Тема: Вибираємо покришки!  (Прочитано 23926 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 09.06.2014, 11:27:27 »
Хочу теж поміняти покрихи на своїй скотинці. Буду брати шось більш накатисте. Наразі зупинився на Kenda Small Block Eight дуже її хвалять на твердих поверхнях. Хочу брати різної товщини на зад 1,95 на перед 2,10. Це правильно на перед ставити ширшу покришку? Колись думав що навпаки на зад ширша потрібна.
Крупний рогатий Scott

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 09.06.2014, 12:51:49 »
Це правильно на перед ставити ширшу покришку? Колись думав що навпаки на зад ширша потрібна.
От мені теж цікаво. :)
Я їздив тривалий час на Максіс Адвантедж 2.1 спереду 2.25 ззаду. На заднє колесо навантаження більше, вроді як логічно на нього ставити ширшу покру. Но тут є нюанс - якщо їздити по асфальту - то завантажена широка покра буде тупити більше за вузьку. На рихлому грунті ж навпаки вона буде меньше провалюватись.
Але водночас не раз вже бачив коли спереді стоїть ширша.

По темі - тижня 2 тому купив одного Кромарка 2.1 (відгук Орга переконав). Зараз стоїть Максіс Адвантедж 2.1 спереду і Кросмарк 2.1 ззаду. На асфальті попробувати накат поки нагоди не було, заье в лісі потестував і на сухому грунті і на болоті. Що скажу - таки прикольна :) Перед покупкою десь читав відгук одного гонщика, який юзає її як тренувальну - то все справждується. Дійсно досить гарно котить, і дійсно забивається на на болоті і починає просковзувати. Але тут виручає агресивна передня покра, тому проблем з гальмуванням і керованістю навіть на мокрому грунті не виникає.
Коротше непогане поєднання для універсального катання. Сподіваюсь на цьому тижні спробувати катнути на 40 км по трасі - тоді оціню накат такого комплекта.
Що вразило - після переходу на задньому з 2.25 на 2.1 думав буде більше трясти - на диво на цьоум Кросмарку відчуття такі, ніби ззаду все та ж 2.25 стоїть. Досить мяко котить.

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 15.06.2014, 12:07:59 »
Specialized Fast trak  S-works

Geax Tattoo

Ці якщо підспустити-реально матрац.
Michelin racer Wild
Скільки катаю-проблем ніяких.Все супер.В болоті також ведуть себе на ура,що ті що ті.
Мішленки зимою:

Зимою також себе виправдовують.Протектор в цих двох дуже схожий.
На трасу якщо накачати майже по максимуму(хоч вони і не худі)-котят добре(по прямій-35-38 км/год),на грунт і камінь понятне діло-спускаю.
« Останнє редагування: 15.06.2014, 12:18:13 від z350 »

Offline papawko

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 21
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 19.06.2014, 10:51:16 »
не знаю чи в тему... своїй жоні ровер роблю, шукаю покришки червоного кольору на 26 колесо. порадьте де таке взяти!

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 19.06.2014, 11:09:55 »
не знаю чи в тему... своїй жоні ровер роблю, шукаю покришки червоного кольору на 26 колесо. порадьте де таке взяти!
Знайшов таке http://www.universalmoto.org.ua/index.php/magazin/product/view/76/12639  А якщо повністю червоні то хіба замовляти з Китаю.
Крупний рогатий Scott

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 19.06.2014, 11:25:31 »
не знаю чи в тему... своїй жоні ровер роблю, шукаю покришки червоного кольору на 26 колесо. порадьте де таке взяти!

http://www.hutchinsontires.com/en/mtb/16-cameleon.html
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #51 : 19.06.2014, 13:07:24 »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 23.06.2014, 00:31:53 »
Schwalbe Smart Sam 1.6 28"   Йдуть суперськи  накат чудовий . Практично безшумні . Але щось погано на них гальмувати . Лишається  одна чорна полоса шлейфу і ніц нема зупинки



На скільки розумію 80 км в годину на них розвивати опаснувато .

На іншому велосипеді Schwalbe Smart Sam 2.25 26"  з білими полосками.  Недоліків немає

також маю Schwalbe Rapid Rob 2.25 29"    гудять як трактори
« Останнє редагування: 23.06.2014, 20:35:30 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 23.06.2014, 09:09:05 »
Але щось погано на них гальмувати .


площа контакту з поверхнею мала. Покра, походу, для пересіченки і польових доріг, а не для асфальту.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 23.06.2014, 10:50:56 »
Schwalbe Smart Sam 1.6 28"   Йдуть суперськи  накат чудовий . Практично безшумні . Але щось погано на них гальмувати . Лишається  одна чорна полоса шлейфу і ніц нема зупинки
На скільки розумію 80 км в годину на них розвивати опаснувато .
площа контакту з поверхнею мала. Покра, походу, для пересіченки і польових доріг, а не для асфальту.

 Хлопці, ви чого тут коні мочите? Про семи вже давно всі і все знають, про фізичні процеси при гальмуванні теж.
 От жартівники  :)
« Останнє редагування: 23.06.2014, 11:50:07 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 23.06.2014, 16:52:09 »
 
 Хлопці, ви чого тут коні мочите? Про семи вже давно всі і все знають, про фізичні процеси при гальмуванні теж.
 От жартівники  :)
а ну-ну просвіти мене  ::) а то я поки що не знаю що брати на наступний сезон, а лишні гроші витрачати не охота на випробовування
в пятницю їхав між тубдиспансером і авторинком, пробив колесо, витягнув з покришки цвях довжиною 7-9 см і діаметром 2-3 мм, от так мені не везе :(

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 23.06.2014, 21:19:31 »
в кевларовій покришці смарт сем в середині є якась проволка дрібна, бо пробив колесо, і витягнув два маленьких кусочка проволки, думаю чи то вже покрі ппц, чи то інородне тіло, що скажете?

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 23.06.2014, 23:28:03 »
а ну-ну просвіти мене  ::) а то я поки що не знаю що брати на наступний сезон, а лишні гроші витрачати не охота на випробовування
Я наприклад на днях планую замовити знову пару семів, тільки 2.1, і третю якусь зубату на перед щоб на стежках в поворотах краще тримала.

в пятницю їхав між тубдиспансером і авторинком, пробив колесо, витягнув з покришки цвях довжиною 7-9 см і діаметром 2-3 мм, от так мені не везе :(
Що тут скажеш. Я наприклад, на минулому тижні якогось дня два рази пробив заднє колесо, а до того останній раз пробивався минулого літа.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 23.06.2014, 23:33:34 »
Я наприклад на днях планую замовити знову пару семів, тільки 2.1, і третю якусь зубату на перед щоб на стежках в поворотах краще тримала.
 

де будеш брати? може би я тоже
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 23.06.2014, 23:44:41 »
Ну, на фолдінг семи найдешевше тут - http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=2687&t=35108
Ти шо, з Тернополя приїхав???