Тема: Поїзди - нашо вони?  (Прочитано 37889 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 13.04.2007, 12:51:54 »
180 - 200 це ж супер.

Особисто я й відстоюю ріст до таких маршрутів(180 - 200км) і їх появу.
Бо останнім часом замітив деградацію
« Останнє редагування: 13.04.2007, 12:54:07 від Tiger »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #31 : 13.04.2007, 12:54:09 »
вибач, тоді я взгагалі не розумію, що ти критикуєш, і що тобі не подобається.
Абстрактно взагалі говорити немає змісту - відбулася купа поїздок, чому б їх не критикувати, а розводити якісь узагальнення і абстракції змісту я не бачу. Були поїздки поїздом і на 30 км до Зборова, ти цю поїздку також не критикуєш?
Короче як маєш що сказати, то кажи, як не маєш то некажи. А то недомовленостей, зайвих узагальнень, логічних паралелей при наявності реального досвіду, я  не люблю.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 13.04.2007, 12:56:06 »
Хочу замітити що зайві узагальнення ти любиш.  перший пост в даній темі(про цукор, якщо помилився з номером)  :D

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #33 : 13.04.2007, 12:58:41 »
Хлопаки, (це я звертаюсь до Еразела і Тайгера), так треба зразу і казати, що маршрут нам не подобається, а не розводити шміром шмарклі, про мій егоїзм, про то які нездалі  маршрути і т.д.
Я планую виходячи з  певних особистих міркувань. І якщо вам не підходить -значить він вам не пдіходить. Але це не означає що він об’єктивно нездалий відносно всієї шприхівської громади.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #34 : 13.04.2007, 13:19:41 »
Також варто брати до уваги новачків як часом до нас приєднуються - мені перший раз було і до теребовлі далеко їхати....тому є обставини, є реалії, є побажання і пропозиції.... тому і обговорюємо...
Ромка, ітіть твою дівізію. назви хоч би одного новачка який з нами поїде в цю поїздеку. То-то же.Що? Сонце? та Серг сам тебе взує на пару десятків кілометрів. Його спрінт у Хоросткові дума ювсі памятають. Так що давайте небудемо прикривати новачками свою лінь. Колектив тут спитий і збитий. І від 150 км не загнеться.  І як казав Тайгер вважаю за доцільне використовувати поїзд тільки для поїздок на 60 і більше км.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 13.04.2007, 15:23:58 »
Та шо ви як малі діти. У нас є два вихідних дня. Можна планувати 2 різних маршрути. Хто має силу і бажання поїде тим де великий кілометраж. А хто більше естет і філософ хай їде коротшим маршрутом але з довшою культурною програмою.
Еразел тай всі інші розробляйте свої маршрути - будемо їх переглядати і їхати більш привабливим. А то тіко Зомбі все придумує і все на собі тягне разом з Ромкою. Немає активістів тому така ситуація. Всі привикли тіко шоп за них всьо робили тай ще й критикують, коли самі не здатні щось придумати.
Всім всерівно не догодиш - тому давайте не буде розвалювати того що ще до кінця не добудували.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #36 : 13.04.2007, 15:30:49 »
І як казав Тайгер вважаю за доцільне використовувати поїзд тільки для поїздок на 60 і більше км.

Коротше, розмова безпредметна. Якщо ти захотів пожартувати про попередні поїздки до дружби чи до зборова, то в тебе  не вийшло... а якщо маєш на увазі настпну поїздку до Копичинець - то так і скажи: "Пробачте, хлопці, я не знав шо до копичинець 60 км"

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #37 : 13.04.2007, 15:38:02 »
Якщо ти захотів пожартувати про попередні поїздки до дружби чи до зборова, то в тебе  не вийшло...
Про них теж, але не жартувати а цілком серйозно обговорити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #38 : 13.04.2007, 15:45:44 »
Еразел, поставь конкретне запитання отимаєш конкретну відповідь.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #39 : 13.04.2007, 15:58:48 »
Ладно, питання таке: Навщо було їхати поїздом "ТУДА" якшо поїздка велосипедом заняла б 1-1.5 години а часу було вдосталь.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #40 : 13.04.2007, 16:03:56 »
Траса Тернопіль-Зборів вміщає на дорозі тільки два камази, а велосипедисти відпочивають на узбіччі.  Крім того інтенсивнйи рух - що нездорово впливає на мою ніжну психіку.
Стосовно Тернополя-Теребовлі - інтенсивний рух,особливо небезпечнй за Микулинцями, Дружбою, особливо в районі Кровинки. Також небезпечно впливає на психіку мою
« Останнє редагування: 13.04.2007, 16:19:06 від Zombie [Coffe] »

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 13.04.2007, 19:35:43 »
ржу нимагу   :D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #42 : 14.04.2007, 19:11:34 »
Хлопаки, (це я звертаюсь до Еразела і Тайгера), так треба зразу і казати, що маршрут нам не подобається, а не розводити шміром шмарклі, про мій егоїзм, про то які нездалі  маршрути і т.д.
Проти маршрутів я нічого ненмаю. цілком подобаються. Я просто вирішив підняти питання доцільності використання поїздів на короткі відстані. А ти чогось зїхав на те  що я твої маршрути критикую. Як завжди вирішив все сприйняти через криве дзеркало.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #43 : 14.04.2007, 19:44:43 »
Я  ж кажу:  безпредметана розмова - вона і є безпредметна.
« Останнє редагування: 14.04.2007, 20:41:57 від Zombie [Coffe] »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 14.04.2007, 23:09:39 »
ДІЛІТ ЗІС ТЕМА НАХ!!!!!!!!!!