Тема: Немає слів.  (Прочитано 15369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #30 : 30.06.2009, 10:27:46 »
Все таки я на стороні Теда, в цій ситуації. Всякі такі заходи як навів Тед від небезпеки не спасуть 100%, але от ризик суттєво зменшать. В більшості,не у всіх але все ж більшості, аварій завжди винні двоє, хтось більше, хтось менше але двоє. Зовсім невинних немає.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 30.06.2009, 11:15:07 »
Все таки я на стороні Теда, в цій ситуації. Всякі такі заходи як навів Тед від небезпеки не спасуть 100%, але от ризик суттєво зменшать. В більшості,не у всіх але все ж більшості, аварій завжди винні двоє, хтось більше, хтось менше але двоє. Зовсім невинних немає.
Не порушуй ПДР і не будеш винен.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 30.06.2009, 11:52:07 »
Не порушуй ПДР і не будеш винен.
+1

а з Еразелом частково не згоден  >:(
можна ж бути зовсім не винним!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #33 : 30.06.2009, 12:45:59 »
НУ я ж написав що не у всіх але у більшості. ІНКОЛИ можна бути зовсім невинним, і пригода може трапитися із-за мудака за рулем.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 30.06.2009, 13:14:40 »
щодо даного випадку... невже хтось вірить шо чел настільки мудак шо спецом зніс? шо йому хочеться тяганини по судах? шо він готовий сісти аби тільки збити ровера? НЕ ВІРЮ! він його або просто не замітив(мобіла, сонце, тьолка ззаду), або думав шо той спригне сам в канаву(не думаю)... а якраз привертання уваги до себе в таких випадках є приорітетом..

ПеСе мене сьоня 1 урод ледь не зніс по класичній схемі... обгон - поворот направо, повезло шо чел зозаду (респект і уважуха) тормознув і я мав куди резко вліво пішти... але знов таки... це банальна недосконалість ПДР.. де написано шо ровер їде попри обочину... він чесно зайняв правий ряд, і повернув направо... все чисто... а де я там взявся то моя проблема... якби я йшов в ряду як положено, він би так просто не зміг... але і в ряду йти, не вихід, бо такого в спину почуєш...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 02.07.2009, 12:10:25 »
2 Віталько:
ти взагалі попередні пости чинаєш???? який день?? яка группа??
Цитувати
...не завжди видно...
тобі така фраза на очі не попадалась?
ми похоже або говоримо на різних мовах, або про різні речі... ти привязуєшся до конкретного випадку, а я про ситуації які виникають незалежно від бажання....

да, якшо йому тоді якраз робили мінет по бадуну, то хай би перед ним феерверк на колесах їхав, він би і його завалив... але крім білого і чорного є ше відтінки.... і не факт... зовсім не факт... шо шансів не було... а я говорю саме про них...

давай завяжем цю тему? бо ше посваримось... всерівно ти твердо стоїш на свому, а я на свому, тобто продуктивність рівна 0

ПеСе перенесіть хтось це в тему "роздуми про безпеку" ?
« Останнє редагування: 02.07.2009, 12:17:19 від bhagavan »

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 02.07.2009, 17:44:20 »
шось жигулик дуже сильно знайомий.... :o
якшо то шофер на другій світлині, то я кажись знаю хто цей шофер...
 :o
ужас... :o :o :o :'(

P.S. Я колись працювала із одним чоловіком в якого такий жигулик. Якшо це він - то це страшно, але від нього можна чекати шо завгодно... перконалась на власному досвіді спілкування з ним... він тим жигульом ганяв як скажений та шей в нетверезому вигляді...
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #37 : 02.07.2009, 18:50:33 »
напершій фото видно новера - глянь

В жигулику точно був старий дєд і молодий пацан. Був ще третій, і хто з них водій - я так ін е вшарив.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 08.07.2009, 10:40:23 »
на днях проїжжав то місце в 20:30 реально стремна фігня... сонце в глаз, вікна в пилюці... УВАГА!!! права полоса в тіні... і мопед, який там проїжжав, замітив тільки дето з 20-30 м. тобто в нього були всі шанси продовжити список... і шо би віталько не писав про хамелеонів... сам впевнився, САМЕ там ... дійсно НЕ ВИДНО!!!! причому незалежно від кольору.. тільки габарити видно...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 08.07.2009, 17:12:02 »
Я тебе вітаю - ти їхав ввечері, сонце як правило зранку на сході а ввечері на заході. Але ладно, ми вроді проїхали тєму з обставинами даної аварії. Для того шоб сонце в писок не сліпило в машинах зверху такі бодяги є які закривають сонечко. Але - побачити мопед за 30 метрів? Там шо - стовп пилюки стояв через який ніц не було видно? Шось ти заганяєшся тед...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 08.07.2009, 18:36:15 »
Я тебе вітаю - ти їхав ввечері, сонце як правило зранку на сході а ввечері на заході. Але ладно, ми вроді проїхали тєму з обставинами даної аварії. Для того шоб сонце в писок не сліпило в машинах зверху такі бодяги є які закривають сонечко. Але - побачити мопед за 30 метрів? Там шо - стовп пилюки стояв через який ніц не було видно? Шось ти заганяєшся тед...

сонце валило не прямо в глаз, а троха зліва, скло було в пилюці, троха з тріщинами... козирьки опущені, як положено... а тінь від дерев частково накривала праву полосу де їхав кавбой без шльома... і замітити його було нереально бо кагбе він був чітко проти сонця, в тіні, тобто темний обєкт на темному фоні...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 08.07.2009, 18:49:07 »
Тьфу, я думав ти на роері був

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #42 : 08.07.2009, 19:57:31 »
Ото в неділю проїжджали там з РОмком, як верталися з Дністра.
Сандаля і далі валяється на обочині
страшно неприємне місце-траса завантажена, та велодоріжка збоку - то тупо кавалок занедбаного асфальту, з якого ростуть дерева.
Краще там не катати

CoRacK

  • Гість
« Reply #43 : 08.07.2009, 20:04:42 »
Краще там не катати
...на шосерах і шосейних гібридах :D :D.
Я там їхав на МТБ хардтейлі з покришками шириною передня 2,30, задня 2,25 по велодоріжці, то 25-30 км/год їдеться легко, а от на шосері там реально нема, що робити *No*.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 08.07.2009, 22:50:44 »
...на шосерах і шосейних гібридах :D :D.
Я там їхав на МТБ хардтейлі з покришками шириною передня 2,30, задня 2,25 по велодоріжці, то 25-30 км/год їдеться легко, а от на шосері там реально нема, що робити *No*.

то залежить напряму від того по чому ти перед тим їхав... в неділю вона мені видалась досить пристойною... навіть на гібриді... а вот за шоссера згідний, там робити нефіг, але якшо не гнати то ніц страшного... мені там скоро 2 раза в день катати прийдеться 2 тижні підряд, до чернилова-руського... хіба полями дорогу знайду через Байківці від сільпо шось похоже на дорогу туда є...