Тема: Обговорення мінігонок і змагань  (Прочитано 32641 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 02.06.2009, 11:45:00 »
точно тра, бо сьоня мене якето тело по дорозі з баму в центр обігнало як стоячого, а я навіть не знав догнати і поздоровкатись.. чи продовжити матрасити неспеша(шо і зробив)... Характеристики: тело пролетіло на толі гібриді толі кк на 26" колесах в синьому велошмоті... посадка шоссерна, здоровя немеряно, повна неповага до правил ДР та світлофорів...
За "ТЕЛО" обідно  >:(

Дописано : 02.06.2009, 11:51:44
Та то "тєло" і мене на батл визивало на набережній. Але коли я на Рокмашині то мені толку нема з ним ганяти бо здоровья дорожче- ноги відваляться. а коли я на гібриді то перед мною по швидкості може їхати хіба що корак з Женькою, всі остальні дружно глотають куряву, так що теж резону ганяти з кимось мало  8)
Чемпіонам як то кажуть "честь-честью"!!!
Але все ж в мене питання. Яка місцевість тобі більше підходить для змагань??? В першу чергу питаю про нормальну дорогу чи ти "рівнинник" чи "горняк"???
« Останнє редагування: 02.06.2009, 11:59:38 від Anri1214 »

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #1 : 02.06.2009, 12:12:20 »
Цитувати
Чемпіонам як то кажуть "честь-честью"!!!
Але все ж в мене питання. Яка місцевість тобі більше підходить для змагань??? В першу чергу питаю про нормальну дорогу чи ти "рівнинник" чи "горняк"???

Еразел чемпіон розмовного жанру :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 02.06.2009, 12:13:59 »
О, то це ти ганяєш  в синій формі і синьому шоломі?  Якщо можеш то вистав пліз фотку  ;)
 Я "рівнинник" зараз, бо маю лише гібрида на тонких колесах(в лісі важко) і ФР танка, яким пофіг де їхати, але швидше 20 км/год, крутити ну дуже важко.  Ну про куряву вслід мені я трішки перебільшив і понтанувся, ганяти зі мною можна запросто на рівних. Але все ж коли пересів на гібрида то швидкості кардинально піднялись, тепер якщо є настрій і Корак збоку  :D то 30 -40 км/год вдається тримати довший час  :).
 Треба буде колись устроїти драг на набережній озера всім збіговиськом ;). Якось вечерком зібратися всією шприхою і поганяти в своє задоволення. Тільки чур Корака і Женьку не берем, а то вони всю малину спортять  :D, 1-2 місця будуть відомі наперед.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02.06.2009, 12:31:20 »
а хто такий Женька?? *dontknow*

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 02.06.2009, 12:32:21 »
О, то це ти ганяєш  в синій формі і синьому шоломі?  Якщо можеш то вистав пліз фотку  ;)
 Я "рівнинник" зараз, бо маю лише гібрида на тонких колесах(в лісі важко) і ФР танка, яким пофіг де їхати, але швидше 20 км/год, крутити ну дуже важко.  Ну про куряву вслід мені я трішки перебільшив і понтанувся, ганяти зі мною можна запросто на рівних. Але все ж коли пересів на гібрида то швидкості кардинально піднялись, тепер якщо є настрій і Корак збоку  :D то 30 -40 км/год вдається тримати довший час  :).
 Треба буде колись устроїти драг на набережній озера всім збіговиськом ;). Якось вечерком зібратися всією шприхою і поганяти в своє задоволення. Тільки чур Корака і Женьку не берем, а то вони всю малину спортять  :D, 1-2 місця будуть відомі наперед.
Ну хто зна про кого ви говорите, але щодо себе, то я виключно шоссейник, правда коштів на мрію так і не хватає... На сьогоднішній день в мене синій Trek 4300. В ньому трошки раніше поміняв передні шатуни з SR Suntour 42/34/24 на Shimano 48/38/28. Вот буквально вчора поміняв винос, поставив зі змінною висотою і набагато довший, тепер посадка ще більш шоссейна. Вчора після роботи тетстував і результати приємно вразили самого себе. Їхав участок по Бандери починаючи від Супермаркету Київ до моста до політеха (повезо зі світлофорами), шкидкість максимальну яку я розвинув була 57,7 км/год, середня при цьому лишилася 48 км/год. Взагалі то дуже люблю велоспорт, постійно дивлюся і слідкую за професійними велогонками. Це вже десь на протязі 5 років. В плані їзди, то можна сказати що універсал, але більше горняк в тому плані що люблю кататися по асфальту але в місцях де класне покриття і хороший уклон, там і роблю свої атаки. Правда відпрацьовую і класні куски на рівних участках. Люблю інколи  поїздити роздільний старт В цьому році катаюся десь від початку квітня, стараюся почастіше, але не завжди виходить, тим не менше 1100 км. наїздив і це вже нормально...
P.S. А фотки нажаль немаю, а по опису, якщо випро мене, то синій Trek 4300, Синя веломайка з білими вставками збоку, синій шолом Polisport, зачасту катаюся в чорних лосінах (памперсах), а в понеділок, то може бути що могли мене бачити в шортах синіх...))) Не проти б поїздити в групі...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 02.06.2009, 12:35:33 »
а хто такий Женька?? *dontknow*
О, це той кого навіть Корак боїться. Це як в Острові скарбів "Всі боялись Чорну бороду, Чорна Борода опасався Флінта, а мене боявся сам Флінт"  ;D.  Друг Корака це, ганяє так що лиш Васька і може з ним їздити  ;D, доречі взяв 1 місце на вульках 2008 серед любителів. Я коли спробував їх догнати то подер собі правий бік(по дурості заложив у поворот біля озера на швидкості в 30-40 км/год)

Дописано : 02.06.2009, 12:39:19
В цьому році катаюся десь від початку квітня, стараюся почастіше, але не завжди виходить, тим не менше 1100 км. наїздив і це вже нормально...
P.S. А фотки нажаль немаю, а по опису, якщо випро мене, то синій Trek 4300, Синя веломайка з білими вставками збоку, синій шолом Polisport, зачасту катаюся в чорних лосінах (памперсах), а в понеділок, то може бути що могли мене бачити в шортах синіх...))) Не проти б поїздити в групі...
О класно. Значить тебе я і бачив,  це із-за тебе якась машина собі ходову похерила  :D. Помню їхав з другом по набережній озера біля бруківки в напрямку дружби. З іншої сторони їхав ти, ну я і рішив тебе обігнати, вижимав скільки міг, а міг я тоді багато, швидкість десь 45-50 була, ну якогось воділу то й заділо що його велосипедисти обганяють, він і собі нажав на газ, тільки вон забув що велосипедисти то на асфальті рівному, а він на бруківці. Думаю йому точно після того прийшлось в автосервіс їхати  :D
« Останнє редагування: 02.06.2009, 12:39:19 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 02.06.2009, 12:41:41 »
а міг я тоді багато, швидкість десь 45-50 була...
а про швидкість по чому судиш???
просто до моменту коли я купив одометр, то теж думав що швидкість в мене сумашедша, але цифри є цифри...)))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 02.06.2009, 12:47:20 »
та по спідометру звісно. Глазомір у мене фіговий.

Дописано : 02.06.2009, 12:51:35
Ну то що народ в суботу влаштовуємо драг на набережній? Хто за? Без всяких ставок і призів. Чисто для себе позмагатися, попити пива/соку, поболтати. А?
« Останнє редагування: 02.06.2009, 12:51:35 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 02.06.2009, 13:07:01 »
та по спідометру звісно. Глазомір у мене фіговий.

Дописано : [time]Tue Jun  2 12:51:35 2009[/time]
Ну то що народ в суботу влаштовуємо драг на набережній? Хто за? Без всяких ставок і призів. Чисто для себе позмагатися, попити пива/соку, поболтати. А?

супер! але пропоную краще в аеропорт, на злітну смугу!!!!!!  8)
там можна навіть всім одночасно їхати!  
                               o^-o                      o^-o        o^-o{Anri1214}                         o^-oo^-o {Erazel}                  o^-o              o^-o                             o^-o                                  o^-o                                                        o^-o{Bhagavan}
« Останнє редагування: 02.06.2009, 13:38:49 від erazel »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 02.06.2009, 13:15:42 »
А нас туди пустять? Можна на дорожці за злітною, але ту криву облюбовали атолюбителі, своїх дівок вчать їздити, а так дорога дуже класна, рівний асфальт і плавні повороти.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #10 : 02.06.2009, 13:30:04 »
Вувузанге - будь уважним - ти смайли невірно построїв. Я поправив.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 02.06.2009, 13:34:30 »
Ромка. ти ще довго знущатися будеш?  :D Дивись а то ображусь.
 думаєш те що я "матрасю" в поїздках одразу значить що я вже їздити розучився? Ти мене ще небачив в місті коли я щсоь класне в плеєр залию.
 З.І. Так, я люблю похвалитися інколи і від цього нікуда не дінешся  ;D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 02.06.2009, 14:13:42 »
Вувузанге - будь уважним - ти смайли невірно построїв. Я поправив.
пробач, наступного разу буду уважнішим!  :)

ще би мене десь там промалював біля себе...   ;)

Дописано : 02.06.2009, 14:17:14
А нас туди пустять? Можна на дорожці за злітною, але ту криву облюбовали атолюбителі, своїх дівок вчать їздити, а так дорога дуже класна, рівний асфальт і плавні повороти.

пустять, там з іншого боку є дірка в паркані, можна пройти. я колись з Andrizzio там катався, по злітній, на рекорд швидкості. там ще полоса йде з маленьким наклоном, короче жара буде файна!

мінус, то з"єднання між плитами! на швидкості трохи гупає..  так що зміцнюйте свої гібридо-шосейні колеса!  :D
« Останнє редагування: 02.06.2009, 14:17:14 від wuwuzange »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 02.06.2009, 14:25:12 »
Тоді нахрін треба, бо колеса жалко.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 02.06.2009, 14:31:18 »
можемо просто приїхати, спробувати