Тема: Дністер (Борман і друзі)...  (Прочитано 4073 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 16.07.2007, 14:47:59 »
Зарaз на Дністрі Обласний спортивний туристичний клуб проводить масовку тобто сплав на катамаран і байдарках, і на вихідних вони 2 стояли от ми віришили приєднатися до них відпочити... Цілий тиждень була погана погода і ми думали чи їхати чи ні але всеж таки взявши сврїх залізних коней все таки вирішили їхати...Ось ми на вокзалі 7,45 рану субота, сідаємо у потяг Тернопіль-Заліщики. Пів 11 виходимо в Чорткові, подивившись коли потяг на Бучач ми їдемо на прогулянку Чортковом( в нас було 1,5 години), проїхавшись центром зробивши маленьку фотосесію




заїждаємо ще до замку
,
і вертаємось на вокзал...де гарно поснідавши сідаємо у дизель до Бучача...сівши в потяг побачили цікаву штуку спеціальна підставка для роверів

...
і це у потязі Гусятин-Бучач!!!!
Розмістившись у вагоні трохи поспавши ми нарешті вїждаємо у Бучач з вікна відкриваються гарні краєвиди самого Бучача...Ось станція дістаємо своїх коників, сідаючи на них їдемо до Дністра, звідси починається веломандрівка, проїхавши Бучач виїждаємо за його околиці...по дорозі заїждаємо на соняшникове поле...
Сонце і його рослинні друзі :):

далі починається дуже жахлива дорога великі спуски і затяжні підйоми, відчувається що поряд Дністровський каньйон... по дорозі зупиняємось і їмо черешні(в тих краях їх дуже багато і ростуть біля дороги на діляках від 1-3 км), Перед Коропцем їде дуже великий і крутий спуск серпантинна дорога дуже гарно було спускатись...якраз на спуску Пашко пробиває колесо, розбортувавши і заклеївши колесо їдемо далі...в самому Коропці заїждаємо до палацу графа Бодені...

дуже красива будівля і сад за нею з озером....колись напевно тут було дуже красиво...Помилувавшись залишками цієї краси продовжуємо крутити педалі далі. Виїхавши за Коропець здалеку вже видно дністровські кручі..проїхавши біля 10 км вїждаємо в с.Горигляди...Дійсно маленьке село на березі Дністра з якого проглядається дуже красиві місця...

Приїхавши до Дністра перезвонивши до Бормана щоб нас переправили на другий берег де знаходився табір ОСТК, почекавши трохи до на підходить катамаран і заберає нас на протилежний берег, там зійшовиши побачивши дуже багато знайомих обличь попадаємо в безтурботну, приємну відпочинкову атмосферу...Погравши трохи волейбольчик, походивши на каяку і катамарані трохи його поперевертали, досхочу накупавшись вечеряємо... Після вечері всі збираються на вечірню Ватру, Ватру знайомств...де всі сідають в коло співають пісень і знайомлять, кожен розказує про себе...зібрались тут і програмісти. художники, архітектори, лікарі, студенти...зі всіх куточків України(Тернопіль, Львів, Київ, Хмельницький) і не тільки з України, великий привіт москвичам...але у цих різних людей спільна мета гарно провести час і файно відпочити...дійсно ця атмосфера яка знаходиться у таборі це супер....посидівши біля Ватри всі розходяться по наметам...
Зранку вставши 7,30 ранку зробивши ранкову руханку, купаємось в Дністрі готуємось до сніданку, гарно поснідавши трохи полежавши під ранковим сонечком частина йде на екскурсію до печери-гроту і спуску на мотузках зі скелі...
Дністровські краєвиди:

Ми з Пашком їдемо туди на роверах по дорозі заїхавши в село купивши хліба наздоганяємо групу...Трохи поблукавши по лісу знаходимо печеру

 і скелю... походивши по печері піднімаємось на скелю вдівши системи починаємо потрохи спускатись з нею на мотузках..


відчуття екстріму супер коли виходиш на край скелі...трохи поспскавшись народ вертається в табір...я на ровері вертаюсь назад в село і спускаюсь з дуже великого і крутого спукску(для даунхілу ці місця напевно казались би раєм :))
ДУже смачно поснідавши(велике спасибі москвичам, вони якраз чергували на кухні, за такий гарний сніданок і обід)...

трохи полежавши..покупавшись в Дністрі...граємо у "Що Де Коли".
Табір:


Після цього граємо у волейбол...вечір наближається з шаленою швидкістю....і нам треба збиратися назад :(...а так не хочеться покидати табір...біля 9 години вечора підїждає бус і ми попрощавшись з табором грузимся на катамар який переправляє нас на інший берег до буса. Зустрічаємо Сашка(Зомбі) він теж був на сплаві і вертався цим бусом..вантажимо вели на верхній багажник і їдемо в Тернопіль..по дорозі заїждаємо в Чортків де залишаємо частину спорядження..заходимо в гості в бар до шофера Михайла де він нас пригощає кавою...Доречі гарнийв нього бар в старому стилі зроблений хто буде в Чорткові варто зайти туди...після цього їдемо в Тернопіль.
Велика подяка Борману (Горону Володі) і клубу ОСТК за те що прийняли нас. :)
« Останнє редагування: 16.07.2007, 14:54:25 від Sonce »
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #1 : 16.07.2007, 16:30:59 »
Ацько! Але то не для мене.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #2 : 16.07.2007, 17:21:16 »
Нє, Славку, то точно не для тебе :) Таких старих дідів як ти на Україні ше пошукати - там тріщить, там гуде - там підшити, там залатати, в наметах не спати, ноги не мочити :)

П.С. Без образ, я ніби  в своєму дусі, чи перегнув палку ?

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #3 : 17.07.2007, 16:39:40 »
Всьо чотко, але тут тема не про мене, а про Бормана і друзів... :)
В наступному житті певно буду качкою...