Тема: Пянство за кермом велосипеда  (Прочитано 6602 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 15.04.2009, 14:31:45 »
Власти приравняли велосипедистов к автовладельцам!

Конституционный суд Польши поддержал инициативу властей, приравнивающую пьяных велосипедистов к водителям транспорта и предписывающую отвечать за это нарушение по всей строгости закона.

В настоящее время в польских тюрьмах находятся две тысячи человек, осужденных за езду на велосипеде под хмельком.

Решение Конституционного суда вызвало широкие дебаты в обществе о том, заслуживают ли велосипедисты такого сурового наказания.

Согласно принятому в 2000 году закону, человеку, который едет на велосипеде в нетрезвом состоянии, грозит штраф или до двух лет тюрьмы, в зависимости от степени опьянения.

Многие польские суды прибегают к более суровой мере наказания, и, в среднем, нарушителей приговаривают к 11,5 месяцев тюрьмы.

Таким положением дел недовольны как охранники тюрем, так и некоторые судьи.

37-летний судья Ярослав Силецки из западного района Польши назвал это абсурдом и драконовской мерой. По его словам, такое наказание может привести многие семьи на грань бедности.

Он утверждает, что к подвыпившим велосипедистам нужно относиться, как к пьяным пешеходам, которым в большинстве случаев грозит штраф, а не тюрьма. Как поясняет судья, такое сравнение более логично, поскольку и пешеходы, и велосипедисты используют для движения мышечную силу.

Однако Конституционный суд решил, что велосипедисты используют проезжую часть, и, кроме того, гораздо более опасны, поскольку способны развить большую скорость. Поэтому суд отдал предпочтение сравнению их с автомобилистами.
« Останнє редагування: 12.06.2009, 16:25:34 від bhagavan »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 15.04.2009, 14:37:43 »
вчора чув про таке. в нас на роботі один чувак часто в польщу їздить, то розказував.
казав що є випадки коли за їзду в нетв. стані на велосипеді забирали водійські права на авто!  >:( 


треба або вчитися стріту, щоб від ментів тікати по місту, або забути про пиво....   :-\

Offline yge 06

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 16.04.2009, 21:30:16 »
Перевірено.Недочого доброго недоводить.Повірте.
лисий, но не скінхед

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 16.04.2009, 23:49:25 »
Власти приравняли велосипедистов к автовладельцам!

Наступним кроком буде введення транспортного податку і щорічний техогляд велосипедів. Розмір транспортного податку буде обчислятись в залежності від ширини покришки. Задній багажник буде прирівнюватись до автопричепа, (відповідно з реєстрацією).

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 17.04.2009, 08:27:42 »
І при першій реєстрації треба буде проводити розмитнення, з оплатою митного збору  :D
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 17.04.2009, 16:24:04 »
Наступним кроком буде введення транспортного податку і щорічний техогляд велосипедів. Розмір транспортного податку буде обчислятись в залежності від ширини покришки. Задній багажник буде прирівнюватись до автопричепа, (відповідно з реєстрацією).

не так... думаю збір варто привязати до рівня шкідливих викидів через вихлопну водія, а ровер з багажником вважати вантажним зі всіма витікаючими...

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 12.06.2009, 16:02:46 »
По власному гіркому досвіду скажу таке: рік назад не побачив шлакбаум (якого там не повинно було бути, зі сторони парку навпроти банку Універсальний...) - зломав ключицю... Було випито пива коло 3-х літрів... Шлакбаум якась нерозумна істота пересунула таким чином шо він перегородив тротуар по якому я рухався близько 23-ї години... Був би тревезий - так не розігнався би... Як завжди респект шолому який врятував мою п"яну голову... Від удару відключився на декілька хвилин... Було приємно відкрити очі і побачити компанію молодих людей які пробували мене привести в сидяче положення, після того як стало зрозумілим шо від різкої болі в плечі сісти я не зможу - було викликану швидку (прикололись і сказали шо мене збила машина, після чого швидка опинилась біля мене через 5 хв.)...  Не знаю яким чином але мені вдалося вмовити працівників швидкої завезти мій ровер додому, а вже потім мене, за шо їм щира подяка (є ще нормальні люди)!!! Як потім мені розказала дружина: відкриваються двері, заїжає мій ровер а за ним людина в білому халаті з питанням чи то ваш чоловік на тому ровері їхав )))  :o  потім уточнив, правда, що я живий і здоровий але трішки пом"ятий...
Через 3 тиждня в супереч лікарю сів на ровер... Тепер згадую про той інцедент з посмішкою ну і звичайно помірна доза алкоголю в організмі враз нейтралізує бажання крутити педалі...

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #7 : 12.06.2009, 16:27:54 »
mlad, гарний пост, повчальний )
таких страшилок нам тут на форумі треба побільше у виховних цілях.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 12.06.2009, 17:53:28 »
Вічно у нас ІТшніків нічого без пива не обходиться  ;D. Я  раз умудрився і на тверезу голову шкакбаум незамітити (в Гідропарку біля станції юних техніків)  :). Так що тут як повезе.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline yovan

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 15.01.2010, 17:21:24 »
в мене своя страшилка),      трапилось  в карпатах,на лижах-після три годинних катань вирішили випити по-чарці коньячка...
      ...завдяки цій чарці в мене пропав страх і мене понесло на закриту трасу.   пильністьі і маневреність була втрачена,

-результат- вибитий великий палець на правій руці, і відломані повністю ручки лижних палиць


                                                                                                                    ps    :   хоча сайт не лижний ,катання на ровері і лижах чимось схоже :)     бережіть себе :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 15.01.2010, 17:31:19 »
катання на ровері і лижах чимось схоже :)

то точно ФР ДХ DJ BMX...

тільки з біатлоном непонятно шо робити... хоча було би цікаво... >:D