Загальний > Забави роверові

ОФІЦІЙНО!!! Велодень 2017 у Тернополі

(1/3) > >>

Антон Одобецький:
Всеукраїнський Велодень 2017 у Тернополі.
Асоціація велосипедистів Тернопілля запрошує Тернополян та гостей міста взяти участь у традиційному, щорічному Велодні.
У програмі свята велосипедні забави, велопробіг містом, цікаві майстер-класи та спортивні змагання.
Коли: 11 червня.
Місце проведення - Театральний майдан
Початок свята - 10:00
Старт велопробігу - 12:00
Запрошуємо усіх велосипедистів!!!!
Приїжджай сам та запрошуй друзів!!!

#Велодень  #Велодень_Тернопіль  #Асоціація_велосипедистів_Тернопілля

Erazel I-st:
Я так подумав може зробити благодійний аукціон для ашановодів і "не самих багатих" велосипедистів?  Можливо у когось є покришки контіненталі, максіси, швальби котрі вже зняв, але котрі ще можна докатувати на ашанах, старі педалі і т.д. Якомусь хлопцю з бідної сімї і таке було б гаразд. Поставити лоти з стартовою ціною 50 копійок :) і хай народ торгується. І ви "старого мотлоху" позбудитесь, і комусь той "мотлох" за радість буде :).
  У мене он в загашніках є пара шосейних педалей, покришки Бонтрейджери, ще щось має бути. Головне якось народу повідомити наперед що буде велоаукціон "секонду", щоб побільше народу прийшло :).

Антон Одобецький:

--- Цитата: Erazel I-st від 06.06.2017, 15:15:59 ---Я так подумав може зробити благодійний аукціон для ашановодів.....

--- End quote ---
Повністю підтримую

Ruslan 75:
Народ якщо можна то розмістіть це оголошення будьласка в різних велоспільнотах! Дякуємо!!!

Horsbor:
Давайте всі разом прикликати добру погоду на вихідні!)  *sunshine*
Вийди-вийди сооонечкооо... *sunshine*

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version