було підставляти ногу щоб не впасти а відщепитись так скоро не получалось от і були падіння, набивалось болото під шипи відповідно погано спрацьовували на закривання і відкривання, незручно було і в тому плані що нога постійно в одному положенні відносно педалі стопа більше змучувалась і відрегулювати замки треба було правильно. Двоє з трьох знайомих недокатавши одного сезону відказались від них хоча трвми від падіння мали всі і то конкретні. Моя порада попробуй перше знайти звичайні тукліпси шось тіпа таких як в ВолкАлекса, поїздити трохи і там вже оприділитись чи коштує шкірка виправки.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 16.04.2007, 15:24:11 »

Тоді коли ти не слухав (в склаті), то Удав казав шо то оцтой рідкіцний...
Я слухав, тому й сказав шо треба його думку взнати на рахунок контьактників. Але він тоді згадав про них мимоходом, і в плані лісу. На трасі зовсім інші розклади.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #10 : 16.04.2007, 15:34:04 »
Народ, а що ви скажете про таке обладнання як ровер-тандем? І де шукати напарніків на такого ровера. Бо я би купив такого. Але мені тре серйозного напарника - другого пЄлота, а не халявщика. Цікаво чи міліція не пиняє таких роверистів, шо їздять парами і вкупі перевищують швидкість по знаках?
В наступному житті певно буду качкою...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #11 : 16.04.2007, 15:35:49 »
А! І ще одне, як взнати потрібний розмір шльома? Бо якшо купляти через нет, то можна не вгадати.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #12 : 16.04.2007, 16:24:17 »
піти в ровербайк і під видом купіввлі поміряти. А потім подивтися на розмір того шо підійшов. Я взяв Л 56-61 см. Мені в норму вийшло.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 16.04.2007, 16:37:25 »
А! І ще одне, як взнати потрібний розмір шльома? Бо якшо купляти через нет, то можна не вгадати.
тото таке банячисько на голову? Прально сказав Еразел, я теж так раджу - йди в ровербайк і поміряй собі.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 16.04.2007, 17:58:38 »
піти в ровербайк і під видом купіввлі поміряти. А потім подивтися на розмір того шо підійшов. Я взяв Л 56-61 см. Мені в норму вийшло.

Тіко шо ходив, на куй мені той шльом, навіть на тімнячко не наліз  ;D