Тема: Розрухаймося!  (Прочитано 16477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 08.07.2009, 15:37:46 »

І так людей мало - ше ділити на нубів і ненубів. Два заліки однозначно нездало. Два етапи ше куда не йшло - буде сприяти "підтягуванню" нубів між етапами.
я з цієї т.з. до питання не підходив...

А теоретично є шанси підтягнути не шприхівських шприхалів? той же турклуб, шприхоподібних з інших областей? просто якшо вигнати гуру окремо, то в нубів є шанси :), але я не настоюю.. не то не... я сам би поїхав з нубами :))

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 08.07.2009, 15:42:15 »
ну, якщо робитимемо просто якийсь пробний заїзд з чекпоінтами - то кількість і якість учасників майже не має значення  - я так розумію, що основна задача - приміритись як воно буде виглядати в реалі...
а от якщо організовувати щось посерйозніше - то кількість учасників буде напряму залежати від того наскільки апетитно ми самі зможемо пропіарити даний захід серед велоспільноти... і не тільки тернопільської.
Також думаю, що варто робити квест трохи далі від Тернополя, щоб було мінімум людей, які добре орієнтуються в місцевості - так буде набагато цікавіше для нємєсних(якщо такі будуть). Але водночас, щоб було якесь нормальне сполучення - в ідеалі залізничне. :)
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 08.07.2009, 16:06:44 »
Зустрічаємося в неділю в 18-00 біля драмтеатру - там вже кудись покотимося де нема людей і все обговоримо.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 08.07.2009, 16:09:55 »
ну, якщо робитимемо просто якийсь пробний заїзд з чекпоінтами - то кількість і якість учасників майже не має значення  - я так розумію, що основна задача - приміритись як воно буде виглядати в реалі...
а от якщо організовувати щось посерйозніше - то кількість учасників буде напряму залежати від того наскільки апетитно ми самі зможемо пропіарити даний захід серед велоспільноти... і не тільки тернопільської.
Також думаю, що варто робити квест трохи далі від Тернополя, щоб було мінімум людей, які добре орієнтуються в місцевості - так буде набагато цікавіше для нємєсних(якщо такі будуть). Але водночас, щоб було якесь нормальне сполучення - в ідеалі залізничне. :)

ну пропіарити то питання решабельне, головне найти крайнього... (тобто відповідального)

пробний заїзд варто зробити, але то мають бути собсно організатори, щоби не давати переваг учасникам...

а про подалі, то тоже правильно... зара якраз пробую по катрам зорієнтуватись... покишо візуально мене пре кусок між Вишневцем і Почаєвом... там є район де села по кругу і між ними купа доріг, де учасники можуть і перестрітись на зустрічних курсах... зара клею в 1 файл карту півночі області, так повніша картина буде...

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 08.07.2009, 17:04:37 »
Зустрічаємося в неділю в 18-00 біля драмтеатру - там вже кудись покотимося де нема людей і все обговоримо.
ОТО конструктивно!!!
Приєднуюсь...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 08.07.2009, 17:09:50 »
пдивись мої пренія з вітальком... в них вималювалась та сама картіна шо в положенях про кременець 2008... тобто я напланував те саме що і турклубівці...

Ти певне на 7 небі від щастя...


Квест треба на 1 день - не обовязково стопіцот км, але і дводенку з нього робити теж тупо. Треба просто сісти на карту і намалювати шось біля 50 км, але не так шоб по трасі проходились всі чекпоінти а можна було десь проявити тактичні навики.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #36 : 08.07.2009, 18:34:20 »
Зустрічаємося в неділю в 18-00 біля драмтеатру - там вже кудись покотимося де нема людей і все обговоримо.

Сответсвено, щоб без зайвої демократії (читай - лишнього базару і антиконструктивізму), пропоную одноголосно вже визначити Дріма - головним в тій затії. Відповідно йому тра два помошніки - от і весь оркомітет. На тих установчих зборах то всьо вирішити, а далі вже робота оргів..

(ото насловоблудстував і думаю чи вийде мені в неділю підїхати... :lipsrsealed:)

щоб без зайвої демократії -то я про те, щоб потім демократії не було. а то перечитав свій пост - вийшло так, що я тут типу главний - і кажу хто в даному випадку буде крайнім :D
« Останнє редагування: 08.07.2009, 21:05:34 від Yanek »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 08.07.2009, 18:38:54 »
Сответсвено, щоб без зайвої демократії (читай - лишнього базару і антиконструктивізму), пропоную одноголосно вже визначити Дріма - головним в тій затії. Відповідно йому тра два помошніки - от і весь оркомітет. На тих установчих зборах то всьо вирішити, а далі вже робота оргів..

(ото насловоблудстував і думаю чи вийде мені в неділю підїхати... :lipsrsealed:)

внесу свою долю антиконструктивізму... двох мало...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 08.07.2009, 18:48:20 »
Бґґґґ, Дріму весь клопіт на голову ))))

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 09.07.2009, 12:29:50 »
Бґґґґ, Дріму весь клопіт на голову ))))

сам запропонував... сам і винуватий...  :P :lipsrsealed:

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 12.07.2009, 21:18:52 »
сьогодні зібралися - я, теодорчик і Петруха :). поговорили і гарно покаталися. :)
зупинилися на 2 варіантах - де можна провести пробний квест
1. в районі Микулинці, Струсів, Теребовля, Кровінка, Лошнів, Сущин.
2. район Курівці, Кобзарівка, Носівці, Нестерівці, Осташівці, Цебрів - і довколишні території.
Можна в суботу зїздити по 2 варіанту - оглянути як там ситуація - і навіть чекпойнти поробити.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 13.07.2009, 13:35:22 »
Та ви розвідайте спочатку. Чекпоінти в останню чергу - мєсний народ не відпочиває :). Перший варіант добре бо близько. Другий добре бо там і з картою заблудишся.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 13.07.2009, 13:41:31 »
Та ви розвідайте спочатку. Чекпоінти в останню чергу - мєсний народ не відпочиває :).

так чекпойнт, то фотка і точка на мапі...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 13.07.2009, 18:42:11 »
Та ви розвідайте спочатку.
Читай уважно псто - Відповідь #40.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 13.07.2009, 18:46:42 »
Читав уважно:
сьогодні зібралися - я, теодорчик і Петруха :). поговорили і гарно покаталися. :)
зупинилися на 2 варіантах - де можна провести пробний квест
1. в районі Микулинці, Струсів, Теребовля, Кровінка, Лошнів, Сущин.
2. район Курівці, Кобзарівка, Носівці, Нестерівці, Осташівці, Цебрів - і довколишні території.
Можна в суботу зїздити по 2 варіанту - оглянути як там ситуація - і навіть чекпойнти поробити.