Тема: Конкурси і акції на велодень. Давайте щось придумаємо.  (Прочитано 3337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 27.03.2019, 13:41:00 »
От за два місяці буде велодень. Варто було б якось оживити той захід. Варто придумати різні заходи. Наприклад зранку стрільнула одна ідея. Можна повторити аукціон(можна дрібязковий, як було раніше, а можна повноцінний).
  А є ще ідея "секонд-хенд розпродажу аукціон", бо навіяло ціною за кг різною кожен день у секноді. Тобто є у кожного лота своя ціна. На аукціон відводиться година. Починається все з ціни "ціна лота * 6". І кожні 5 хв множник падає на 0,5. Тобто на 50 хвилині буде "ціна*5", на 35 хвилині ціна*3,5 і т.д. поки не впаде до заявленої ціни.  Звісно найкраще вичекати якомога довше. щоб подешевше купити, але є шанс що хтось це зробить перед тобою :-). Хто перший підняв руку той і має право купити той лот по поточній ціні :-). Як на мене то має бути цікаво. Залишилось діло за малим - щоб народ попритаскував все те що хоче продати. Але бажано не надто дороге, щоб не жалкувати що продалось задешево :-).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 27.03.2019, 13:47:10 »
таки тре провести конкурс із стриптизу серед роверистів і окремо серед роверисток
переможець серед роверистів нехай собі котить своїм непростим житєвим шяхом, а краща роверистка мусить позбавити Ізю незайманості...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 27.03.2019, 19:52:54 »
Слідуюча ідея, котра стрільнула тільки що, зробити конкурс з сурплясу, чи як воно вірно зветься - ну хто довше простоїть на велосипеді на місці. Нічого спецом готувати не треба, а народу розвага.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.