Тема: Де у нас (Тернопіль) можна можна переобладнати ровер на електро?  (Прочитано 9059 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Лар

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 30.10.2017, 12:33:24 »
Хто підкаже де у нас таке роблять? Майстер чи фірма якась? Можна і з своїми комплектуючими,це не суттєво,головне щоб склали норм.

Offline Stanislav

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 16.11.2017, 23:30:13 »
Надокучило ніжками педалі крутити? Скутер дешевше купити...

Offline VanoPer

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 17.11.2017, 00:02:37 »
Хто підкаже де у нас таке роблять? Майстер чи фірма якась?

Я не знаю, чи в нас таке роблять, але я знаю, де можна таке готове купити. http://www.citrus.ua/shop/goods/elektrotransport/3063/   Погоджуся з Станіславом, електровелосипеди в Україні дорогі. І справді, простенький скутер дешевший. Але скутер - то купа тріску, газів і нервів. А електровелосипед - тиша і чисте повітря.
Зовні, справжній педальовий велосипед, але сила електрики допомагає там, де ноги не хочуть крутити.

Offline Лар

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 21.11.2017, 11:04:32 »
Надокучило ніжками педалі крутити? Скутер дешевше купити...

З скутером купа гемору не кажучи що концепція вже зовсім інша,його ще треба мати де зберігати.Тим більше я б не сказав що дешевше,велосипед якшо він вже є можна спок переобладнати на електрику по бюджетному за 6-7 т грн.Я планую взяти щось 250 ватне щоб суто під гору допомогало крутити,а по рівному як просте вело використовувати.

Offline Лар

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 21.11.2017, 11:06:04 »
Я не знаю, чи в нас таке роблять, але я знаю, де можна таке готове купити. http://www.citrus.ua/shop/goods/elektrotransport/3063/   Погоджуся з Станіславом, електровелосипеди в Україні дорогі. І справді, простенький скутер дешевший. Але скутер - то купа тріску, газів і нервів. А електровелосипед - тиша і чисте повітря.
Зовні, справжній педальовий велосипед, але сила електрики допомагає там, де ноги не хочуть крутити.


ну нафіг той цитрус з їх цінами,хай самі за такі гроші катаються,на олх з акумом набір можна взяти в рази дешевше.

Offline Бурый мишка

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 22.03.2020, 21:59:48 »
ну нафіг той цитрус з їх цінами,хай самі за такі гроші катаються,на олх з акумом набір можна взяти в рази дешевше.
На ОЛХ невідомо який акумулятор буде. Можна пошукати і дешевший варіант, на тому ж Промі. Але точно не брати бушний варіант. Ну, або тільки самовивіз.
І все одно мені цей варіант здається стрьомним. АКБ може протриматись пару років, а може, пару тижнів. Це лотерея.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 22.03.2020, 23:06:50 »
ринок Західний
1-ий ряд, права сторона і в ній самий крайній магазин справа
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити