Тема: Вибираємо покришки!  (Прочитано 23928 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


CoRacK

  • Гість
« Reply #15 : 08.07.2009, 12:15:07 »
якшо я на гуму стіко потрачу, то мене жена "ударіт ліцом в грязь"...

зайшов рб... нема там гуми апще на 28, тіко така як на базарі але дорожче... цукенг... в спорт+ може шото бути?
Скажу так, дорога фірмова гума (а на цю гуму ціна досить хороша ще й знижка :)) виходить в реалі дешевшою, бо значно довше служить, а хурікейни взагалі довгограюча гума, бо тверда. Але вибір за тобою *dontknow*. Я вже не кажу про набагато кращі ходові якості.

P. S. Зразу скажу в Тернополі знайти нормальну гуму на 28" надзвичайно важко. Я собі замовляв з нету. Якщо не хочеш тратити стільки грошей пошукай Кенду Kwick 622-37 мм, непогана гума, мінус - на асфальті при інтенсивному використанні швидко стирається (мягкувата, більше для грунтових доріг, зато тримає добре).

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 09.07.2009, 09:38:41 »
Собі теж хочу придбати хуріка. :)  Ждю зарплати. Ще правда заскочу в РБ мо в них щось є.
Також дрім дав покришку. Дуже мені сподобалась.  Швальбе Блек Джек - байк котить чудесно.

Вопросік: Покришку краще брати з Стальним шнуром чи "Фолдингову".  Питання не в вазі і не в ціні
« Останнє редагування: 09.07.2009, 14:36:34 від Tiger »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 09.07.2009, 10:49:22 »


Вопросік: Покришку краще брати з Стальним шнуром чи "Фордингову". 

як до "Форда" то тільки фордингову бери  :laugh: .
А так то хоч подивися різницю в цінах між фолдинговою і звичайною перформенс, може трохи здивуєшся  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #18 : 11.07.2009, 22:06:17 »
Вопросік: Покришку краще брати з Стальним шнуром чи "Фолдингову".  Питання не в вазі і не в ціні
По ідеї покришка зі стальним шнуром більш стабільна, але ця характеристика більш важлива для даунхілу, бо там покришки працюють переважно на мінімальному тиску повітря, для кращої амортизації. А для КК більш важливою є маса покришки, тут кевларовий шнур поза конкуренцією, а стабільності фолдингової шини для КК вистачає, крім того її можна взяти в якості запасної в дорогу :).

якшо я на гуму стіко потрачу, то мене жена "ударіт ліцом в грязь"...
Ось є дешевші Вормдрайви:
http://velosiped.com/product_info.php/info/p7704_Pokryshka-MAXXIS-Wormdrive-700x42.html
Може твоя дружина буде більш лояльна до їхньої ціни *dontknow* :D.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 11.07.2009, 23:15:55 »
замовив пару... 80 то не 180 за швабри... не на стільки ж вони гірші?

певно ше буду збирав пару коліс для міста, то візьму ше сліків (максіс овердрайв)

Цитувати
Ось є дешевші Вормдрайви:
http://velosiped.com/product_info.php/info/p7704_Pokryshka-MAXXIS-Wormdrive-700x42.html
[сказати дякую за корисне повідомлення]

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 13.07.2009, 15:48:58 »
3.14дараси... гуму вже продали, а з сайту ше не забрали >:D >:D >:D

де би то її ше шукати? (віталько мовчи!!!)

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 17.05.2014, 09:42:18 »
І-опа!
Підніму стареньку тему, щоб не створювати нову.
Народ, поділіться, хто на яких покришках катає.
Треба б мабуть мені прикупити пару дружині. Катає вона м"яко, ганяє рідко, їздить більше твердим покриттям, але іноді я її затягую в ліс, і іноді буває що там не дуже сухо.
Зараз вона катає на моїх Максіс ДТН.
До того в неї стояли якісь полусліки Кенда 1.95" - досить накатисті, бо по центру практично лисі, і тримають в поворотах за рахунок злобних зацепів з боків. Но тим не менше вона їх боїться. На ДТН вона себе почуває спокійніше, но я по собі знаю, що вони доволі підступні і на мокрому листі чи траві вони себе можуть повести як на льоду. Хотя я на них першу осінь до самого снігу лісами наярював. Найбільше мені подобався фокус з блокуванням переднього колеса - коелсо сунеться як лижа, а ти собі далі їдеш :) Після того спецом для пізньої осені і зими взяв собі гребучі Адвантеджі, на яких зараз і човгаю, але накат в них - на особо.
Ну це так - ілюстрація. ДТН не для мокрої погоди явно. Їздити на них можна, на крайняк, якщо лінь знімати або дощ застав в дорозі, но треба вміти.
Коротше я хотів би на літо забрати їх собі, на суху погоду вони вполнє, на дощ я з ними в разі чого справляюсь.
А от дружині хочу знайти щось універсальне. Не дуже злобне, щоб гарно ішло по асфальту, але і трохи зубастеньке, щоб трохи тримало в разі чого на мокрій траві чи листі.
Паравоз тащиться від своїх Смарт Семів - почитав - вроді кажуть дійсно непогана резина. І тут в цій темі бачу теж їх нахваляв Еразель. Хоч шипи виглядають досить великими. А як вона котить при не повній накачці? Дружина полюбляє мякий хід, то зазвичай до 2.5-3 атм максимум качаються шини.
І які ще є варіанти, крім цих. А то з теперішнім курсом ці покришки відчутно підросли в ціні - може є ще щось варте уваги під подібну їзду?
мова про 26".

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #22 : 17.05.2014, 10:01:25 »
Глянь на Maxxis Crossmark тащусь віц цих покрих.
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 17.05.2014, 11:15:07 »
Угу, чув про такі, приглядувався. думаю одну точно взяти, попробувтаи на задньому в парі з Адвантеджем на передньому, щоб витрати розтягти. Якщо не підвернеться щось "вигідніше" :)
на 2.1 чи 2.25 їздиш? Бачу в нас в Україні 2.25 ніде не продають.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 17.05.2014, 11:28:03 »
SMART SAM. Купив я їх у 2011-му з поради Андрія(Master bike).
  На сьогодні вони пройшли більше 17000км. Думаю ще 5кавалків намотаю і куплю ще пару. Багато шосерів з якими я їздив марафони знають як вони котять, при тому що вони 2.25. У Львові на Night Madness лише одне! падіння, а багно там було реальне. Всі хто їх брав з моєї поради дуже задоволені. Тому я ставлю Семам заслужені 5зірочок.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #25 : 17.05.2014, 11:30:58 »
2.35 спереду 2.25 ззаду, но в мене швальба.
В свій час мав можливість потестити цю гуму. На асвальті і сухому грунті котить краще за ральфи, наприклад, но на поворотах і в мокру пасує.
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 17.05.2014, 11:32:46 »
Стоїть ззаду Smart Sem накат дуже крутий, і по болоті можна поганяти, раджу

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 17.05.2014, 14:03:00 »
Smart Sam 26*2.25 з полосками :)
Якщо їх качати до 4-х атмосфер, то по асфальту їдуть ок. Але не ок по болоту і землі.
Якщо качати менше, то по асфальту неок, зато по болоті і замлі в самий раз

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 18.05.2014, 00:15:32 »
Використовую на свому велосипеді покришки Michelin Country Dry 2  (26х2.0)  Накат просто шикарний. Покришки майже безшумні. Сцеплення як на асфальті так і на грунтові дорозі хороше. Легкі. Тай ціна низька. Рекомендую.
http://www.chainreactioncycles.com/ua/ru/michelin-country-dry-2-mtb-bike-tyre/rp-prod32827

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 19.05.2014, 09:53:27 »
Дякую за відгуки. не зупиняйтесь, продовжуйте. ;)

Поки що маю бажання взяти одного Кросмарка і попробувати на задньому колесі, так як це самий маловитратний варіант виходить (знайшов за 160 грн).
Ну і якщо би трапились по цікавій ціні смарт семи - то мож і візьму. Зараз трохи накладно 500 грн за пару вивалити. Навіть не те щоб накладно, скільки зависока ціна для моєї ліні, бо ніби як є покри для асфальта і є покри для грунту - але лінь міняти по потребі, то й шукаю універсали :)

Вчора на дружини велі їхав з Теребовлі в Тернопіль асфальтом, на Максіс DTH 2.3": вже відвик трохи від них, то емоції зашкалювали. На асфальті просто шикарна резина - накатиста, стабільна, чітко тримає в віражах.
Це так - в копілку відгуків. :)