Тема: MONGOOSE COMP TYAX сірого кольору 11.07.2009 біля Орнави (ЗНАЙДЕНО)  (Прочитано 20724 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #30 : 13.07.2009, 21:52:08 »
ну якщо ровер у власника - то всьо гуд!!!!
Інші шприхарі матимуть науку з того випадка!

Ну а з власника ровера - Самураю могорич в виді пачки памперсів :)
Файно що всьо файно!!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 13.07.2009, 22:57:34 »
поздоровляю від всієї душі... а ша кажуть шо сидіння на форумах то пуста трата часу...
 *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m*
катайся на здоровя

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 13.07.2009, 23:05:58 »
УРААА ровер є  *hurray*, поки в міліції і то мабуть ще на пару днів а то й тиждень, але сам факт.
Величезна подяка всім хто приймав участь у розслідуванні!!! Перший етап велоквесту виграв як не дивно велосипедист без велосипеду і навіть не один і не два, а СІМ САМУРАЇВ. Щиро дякую, виногороду гарантую! Дякую Дрімленду за оперативне інформування громадськості, і всім шприхалям!!!
Деталі епопеї: хлопець з жінкою хотіли купляти велосипед, а тут їм дзвонять що біля озера неподалік Динамо продають непоганий велосипед. Спочатку оцінював в 600-800грн, місля недовгих (я так зрозумів) вмовлянь ціну було скинуто до 200-300 а потім хлопець вмовив за 100!!!!! грн. Паспорт він дивився, але гарантії що дані переписані вірно, на жаль, немає. Хоча хлопець каже що прізвище та імя здається правильні. Купили вони його, вчора ще помили, бо трохи в болоті був, а сьогодні він підучував жінку їздити. Я прибув на місце події (круто звучить пра? )) але я вже добрячий десяток годин був в міліції за ті дні, перегледів тисячі вотокарток, то вже чуть термінологію знаю )). Почав розпитуватись про ситуацію, подзвонив до слідчої, яка веде цю справу. Вона ще з одним слідчим приїхали через хвилин 15, оформили всі протоколи. Велосипед і розписку вилучили, тепер будуть розшукувати злочинця. Але по подібних даних що в розписці щось не найшли людей, але то вже другорядне )))).
Мене ще чекає декілька поїздок в міліцію, потім повернуть велосипед.
 Також подяка слідчій Наталії Петрівні, яка справді перейнялась справою!
Висновки:
1.добро завжди перемагає зло!!!
2.ніколи не втрачайте надію!
3.спасіння потопаючих, діло рук самих потопаючих.
Підсумки:
Я отримав величезний урок! Обійшовся він мені, на щастя, значно дешевше ніж міг би бути. Було піднято по тривозі купу людей. Витрачено купу енергії, стоптано 2міліметри каблука, ноги болять страшенно (таки без велосипеда такі відстані долати дуже важко) сьогодні ходив як робот. В міліції не так вже й погано, в них теж є компютери )

Дописано : 13.07.2009, 23:16:03
П.С. окремим постом, щоб видніше було:
Про те щоб ровер перемальовувати: номер вибитий на рамі! вибитий досить глибоко. спилювати чи перебивати - робота дурного. (номер цей що в гарантійці такий же, але..... Q мені подібні на 0, але воно залито фарбою то може й так бути тим більше що в РБ вручну цей номер вписували могли й помилитись)
По-друге таких велосипедів в тернополі мабуть штук 5 від сили! хоча для пересічних людей він і виглядає стандартним, але велосипедист велосипедиста бачить здалека, і красти щоб десь ховати його змісту немає. в даному випадку вкрали для швидкого збагачення, що і допомогло знайти.
« Останнє редагування: 13.07.2009, 23:16:03 від CepKo »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 13.07.2009, 23:30:01 »
Про те щоб ровер перемальовувати: номер вибитий на рамі! вибитий досить глибоко. спилювати чи перебивати - робота дурного. (номер цей що в гарантійці такий же, але..... Q мені подібні на 0, але воно залито фарбою то може й так бути тим більше що в РБ вручну цей номер вписували могли й помилитись)
По-друге таких велосипедів в тернополі мабуть штук 5 від сили! хоча для пересічних людей він і виглядає стандартним, але велосипедист велосипедиста бачить здалека, і красти щоб десь ховати його змісту немає. в даному випадку вкрали для швидкого збагачення, що і допомогло знайти.

так... є 2 види роверокрадень... проф... і лом...

проти профа, коли краде знаюча людина не попреш... там і перебють і перекрасять і вивезуть далеко...

а в цьому випадку... мені ся здає шо чел рішив поїхати вже після того як зробив кружок і рішив, а хуле би і ні...

а за 100 рублів... я би купив... але в мене він би швидко став автором червоного кольору... дицки би стали вібряками і 100% інша вилка, інша гума, нафік усі прибумбаси... ВСЬО!!! ти б сам біля нього пройшов мимо... а решту я штовхнув би на велокиєві..  :laugh:

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 13.07.2009, 23:46:24 »
ану перестаньте давати поради велокрадіям ) вони тоже можуть читати наш форум!!!

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #35 : 13.07.2009, 23:55:58 »
Цитувати

Я отримав величезний урок! Обійшовся він мені, на щастя, значно дешевше ніж міг би бути

Та ти то реально обійшовся льогкім іспугом:))
А от чувак отой, що з дружиною таки влетів на 100 рублів, ще й по мєнтах потягають троха.

Так що висновки два: не давайте лєвим людям ровера кататися
                                Не тіштеся, коли щось потрапляється на халяву.
                                а якщо вже трапилось щось, то скоренько красьте раму, міняйте вилку...і далі по процедурі:)) :D :D

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 14.07.2009, 00:02:38 »
А от чувак отой, що з дружиною таки влетів на 100 рублів, ще й по мєнтах потягають троха.

                                а якщо вже трапилось щось, то скоренько красьте раму, міняйте вилку...і далі по процедурі:)) :D :D

1. 100 рублів йому будуть повернуті - не переживай )
 по мєнтах не затягають, ви я бачу трішки стереотипних думок про них, слідчий з ним нормально поговорила, домовилися коли йому зручно буде прийти деякі формальності владнати, і якщо таки знайдуть злодія, тоді ще деякі формальності.
2. скільки береш за покраску? ) здати тебе чи що властям як того що занадто багато знає  :police:  :nono:
Доречі раму КК можна розрізнити не тільки по коліру, геометрії в них трошки різні, слід і стиль зварки різний, але це вже дуже клопітка робота.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 14.07.2009, 00:04:35 »
Пропоную самурая переіменувати в шприхослідчого :). Добре шо всьо добре закінчилось

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #38 : 14.07.2009, 00:09:46 »
1. 100 рублів йому будуть повернуті - не переживай )
 

Що, ти плануєш повернути?
антірєсно!
я думаю купляючи ровер за 100 гривень в парку, можна здогадатися, що то не дядько свого через кризу спродує, нє..
Блін, любітєлі халяви!!!!

і перший раз чую, щоб купуючи з рук ровер покупець питався паспорт продавця.....
Чи то я відстав від ринкової економіки?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 14.07.2009, 10:10:45 »
Що, ти плануєш повернути?
антірєсно!
я думаю купляючи ровер за 100 гривень в парку, можна здогадатися, що то не дядько свого через кризу спродує, нє..
Блін, любітєлі халяви!!!!

і перший раз чую, щоб купуючи з рук ровер покупець питався паспорт продавця.....
Чи то я відстав від ринкової економіки?

та не відстав... чел явно підозрював западло... і таки попав на нього... а паспорт то моральний аспект... я би копії не давав якби тіко вкрав ровера... алеж я не кончений, а чувак видно саме такий, або перед тим чиїсь паспорт взяв "покататись"...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #40 : 14.07.2009, 15:06:18 »
Цитувати
алеж я не кончений, а чувак видно саме такий...

я ото подумав, що певне нарік якийсь! Таким дісйно пофіг, що в кого красти і кому спіхнути - головне щоб бабло!!!! і вже!!!!!, шоб ширнутись..

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 14.07.2009, 15:41:38 »
вітаю СерКа з поверненням двоколісного друга.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 14.07.2009, 16:23:13 »
самураї молодці, розділилися 7 по 150 метрів і за 20 хв прочесали парк  :D :laugh:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 15.07.2009, 09:03:44 »
Аво на маєш, пішов у відпустку - і почалось :)..

Ну що ж, вітаю з гарним закінченням історії. Самураям - веломегаріспект  :)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 15.07.2009, 22:36:36 »
по-дурному вкрали - по-дурному знайшли:)
закривайте тему.