Тема: Розрухаймося!  (Прочитано 16498 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 07.07.2009, 19:12:05 »
Ідеї зробити якісь вело змагання давно вже витали не в одного мене, але може якось їх втілити в життя.
Деякі намальовки:

1. Веломарафон - типу "великих озер" - тіко кк по маршруту.

2. Велоквест.
Є якась територія (карта в кожного райдера) з точками-чекпойнтами. Старт і фініш в 1 точці(шоп організатори не бігали).
Суть - зібрати якнайбільше чекпойнтів (доказом є фото райдера на фоні чекпойнта). Ну і якнайшвидше все це зробити.
Чекпойнти мають бути порозкидані так щоб райдер мав можливість вибирати по якому маршруті йому їхати і в якій послідовності "збирати" чекпойнти. За недобір чекпойнтів штрафи. Виграє той хто володіє кращою логістикою ну і звичайно не повзе як черепаха :). Територія повинна бути троха великувата - шоп райдер проїхав 40-50 км - поки всьо повизбирує. Ото така ідея.
Хто шо скаже?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 07.07.2009, 19:26:32 »
Я за велоквест обома лапами. Бо гонки то вже якось банально. А квест то цікаво, і на голому "лосяченні" не виграєш, треба головою думати і прикидати оптимальний маршрут. Чекпоїнти можна порозкидати по навколишнім селам типу Чистилова, Острова і Смиківців  :D. Тоді точно 100 км за всю дистанцію набереться.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #2 : 07.07.2009, 20:23:38 »
Мона замутить!
Трохи відходячи від теми, але, добре було б Шприсі таки зареєструватися як МГО.
В такому випадку принаймні можна б було трохи бабла взяти в міськради на сам процес + друк афішок.
Хоча насправді тут не в грошах справа- тре просто двоє людей, які б то всьо організували.

Квест - цікаво. Навіть цікавіше було б робити то командами по двоє - аби розвивати якусь командність *beach*

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.07.2009, 21:07:10 »
Також можна замутити гонку в кутківецькому лісі. Там можна замкнути коло біля 3-4 км, ато і більше. Але спочатку квест :).

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.07.2009, 21:23:38 »
ого, зарухалися нарешті  *party*  треба десь зібратися і то всьо обговорити
« Останнє редагування: 07.07.2009, 21:27:03 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 07.07.2009, 21:50:02 »
з квестом ідея дуже хороша... минулого року пробували щось таке замутити на теренах кременеччини http://forum.tourclub.com.ua/viewtopic.php?t=328
проте через деякі недопрацювання ідея залишилась нереалізована... хоча місцина там просто ідеальна для всілякого роду квестів...
і для такого роду міроприємства потрібно досить обширна територія... чи знайдемо десь таке поблизу Тернополя?
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #6 : 07.07.2009, 21:59:52 »
Воу! задум, що на Турклубі - нормуль!
Думаю теперка людей буде легше зібрати..тож вьо!
Готовий помагати в організації та брати участь (після велосплаву)..
Пропоную то всьо забацати десь на початку вересня.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 07.07.2009, 22:23:02 »
ну один набросок для квесту у мене вже є. Точніше не набросок а пару місць для чекпоінтів. Можна кинути по чекпоінту в Курівцях, Глибочку, Івачеві і Чистилові(останній ще обдумую) так як ці села звязані між собою НЕ ОДНІЄЮ дорогою. Тобто є де проявити топологічно-тактичні навики.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 07.07.2009, 22:52:48 »
давайте може спочатку розробимо якийсь міні квест для проби - щоб попробувати як воно буде.
пробний квестик просто суто для нас - без ніякої великої організаційної роботи.
проложити на карті чекпойнти і одного з вихідних днів спробувати його пройти :)

Offline Володимир

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 101
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Турист
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #9 : 07.07.2009, 23:45:25 »
всім привіт.

тільки сьогодні побачив, що тут обговорюється тема, яка самого вже цікавить певний час.
минулого року були спроби зробити щось подібне (лінк Петро скидав вище), але через брак часу і брак зацікавлених в організації заходу - захід довелось заморозити.

Думаю що спільними зусиллями нам вдалося б провернути цей захід.

Пропозиція про пробний короткочасовий захід - слушна.

Думаю варто зустрітися (все рівно всі з Тернополя) і поговорити про це детальніше.

То як, коли і де зустрічаємось ?  :)

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 07.07.2009, 23:50:45 »
думаю цієї неділі після обіду або ближче до вечора всім нам вийде зустіритися - можна виїхати велосипедами кудись за місто і то все обговорити - також захопити карти - тих місць де це можна зорганізувати.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 07.07.2009, 23:59:35 »
помойму мисль квеста навіяна останньою поїздкою.... коли йшли по чекпойнтам(селам) на глаз...

але шото є в мене пара але (конструктивних а не шоб обгадити ідею)...

1. Де проводити?маштаб? самі бачили шо роблять 50км погамну з нубами, а ми хочемо массового двіжу чи гонки дріма з еразельом тай не всі дороги всі знають(не так давно чухались на перехресті куда податись), якшо толпи народу окупують трасси, то добром то не скінчиться... по місту тоже не дуже по дорогам політаєш(їхати кудась і рвати поміж машин на час, то різні речі).. тобто мені здається що все ж КК десь в полях чи лісах, але в розумному(доступному) радіусі...

2. хто катає? Шприхалі, чи хто ні попадя? просто якшо хтось загубиться вийде хижо... те саме про перегріви і травми, як кого і де шукати в випадку чого?

3. По моєму варто провести 2денку тобто, виїхали, отаборились, перша сесія, поїли випили поржали, виспались, 2га сесія, зібрались додому.. особливо підло це буде по відношенню до матрасників, бо ранок після гонки з непривички *No* :o

4. звязок? варто в вимоги включити мобіли і роздати(включити в стартовий внесок) всім карти 1го оператора(з хал. в мережі)

5. доречі про гроші.. здирництво це зло, але своє вертати нада... якшо таборитись, то варто наймати транспорт, бо не у всіх є багажники... також жерти бажано централізовано, бо все навколо за ніч обіс обгадять..

шось таке...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 08.07.2009, 09:28:28 »
2 денку шоб передивитись околиці? Мобіли в всіх є, а стартовий внесок полюбе буде. Але на рахунок машини шоб тобі їхдила і дупу ппідтирала то ти вже загнався.

Дописано : 08.07.2009, 09:28:45
ну один набросок для квесту у мене вже є. Точніше не набросок а пару місць для чекпоінтів. Можна кинути по чекпоінту в Курівцях, Глибочку, Івачеві і Чистилові(останній ще обдумую) так як ці села звязані між собою НЕ ОДНІЄЮ дорогою. Тобто є де проявити топологічно-тактичні навики.

І кожен лох який хоч раз там був туди заїде....

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 08.07.2009, 09:35:10 »
Вєталь, так в тому то і ідея щоб кожен міг заїхати. А вже по селу шукав потрібне місце  :). Чи ти хочеш блудити по полях і шукати де та срана дорога  :D .  Блудіння то добре, але коли є 1-2 точки потрібних. А коли точок планується 4-5 то чи незабагато гемору буде з пошуком кожного села?
 Може у нас з тобою трішки різні уявлення про методи проходження цього квесту. І ми різне хочемо від нього побачити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 08.07.2009, 09:55:06 »
Квест на то і квест що його не так то просто пройти. Це не покотенька по селах з цмудленням пива :)
Це перш за все випробування себе - своїх сил, можливостей. Також злагоджена робота в команді.
Це захоплюєче дійство - в якому кожен може взяти участь і доказати перш за все собі на що він здатен.
Це просто гарно проведений час. Головне не пасувати перед труднощами. Адже інші не пасують.