Тема: Заміна ланцюга  (Прочитано 24142 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 08.10.2007, 10:37:00 »
Вєталь, щоб щось найти треба періодично заходити, а не один раз. Треба РБ на ізмор барти от і все.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 23.04.2011, 16:19:18 »
Вітаю народ, хто використовує систему 2-ох/3-ох ланцюгів, не забувайте їх міняти. Тема актуальна!
 Ось вам наглядний приклад, як старий (розтягнутий) ланцюг за пів сезону "вбив" новісінький шестерик:
       

 Зверніть увагу, як розклепало нажимною силою, невідповідних типорозмірів ланцюга, верхівки конусів в силовому напрямку.
 Додаткові фотографії тут

Offline Макс

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 83
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
  • @-<}|{_y_/\_i_|{>-@
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 23.04.2011, 21:06:19 »
 :o :o :o :o :o  я в шоці!! як таке можливо??? :o :o
Хви-хви-хви, чо дома? го робити сліки)
В Одессе есть институт исследования биологии мозга - НИИБИМОЗГа

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 23.04.2011, 21:27:10 »
Сам був шокований побаченим  *dontknow* краще перечитай попередню сторінку, та прийми поради ветеранів до уваги!!!

Offline Макс

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 83
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
  • @-<}|{_y_/\_i_|{>-@
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 23.04.2011, 22:09:28 »
хех я вже від я вже від 7 років катаю на одному і тому самому ланцюгу і переставив з старого на новий вєл ланцюг і нічо!! зірочки ніразу не міняв так як в мене вони не були стерті і нічого не проскакувало!! а катав я енергійно!!=)) :) :)
Хви-хви-хви, чо дома? го робити сліки)
В Одессе есть институт исследования биологии мозга - НИИБИМОЗГа

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #20 : 23.04.2011, 22:33:14 »
постав новий ланцюг на стару систему і все зрозумієш.
а от старий ланцюг на нову систему ставити не рекомендую.

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 07.05.2011, 17:24:20 »
можливо ланцюг був без вигнутих сегментів, типу не випуклі сегменти а плоскі, для касет Shimano потрібні сумісні з ними ланцюги.

Такий вид ланцюга не підходить
« Останнє редагування: 07.05.2011, 17:47:39 від bahja »

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 07.05.2011, 18:04:33 »
маю 2 ланцюга вже на одному 320 проїхав і на іншому 60 нічого не проскакує

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 08.05.2011, 11:38:50 »
можливо ланцюг був без вигнутих сегментів, типу не випуклі сегменти а плоскі, для касет Shimano потрібні сумісні з ними ланцюги.

Такий вид ланцюга не підходить


аргументуй...

Offline Steve

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 10.06.2011, 19:57:00 »
Йоли-пали, заміряв штангенциркулем свій ланцюг, то шось страшне. Проїхав на своєму роверкові лише 800 км, а ланцюг (Шимано HG53 (деор)), розтягнутий вже на 1,9 мм на 24 ланки (розтягнувся більш ніж на 0,6%). Якщо вірити інтернету (доречі, якому рекомендуєте вірити, цьому http://agbike.spb.ru/technics/chain.html#mesure, чи цьому http://tai1wind.livejournal.com/4333.html?), то ланцюг вже давно пора міняти, а якщо на ньому ше 500 км проїхати, то і касету треба буде міняти. Шо ж то за комплектуха така тепер пішла, шо їде лиш 1500 км?

Для ясності, параметри їзди:
Деор, гібрид 28", їздок 85 кг, каденс 80, переключаю передачі лише без наванатаження, при маленькій передній три найменьші задні не використовую, при середній передній по дві крайні задні не використовую, етц. Змащую кожні 150 км планово, або при появі шуму, якщо з’явиться раніше. По гівнах не їжджу.

Доречі, хто-небуть має позичити вижимку?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 10.06.2011, 20:09:12 »
Йоли-пали, заміряв штангенциркулем свій ланцюг, то шось страшне. Проїхав на своєму роверкові лише 800 км, а ланцюг (Шимано HG53 (деор)), розтягнутий вже на 1,9 мм на 24 ланки (розтягнувся більш ніж на 0,6%). Якщо вірити інтернету (доречі, якому рекомендуєте вірити, цьому http://agbike.spb.ru/technics/chain.html#mesure, чи цьому http://tai1wind.livejournal.com/4333.html?), то ланцюг вже давно пора міняти, а якщо на ньому ше 500 км проїхати, то і касету треба буде міняти. Шо ж то за комплектуха така тепер пішла, шо їде лиш 1500 км?

Для ясності, параметри їзди:
Деор, гібрид 28", їздок 85 кг, каденс 80, переключаю передачі лише без наванатаження, при маленькій передній три найменьші задні не використовую, при середній передній по дві крайні задні не використовую, етц. Змащую кожні 150 км планово, або при появі шуму, якщо з’явиться раніше. По гівнах не їжджу.

Доречі, хто-небуть має позичити вижимку?
1. учи правило 3х ланцюгів... 1.9 мм число далееееко не критичне, але варте уваги в плані установки наступного ланца... міряти можна і простіше, просто порівнюючи новий ланцюг з тим шо є, дуже наглядно... останнім часом звернув увагу на вироби КМС, бо шота шимано якето пластилінове стало.

вижимку маю, але рекомендую закупитись замками, причому ставити одразу на нову цепку (у КМС ідуть в комплекті), тоді їх можна спокійно знімати і мити час відчасу, щоб менше зношувались... одна змазка тут ніразу не допоможе...

Offline Steve

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 17.06.2011, 23:31:41 »
Поміняв ланцюг після 900 км. Тепер в мене срам з замочком.
Що я можу сказати, треба було міняти раніше. На трьох зірках видно зношеність на зразок як у Вінтажа, але не так сильно виражена.
Після встановлення ланцюга, на одній зірці, з тих зношених (якщо не помиляюсь, 24, можливо 21), ланцюг погано себе поводить. В мене таке враження що він зіскакує на меньшу зірочку, потім повертається назад. Відрегулював перекидку, стоїть рівно навпроти тієї зірки, так що зіскакувати не повинен; можливо ланц просто проскакує, але там же зубчики, як він може проскакувати, я не уявляю.
Ось такі діла, ну і, звичайно ж, це була моя любима зірка і мені тепер без неї хреново їздити, і на ній хреново.
Не знаю як то люди по 7к їздять і нічого не міняють, чи то деор тепер такий пластиліновий пішов.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 17.06.2011, 23:43:58 »
На рахунок що твоя улюблена зірочка дозволяє проскакування ланцюга на ній, то - притреться, поки що мусиш потерпіти. Радій що лише на одній проскакує, ще не все втрачено!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 17.06.2011, 23:46:39 »
притреться, поки що мусиш потерпіти.
малось на увазі шо підрозтягне ланцюг під себе довівши до того ж стану в якому був старий і почне нормально працювати.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 17.06.2011, 23:51:24 »
малось на увазі шо підрозтягне ланцюг під себе довівши до того ж стану в якому був старий і почне нормально працювати.

 Ну щось в тому роді, може не 100% до такої самої степені. Старайся їздити більшне на сусідніх із нею зірочках.