ТехМайданчик > Спорядження

GPS і велосипед

(1/11) > >>

Avanar:
Давайте все про GPS писати в окремій темі. Все одно через рік-два половина з тих хто їздить трохи дальше ніж по місту захочуть придбаюти навігатор. Треки, цікаві точки, карти всім цим можна буде обмінюватись. Паперову карту GPS повністю не замінить (банальне -батарейки розрядились), але заглядати в неї прийдеться в 5 разів рідше, я вже не кажу про пояснити де знаходиться якесь конкретне місце.
Програми OziExplorer, OziExplorer3D, MapEdit, векторні карти і дані висот є на диску, кому треба можу передати (об'єм 1 Гб).

teodor4ik:
до ровера 100% стане того шо є в телефонах... бо возити окремий девайс, який хаває батарульки, шото важить, може побитися, на ходу всерівно не потрібен...
а якшо вже окремо, то варто подумати про нетбук + окремий жпс/жпрс модуль (жпрс шоб найти заблудших колег на мапі)... не на багато дороще, зато 100% функціональніше...

Andy:
А от не згідний... В ЖПСі якщо батарульки і розрядились - то їх можна поміняти (запхати звичайні батарейки пальчикові). В телефоні як сяде - гайки, шукай найближче місто, і сиди в барі 3 години, доки трошки зарядиться. З нетбуком - та сама історія.

Сам вже давно користуюсь, і іншим позичаю Lowrance iFinder H2o.



 Він водонепроникний, вміру протиударний. Залив колись в нього досить детальну карту України, треки і маршрути роблю в ОЗІку, і маю щастя :).

Я, напевне, один з тих, для кого мобільний телефон - це іменно телефон, а не девайс з функцією дзвінків і смс :)

Erazel I-st:
Ніхера непоняв Тед. Ти вважаєш що нетбук замінить ЖПС? Ти ж його на руль не причіпиш, да й місця більше займає. Хіба що таскати як окрему ЖПС станцію з великим функціоналом і користуватися нею на привалах, а якщо просто в поїздці звірятися то звичайний ЖПС краще.

Dreamland:
2 Avanar - у тебе модель Garmin 60?


--- Цитувати ---Прибор GPS 60 включает в себя 1МБ внутренней памяти для хранения объектов POI. Устройство поставляется с загруженной базой данной, содержащей основные города мира.
--- End quote ---
чи у тебе якась модифікація інша - раз ти загружаєш карти в нього.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version