Тема: Буковель байк парк  (Прочитано 11140 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 25.05.2009, 15:42:05 »
Дата :  24 травня 2009

Учасники:

vovashults
Rollin
wuwuzange
Andrizzio

Після повідомлення на форумі шприхи користувача shkvarok – вирішили поїхати сюда  http://bukovelbike.com/engine/ .
З дзвінка в Буковель вияснилося шо червоної (легкої) траси ше не існує  ;D і роверів «Кона» на прокат тоже ше нама, ну і фіг з ними, свої маєм.
На сотні якось серед екстремалів знайшли ше бажаючого Жолудя Ролліна і погнали.
Виїхали з Тернополя в 6,15 – прибули на місце 9,45.
Пеші враження після того як побачили виїзд з лісу з двома контрами і крутим спуском – «ОЙ ПІПІ, шо я тут роблю».

Екстремали почали сходитися десь в 11,00 і майже всі на двопідвісах для ФР і ДХ, але нам на то було пофіг і ми, попередньо «для храбрості» впаливши по микулинецькому, пішли на підйомник.
Я зробив три спуски (на більше сили не хватило, боліли руки і ноги) по синій (середнього рівня) трасі. Перша половина її нагадує нашу в кутківцях, а дальше до кінця стає складнішою і з більшими перепадами висот на контрах.
Перший раз проїхав десь 60% , а дальше їхав прямі і пішки проходив котри.
Другий раз їхав за вувузанге який летів вперед і йшов вдало на всі контри і я шоб не позоритися мусів за ним. Третій раз траса була вже знайома і проходилася дуже класно, правда з матюками про себе і вголос. Десь 5 -7 контрів для нас стали таки неподоланими через дуже круті перепади висоти.
Мав один зрив з траси з подальшим падінням  і в’їздом в мене вовишульца, один виліт через руль, добре шо купив шолом перед тим, і десь разів 5 легке злітання з ровера не відпускаючи його з рук.
Обійшлося без травм, техніка не підводила (хоча ше треба детально оглянути ровер).
Після закриття в 15.00 підйомника поїхали до річки на шашлик і пиво. Так я на піятику особливо не розраховували то прийшлося купити в селі «Франківську» і трохи напитися її і пива.

Враження словами не передати, адреналіну було виділено невиміряно, хочу туди ше і не один раз.

Фото тут http://picasaweb.google.com.ua/Ts.Andriy/QTEcoD#

[вкладення вилучене Адміністратором]
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 25.05.2009, 16:02:22 »
Класно. Але все ж ви придурки.
З.І. Чого не позичили в мене фулфейса?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #2 : 25.05.2009, 16:06:57 »
Крутелики :)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 25.05.2009, 16:16:47 »
Класно. Але все ж ви придурки.
З.І. Чого не позичили в мене фулфейса?


дуже не люблю шось позичати сам і брати в когось
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 25.05.2009, 16:51:06 »
можна без фула, бо ми ще помаленько котилися. хоча один справжній фронт я зробив, коли переднє колесо в прихований рів пустив. але головою не вдарив.
а решта падінь в основному на руки-ноги, а на них захист мали, крім вовишульца.  
« Останнє редагування: 20.01.2010, 13:50:32 від wuwuzange »

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 30.05.2009, 23:43:33 »
Дуже дивно що ми не бачились, а може бачились але не звернули уваги, бачили тільки модних хлопців з велами по 30** кг ми тогож 24ого виїхали з тернополя, на київський не встигли сідали на франик там на буковель пересідали, приїхали на буковель досить пізно десь приблизно о 14,00, враження ті самі, влітку там не був ще, тільки в зимку лижі катаю, самий перший спуск я затупив і помчав по чорній, можете уявити що там зі мною було без відповідного досвіду і з велом КК-АМ, падав раз 5 але без поломів і переломів, другий раз вже з тієї попростіше їхав, то після чорної було вже як пісня, досить прикольно, буду ще їздити туди, але їм тре той кьорхер поремонтувати :). Потім ломанулись на Коломию, було прикольно з рюкзачками по 7-9 кг кототитсь в низ, котились поки не стемніло, вибрались на якусь гору з прикольним вювом на гори там заночували була вода і купа дров, з ранку підірвались покотили далі, доїхали до яремчі, дорога гладюся була і все в низ, вилізли на маківку, там знову розбили лагерь заночували, вю був потрясний видно було всю яремчу, ндвірну і тп. з ранку поломились до ракети, це десь 10-15 км по хребту, іхати було не легко але круговий вю піднімав загальний настрій бешєно, ракета була найвищою точкою де ми були десь 1100-1200м, потім спуск в Лючки, то була не дорога в низ з гори, то була якесь вимите русло пересохшої ріки з камінюками з скаженим ухилом в низ, буковель і чорна трасса відпочивали, руки досі болять, з лючків через яблунів на коломию, все в низ, дорога адекват асвальт десь 35-40 км, на педалі майже не жали, в коломії переночували з ранку ще рванули за 8 грн з тєла бусіком до гори в космач, з відта 10 км на водоспад в шипоті, покупались відпочили, зробили кави, потім 20 км все вниз по полу асфальту полу бруківці в шешори, там водичка була потепліша, потім назад в коломию на автобус і в тернопіль. І того  загальний кілометраж буковель - коломия  не враховуючи  поїздки з коломиї на шипіт і шешори десь 100-120 км, основна дорога - асфальт вниз 3-8%, 3 підьома ногами по 10-20 хв, 10-15 км по хребту майже рівне по відносно нормальній дорозі, 1 крейзі спуск 3 км з гори на Лючки(хто париться за вел і за себе ногами), по грошам все обійшлось в 200 грн з людини, що є просто смішно за такий відпочинок, необхідний стаф описаний в " Прикарпаття ФР Травень 15-20 ". Фото з місцями на мапі: http://picasaweb.google.com/guculko/BukovelKolomuya?feat=directlink      Сам шлях для Google Earth  http://bbs.keyhole.com/ubb/ubbthreads.php?ubb=download&Number=784319&filename=20090530133636-4a2198d4d01883.67734926.kmz

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 31.05.2009, 08:49:48 »
Шкварок, тово ти рассєкаєш на синій трасі чи другий з вашої команди ?? ;D ;D Я ше подумав який крутий, без захисту, на Авторі ККшному

[вкладення вилучене Адміністратором]
« Останнє редагування: 31.05.2009, 09:25:16 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 31.05.2009, 12:31:34 »
Ага, то мене клацнули на афторі друга, я йому на другий спуск свій джумпер дав бо на цьому аффторі  v-brake + кк рама, тяжко було, захист не взявся бо рюкзаки і так були фул завален похідним стафом, був би захист то давав би більше жару, доречі про конів і ті спуски, імхо двопопідвіс там нафіг не впав, мені на мому було дуже прикольно, трохи вилка не витягувала(dart2 kk), візьму щось з AM-FR буде якраз норм. Доречі милимось туда знову і теж з пост тріпом на закрпаття вже 3-4 дня, якщо хо приєднуйтесь, зараз якраз маршрут прокладаю, в липні точно на 5-6 днів ще на крим будемо рулити, з рюкзаками буде халява бо не тре буде брати спальники аце - один руюкзак майже, але маршрут ще не прокладався, але точно будемо по цьому рулити

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 31.05.2009, 15:02:30 »
Ага, то мене клацнули на афторі друга


то я тебе клацнув, ти мені жолудя заступив  ;D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 01.06.2009, 09:36:35 »
Во, а казали не пересікались. СРОЧНО ТРЕБА МУТИТИ "ХУ ІЗ ХУ". А то вон разом катались і навіть незнали що теж з тернополя і мало того на одному форумі зависаєте  ;D Треба всім перезнайомитися.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 01.06.2009, 10:35:08 »
Во, а казали не пересікались. СРОЧНО ТРЕБА МУТИТИ "ХУ ІЗ ХУ". А то вон разом катались і навіть незнали що теж з тернополя і мало того на одному форумі зависаєте  ;D Треба всім перезнайомитися.
точно тра, бо сьоня мене якето тело по дорозі з баму в центр обігнало як стоячого, а я навіть не знав догнати і поздоровкатись.. чи продовжити матрасити неспеша(шо і зробив)... Характеристики: тело пролетіло на толі гібриді толі кк на 26" колесах в синьому велошмоті... посадка шоссерна, здоровя немеряно, повна неповага до правил ДР та світлофорів...

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 01.06.2009, 11:04:14 »
точно тра, бо сьоня мене якето тело по дорозі з баму в центр обігнало як стоячого, а я навіть не знав догнати і поздоровкатись.. чи продовжити матрасити неспеша(шо і зробив)... Характеристики: тело пролетіло на толі гібриді толі кк на 26" колесах в синьому велошмоті... посадка шоссерна, здоровя немеряно, повна неповага до правил ДР та світлофорів...

наступного разу  лови, питай слово-пароль (шприха)  ;)
якщо не знає - вчи його ПДР! :box:

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #12 : 01.06.2009, 11:18:02 »
Та то "тєло" і мене на батл визивало на набережній. Але коли я на Рокмашині то мені толку нема з ним ганяти бо здоровья дорожче- ноги відваляться. а коли я на гібриді то перед мною по швидкості може їхати хіба що корак з Женькою, всі остальні дружно глотають куряву, так що теж резону ганяти з кимось мало  8)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 01.06.2009, 11:20:19 »
а чого ми в тернополі самі між собою не робимо ніяких змагань? десь в лісі-для гірських, або в аеропорту для гібридів!
була би нагода зі всіма поганяти...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 01.06.2009, 11:33:57 »
Після того як я виграв "великі озера" ніхто нехоче змагатися, ітак результат відомий  8)  ;D

А якщо серйозно то ідея якихось змагань висить вже давно. Вот тільки ніяк не рішимо ДЕ. Бо то треба знайти трасу відповідну, розмітити її і т.д. А всім влом.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.