Тема: Тернопіль-Дарахів 26.04.2009  (Прочитано 5552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« : 26.04.2009, 16:36:33 »
От і проїхались ми до Дарахова, було десь 100км, багато пригод і смішних моментів :)

Я десь 20 хв набирав гарний звіт, але нечайно на мишці натиснув "назад", і всі мої мучення пропали в просторах інтернету :)
Скоро будуть фотки :)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 26.04.2009, 17:12:56 »
хто на сонці обсмажився цього разу?  :P

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 26.04.2009, 18:34:31 »
Фотки тут :)



Та, вроді, ніхто не обсмажився :)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #3 : 26.04.2009, 20:40:52 »
Молодці, звіт оперативно, але мало деталей :)
Скидається на те, що ви не були у монастирі в Підгорі, який за Теребовлею?
« Останнє редагування: 26.04.2009, 20:45:18 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 26.04.2009, 21:23:43 »
Молодці, звіт оперативно, але мало деталей :)
Скидається на те, що ви не були у монастирі в Підгорі, який за Теребовлею?

Я вже такий гарний звіт надрукував, як тему створював, і нечайно натиснув на мишці "назад"  :'( :'( :'(  А тепер мені лінь писати звіт..

Не були ми в монастирі, Теребовлю проїхали, можна сказати, транзитом :) 
Поїздка була чудовою. Були, звичайно, свої моменти неорганізованості, але все швидко вирішилося на місці :)

Звичайно, ці 100 км далися взнаки ногам, тому до Тернополя ми доїжджали, можна сказати, на останніх парах. Але траса досить гарна, в більшості ми їхали зі швидкістю 35-40 км/год.

До речі, сьогодні майже всі були на мюслях, і я замітив, що і справді вони мають на Шприхалів чудодійну силу :)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 26.04.2009, 21:36:09 »
Тре було ше одну невелику перерву або десь в обід заритись і пересидіти трохи жари. Мені наприклад вже на підйомі в кінці микулинець була срака, не говорячи про мишковичі. Верхня частина тіла ше би їхали а ноги корчі майже лапали. Але то таке :). В загальнмоу все було чотко :)


П.С. Енді, в ворді писати звіти, в ворді! :)

CoRacK

  • Гість
« Reply #6 : 26.04.2009, 21:46:18 »
Загальна  дистанція у мене - 92,5 км, час 4 год 14 хв., середня швидкість 21,85 км/год, максимальна 55,4 км/год :). А перерва дійсно б не завадила, а то на ходу їсти не дуже зручно ;D.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 26.04.2009, 21:54:52 »
26.04.2009   90,93   4:22:22   Дарахів.http://forum.shpryha.te.ua/index.php?topic=1144
ось так :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 27.04.2009, 09:14:03 »
Тре було ше одну невелику перерву або десь в обід заритись і пересидіти трохи жари.
  :D :D :D ой смалиш, жари пересидіти  :D. А їхали головне всі на довгий рукав і в штанах, щоб коліна не переохолодилися.


 Особисто я відкатав на відмінно. На площі у мене було 95 км відстань за день. То щоб добити до круглого числа я ще собі поїхав у ліс за озером, і покатався по спусках. А вже потім поїхав собі біля озера покатався і потроху додому. Вже дома трішки ліг відпочити. Втоми сильної небуло ніби, нічого не боліло, але чогось і виходити вже кудась було влом  ;D .

Дописано : 27.04.2009, 09:14:55
До речі, сьогодні майже всі були на мюслях, і я замітив, що і справді вони мають на Шприхалів чудодійну силу :)
Угу, я це теж замітив. особливо по Віталіку в Микулинцях  :D . Особисто я просто поїв салату з куркою(а вона таки оказалась недожарена) і пару яблук. І мені цього хватило з запасом.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #9 : 27.04.2009, 10:05:24 »
О, бачу більше деталей.
Видно і те як багатьох "скукожило" після чи під час поїздки :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 27.04.2009, 11:41:05 »
Відкатали гарненько, як такого звіту писати нема про що, оскільки всі визначні місця ми обїжджали стороною  o^-o.
Пригод неприємних пригод теж не було, що сильно радує.

Та згадується гарненький поворот 180 градусний поворот на початку Теребовлі, я гарненько розкочигарився і чомусь мене насторожили знаки дорожнього руху обмеження швидкості.  Спершу 40 на який я не звернув уваги, потім 20 насторожив, а тоді я побачив отой поворот o^-o, власної швидкості не знав так як спідометра не мав, спробував положити байк та зрозумів що це не вдасться і проти всіх привалил я на гальма, а заднє колесо в занос, відпускаю гальмо - не вписуюсь, наново гальмо заднє колесо - в занос так за 3 рази я гарно вписався на обочину зустрічної полоси :D.
Заді тільки бачу як Еразел вилітає на бокову дорогу на яку мона було звернути, та її я не помітив коли мав можливість це зробити :)
« Останнє редагування: 27.04.2009, 12:04:16 від Tiger »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 27.04.2009, 12:16:49 »
Швидкість там була десь біля 50 у нас. Поворот градусів 150. Але що мене спасло те що дорога перед поворотом тупо продовжувалась вуличкою, тобто можна повертати а можна їхати прямо і там відтормозитися, що я собсно і зробив, бо рішив що на тонких сліках я так велосипеда не виложу. Про я й кричав Тайгеру словами "Їдь прямо", бо його від тормозіння реально заносило. Але так як між мною і Т. їхав Енді то він це сприйняв на свій рахунок, і почав їхати тією вуличкою  ;D .
 А загалом той спуск пройшли на ура, але одне "АЛЕ" було, швидкість така що нечуєш їдучих позаду машин, хоча на таких поворотах і на швидкості в 50 км/год мало хто обганяти буде.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 27.04.2009, 12:39:16 »
славнозвісний спуск від гімназії з шпилькою :)

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 27.04.2009, 15:05:52 »
  :D :D :D ой смалиш, жари пересидіти  :D. А їхали головне всі на довгий рукав і в штанах, щоб коліна не переохолодилися.


 Особисто я відкатав на відмінно. На площі у мене було 95 км відстань за день. То щоб добити до круглого числа я ще собі поїхав у ліс за озером, і покатався по спусках. А вже потім поїхав собі біля озера покатався і потроху додому. Вже дома трішки ліг відпочити. Втоми сильної небуло ніби, нічого не боліло, але чогось і виходити вже кудась було влом  ;D .

Дописано : 27.04.2009, 09:14:55
Угу, я це теж замітив. особливо по Віталіку в Микулинцях  :D . Особисто я просто поїв салату з куркою(а вона таки оказалась недожарена) і пару яблук. І мені цього хватило з запасом.

Ой еразел, не п*дів би ти :). Чи ти може знаєш шо в мене в організмі творилось?

А на рахунок сонця - я їхав на довгий рукав шоб не засмажитись, а довгі штани мені парили ноги, але в коротких шортах ше зарано. Ма вби бріджі - вдів би бріджі.