Тема: Правила Дорожнього Руху  (Прочитано 5578 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 22.06.2007, 13:33:30 »
Витяг з Правил Дорожнього Руху

ВИМОГИ ДО ВОДІЇВ ВЕЛОСИПЕДІВ

      6.1. Рухатися по проїзній частині на  велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річноговіку.

Примітка. Водії велосипедів повинні мати картку з інформацією про себе. Форма картки встановлюєються місцевими органами державної  виконавчої влади і органами місцевого самоврядування.

      6.2. Велосипеди повинні бути обладнані світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - оранжевого, ззаду - червоного.

      6.3. Для руху в темну пору доби та в умовах  недостатньої видимості на велосипеді ліхтар (фару).

      6.4. Водії велосипедів, рухаючись групами,  повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам  дорожнього руху.
      Колона велосипедистів, що рухається по проїзній  частині, повинна бути розділена на групи по 10 велосипедистів з відстанню між групами 80-100 м.

      6.5. Водії велосипедів можуть  перевозити  лише такі вантажі, які не заважають керувати транспортним засобом  і не створюють перешкод іншим учасникам дорожнього руху.

      6.6. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу за  перехрестям, то водії велосипедів зобов'язані дати  дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.
 
* Водії  велосипедів  повинні   виконувати   вимоги інших пунктів Правил, що стосуються водіїв або пішоходів  і  несуперечать вимогам цього розділу.

      6.7. Водіям велосипедів забороняється:
      а) керувати велосипедом з несправними гальмом, а також без освітлення у темну пору доби  тав умовах недостатньої видимості;
      б) рухатися по проїзній частині, коли поряд є  велосипедна доріжка;
      в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім  дітей на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);
      г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;
      д) їздити не тримаючись за руль та знімати ноги з   педалей (підніжок);
      е) перевозити пасажирів, за винятком дітей  до  7-річного віку, на додатковому  сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками;
      є) буксирування велосипедів;
      ж) буксирування причепа (крім призначеного для експлуатації з цими транспортними засобами).
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 22.06.2007, 13:52:04 »
і то всьо? хи... видно що у нас про велосипедистів не особо піклуються.

Offline kamyanets

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 197
  • Карма: +8/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 23.06.2007, 20:22:45 »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #3 : 24.06.2007, 22:29:27 »
Додам від себе, що велосипедисти мають рухатися на відстані не більше ніж 1 м від правого краю дороги (не узбіччя) тобто від кромки, де закінчується асфальт, або від слошної білої лінії розмітки, що означає край дороги. відстань між велосипедистами має бути порядка 10 м. Щодо їзди на колесі - це окрема тема.
Лівий поворот робиться з крайнього лівого положення, якщо ПДР дозволено поворот на ліво з правої полоси.

Offline kamyanets

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 197
  • Карма: +8/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 24.06.2007, 23:04:42 »
Додам від себе, що велосипедисти мають рухатися на відстані не більше ніж 1 м від правого краю дороги (не узбіччя) тобто від кромки, де закінчується асфальт, або від слошної білої лінії розмітки, що означає край дороги. відстань між велосипедистами має бути порядка 10 м. Щодо їзди на колесі - це окрема тема.

А звідки інфо про 1 м ?? Можна  вказівку на параграф чи цитату ??

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #5 : 25.06.2007, 11:25:00 »
А звідки інфо про 1 м ?? Можна  вказівку на параграф чи цитату ??

Ага, теж таке цікавить. Ви ж знаєте наші дороги - 1 метра узбіччя часом геть не підходить для їзди - гарячий асфальт вантажівки витискають якраз на узбіччя, він тріскає і там ямиська бувають, як та на якій Дрім перевернувся в березовиці.

тому єдине "побажання"
Цитувати
Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об'їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #6 : 25.06.2007, 13:28:37 »
Інфо про 1 м. я прочитав в словнику з безпеки життєдіяльності чи шо там. цей предмет викладають у коперативному, а мій брат там вчиться, там він і надибав той словник.  Навіщо ти видання я взагалі не знаю, але ось на слово велосипед там була ціла стаття, про то як треба їздити

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 25.06.2007, 13:52:00 »
В ПДР справді нічого про 1 м не знайшов. але звідкісь він виплив в мене в голові. бо про 1 м я знав ще до словника. може то колись мені в автошколі казали?

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 25.06.2007, 14:25:37 »
знаю що один метр, це коли є велосипедна доріжка, тобто розмітка наноситься за один метр від бардюра...
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....