Тема: GPS і велосипед  (Прочитано 33763 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #30 : 23.12.2012, 14:11:48 »
а відкрий ексел і пІДРАхУЙ в стовбчик: вартість спорядження + 4 євро на їдло в день
порівняй з ціной жпс
карта Словаччини - 4 євро 1:500000
  Австрії - 9 євро 1:300000

карти я так розумію ти по місцю купув?

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 23.12.2012, 18:08:44 »
Є ще один варіант для роздумів, но це тільки для вело і для довгих поїздок - авто або мото навігатори в водозахищеному виконанні з невеликим додатковим акумулятором 12V (4 Ah) і зарядкою від 6V динамовтулки в передньому колесі:
1. Garmin NUVI 500 http://www.navigation.com.ua/avtomobil-ni/garmin-nuvi-500/flypage.tpl.html                 340$ +
2. Щось безродне тіпа http://alfamoto.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=329&Itemid=1    250$ +
Зрозуміло що є купа мінусів, але і плюси теж є.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 23.12.2012, 18:18:53 »
карти я так розумію ти по місцю купув?

зайшов в перший книжковий магазин в Словаччині - там і купив

можу продати по собівартості - на них  ціна є
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 23.12.2012, 18:24:45 »
Може краще дійсно карти купляти, щоб не вийшло так http://www.zavsegda.com/Novosti-mira/Kuda-tolko-ne-zavedet-GPS/Flash-tutorials-16669.html  :D

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 23.12.2012, 23:33:28 »
але з іншого боку,така річ не купляється на одну поїздку,тай на гриби і в походи вона теж знадобиться.а щоб подивитись на карту треба зупинятись,а можна і пропустити поворот :D.хоча карту теж бажано мати  ::)

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 24.12.2012, 11:23:01 »
Перечитав трохи форумів на цю тему, народ в основному зійшовся на 2 моделях:
- Garmin GPSMAP 62s
- Garmin Oregon 450 (сенсор)
це якщо використовувати як вело-пішоходний варіант.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 24.12.2012, 11:50:21 »
але з іншого боку,така річ не купляється на одну поїздку,тай на гриби і в походи вона теж знадобиться.а щоб подивитись на карту треба зупинятись,а можна і пропустити поворот :D.хоча карту теж бажано мати  ::)

я звичайно розумію шо народ наш багатий і гоноровий, не то шо я - бідний і дурний
тому насмілюсь стверджувати що грошей, заплачених за жпс вистачить щоб купувати гриби на базарі до кінця життя
в Словаччині вздовж дорог цигани гриби продають - а я -даун- навіть не спитав, яким вони жпсом користуються...
та і велотрасси добре промарковані, тому щось не помічав я в німаків жпсів
зато бачив жпс в нашого мена, який їхав ровером через Петрики...

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 24.12.2012, 14:02:43 »
          GPS і велосипед  - це одна з кращих тем форуму ! автору плюс до забутої карми!
          я доречі це питання піднімав на форумі і приємно що воно знайшло продовження тут.
          між іншим Стєчкін - , Олексій, Ви пишіть конструктивні дописи, а то ваші повідомлення перетворюються на сплошне гонєво.
          GPS гриби і Петрики - це якийсь салат.....
          можу сказати що я не маю GPS, але було дуже зручно наприклад коли ми їхали на Бакоту їхати по GPS...
          нацменшини з грибами??? наприлад -  коли я був в шумську - то там би був GPS дуже доречним...ліс великий то не парк на загребеллі, GPS - дуже потрібна штука для веломандрівників! Вже збираю гроші щоб його колись купити...
         ...особисто я  за GPS!!!  >:( :)
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 24.12.2012, 19:06:24 »
Перечитав трохи форумів на цю тему, народ в основному зійшовся на 2 моделях:
- Garmin GPSMAP 62s
- Garmin Oregon 450 (сенсор)
це якщо використовувати як вело-пішоходний варіант.

попрошу оголосити вартість вищенаведених моделей...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 24.12.2012, 19:43:03 »
попрошу оголосити вартість вищенаведених моделей...
Ти кругами не ходи, сам можеш взнати їхню вартість за 10 секунд. Краще зразу пиши що за вартість одного GPSа можна купити стільки то десятків карт, центнерів ковбаси і тонн одежі на секонді. Питання не в тому чи треба GPS на велосипеді, а про те який краще підходить. Колись і мобілок не було і компів, то давай не будемо устраювати дискуссію треба чи ні. Якщо для 90% поїздок GPS не потрібна, то для 10% вона значно полегшує дорогу. В пішоходному туризмі цей відсоток набагато вищий, хоча люди віками ходили з картами, а то і просто зі слів.
Ну і ще на рахунок Петриків і грибів. Поїхали ми з жінкою з одною професійною грибницею в Кобзарівсько-Манюківські ліси. Взяв я з собою GPSку, але не для того щоб в лісі не загубитись, а тільки поставити точки в грибних місцях, хоча по лісу бігало досить людей, а грибів практично не було. Незважаючи на це ми і гриби привезли, і в цьому році я зі знайомими чітко пройшли по тим самим місцям і знову з грибами. І не треба пояснювати, що "... біля старого дуба повернеш на північ, і в середу прийдеш куда треба". Жінка до сих пір жаліє, що не мала GPSки, коли лісник водив їх компанію по Шумським лісам, де вони назбирали здоровенні торби білих грибів. А де саме це було вона не має ні найменшої уяви, бо від машини вони йшли біля години.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 24.12.2012, 20:11:23 »
Ти кругами не ходи, сам можеш взнати їхню вартість за 10 секунд. Краще зразу пиши що за вартість одного GPSа можна купити стільки то десятків карт, центнерів ковбаси і тонн одежі на секонді. Питання не в тому чи треба GPS на велосипеді, а про те який краще підходить. Колись і мобілок не було і компів, то давай не будемо устраювати дискуссію треба чи ні. Якщо для 90% поїздок GPS не потрібна, то для 10% вона значно полегшує дорогу. В пішоходному туризмі цей відсоток набагато вищий, хоча люди віками ходили з картами, а то і просто зі слів.
Ну і ще на рахунок Петриків і грибів. Поїхали ми з жінкою з одною професійною грибницею в Кобзарівсько-Манюківські ліси. Взяв я з собою GPSку, але не для того щоб в лісі не загубитись, а тільки поставити точки в грибних місцях, хоча по лісу бігало досить людей, а грибів практично не було. Незважаючи на це ми і гриби привезли, і в цьому році я зі знайомими чітко пройшли по тим самим місцям і знову з грибами. І не треба пояснювати, що "... біля старого дуба повернеш на північ, і в середу прийдеш куда треба". Жінка до сих пір жаліє, що не мала GPSки, коли лісник водив їх компанію по Шумським лісам, де вони назбирали здоровенні торби білих грибів. А де саме це було вона не має ні найменшої уяви, бо від машини вони йшли біля години.


я попрошу не ображатися на мене, але я ретроград, переконаний противник прогреса, мізантрпоп і вапщє маньяк, коли встає питання ковбаси...
гриби я шукаю виключно на базарі, бо в  ліс боюся ходити, через то що починаючи з околиць Петриків повно грибників з жпсами, які мене радісно копають (((


і я так просто цю тему не залишу...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 24.12.2012, 20:52:06 »
GPS - дуже потрібна штука для веломандрівників! Вже збираю гроші щоб його колись купити...
         ...особисто я  за GPS!!!  >:( :)


а намет\спальник які маєшь?

попрошу відповісти і вартість вказати...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #42 : 24.12.2012, 21:44:50 »

а намет\спальник які маєшь?

попрошу відповісти і вартість вказати...

думаю варто перейти для обговорення в сусідні теми, які відповідають даному типу споредження

Offline Teri

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 10.03.2013, 16:07:05 »
У мене ETREX 30 (вищезгаданий знайомий Аванара). Вибирав довго, порівнював багато. В тому числі і з GPSMAP 62. Узяв за компактність, надійність та достатню  функційність (для чого платити більше за те, чим не користуєшся). У порівнянні з GPSMAP 62, ETREX 30 на 700 грн дешевший, на 6 см коротший, на 120 грам (майже в двічі) легший - руль не переважує та в поворотах не заносить :-) , екран усього на 0,4" менший, суб'єктивно - для мене вистарчає, зум присутній, на ходу все видно, в Карпатських лісах при хмарній погоді вів себе досить достойно, кнопки управління з торця - зручно користуватися на (вело)ходу. Габаритами GPSMAP 62 на рулі велосипеда налякати можна не тільки шановного Стєчкіна... :-) А взагалі - потрібно в руках потримати обидва девайса щоб прийняти рішення чи порівнювати.
І ще, брав в першу чергу - для походів в гори, але вибирав з розрахунком зручності для велосипеда. Навігатор тепер виконує  і функції маршрутного комп'ютера (зручно в далекій мандрівці знати скільки ще залишилося педалі крутити), старий велосипедний закинув на полицю.
« Останнє редагування: 10.03.2013, 17:20:53 від Teri »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #44 : 10.03.2013, 16:26:17 »
Особисто для моїх поїздок повністю вистачає ЖПС у телефоні (Нокія). По лісам-полям в принципі не їжджу, тому самого примітивного і вистарчає. І то, тільки у містах, бо по трасі і знаків достатньо.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!