Тема: Винні повинні бути наказані! або аварійні ситуації та їх правове вирішення!  (Прочитано 5298 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 05.06.2017, 01:26:41 »
Перше то вітаю всіх Шприхалів і звертаюсь до Вас всіх про допомогу/консультацію/пораду і т.д.
Попрошу сильно не флудити стосовно даної теми, а віднестись з всією серйозністю ситуації шо склалась на дорогах нашого прекрасного міста Тернопіль (а також на всіх!!! дорогах України чи то столиці, чи міст, чи маленьких мальовничих сіл).
І так я розумію, що серед нас, велосипедистів, є люди, які хронічно не дотримуються ПДР, та і зізнайтесь чесно самі собі, шо протягом останніх 5 Ваших поїздок Ви самі порушували мінімум 1 раз  :police: Але ми найраще помічаєм помилки інших, тому давайте будем і боротись саме із ними, а на наші, нехай вказують інші, і ми будемо брати їх до уваги.  :angel:
Спочатку маленька передісторія:
Мав можливість пожити і працювати в Києві останніх 1.5 роки. Під час перебування там багато катався на ровері по місту, і я Вам скажу не саме більше задоволення їхати по загружених дорогах з величезною інтенсивністю руху і ВЕЛИЧЕЗНОЮ к-стю порушень шо відбуваються на твоїх очах! Незлічити к-сть випадків, які стались зі мною за цей час. Самі зрозумійте коли їздиш кожного дня 70-110 км скільки машин тебе обганяє, підрізає, матюГає, скільки дверей перед тобою відкривається і пішоходів вибігає під колеса.... (хоча як сьогодні памятаю як чувак з Рендж Ровера вибачався шо не включив поворот, от просто зупинився, відкрив вікно, я ше не встиг сказати хто він є...а він вже реально вибачався...аж дивно було...застав мене зненацька...я аж забув шо мав йому казати  :o)
Але саме один випадок, можливо став такою...точкою кипіння...Коли я мчусь по трасі з двома смугами зі швидкістю біля 40 км/год і мене обганяє величезний автобус впритик! нє...не просто впритик...а в мене після того було плече і рукав лівий в болоті! він протерся по мені...гарно так...але нічо...це не помішало мені його потім догнати і сказати хто він є))) Дякую тому хто створив світлофори  >:D
Суть теми:
І от...я задумався...чи будуть колись автомобілісти покарані? не після того як вже станеться ДТП, а за створення аварійної ситуації...Ну і згадавши героїчні історії про нашу доблесну Нову Поліцію, добравшись до найближчого посту в м. Київ вирішив звернутись людей в пагонах.
Звернувся я з таким питанням: "А чи можна якось наказати водія автомобіля не кидаючись під колеса і не роблячи ДТП?а так...шоб він знав, або хоча би думав чи варто це робити інший раз".
І знаєте, що я почув у відповідь: "Так, можна, і навіть треба! Давайтесь боротись за порядок на дорозі разом!" - я навіть повірив цим словам  *hurray* Але як саме, запитаєте Ви?... Із пояснень чергового полісмена УВАГА!!!:
Потрібно зафіксувати на відео дане порушення, щоб було видно номера автомобіля (в ідеалі хто сидить за рульом), і на відео шоб була якась привязка до місцевості...якась табличка...магазин...номер будинку...вулиця...хоч шось... (враховуючи розміри Тернополя  - це реально.) Викликати поліцію на місце скоєння порушення, або звернутись( бажано в той же день) до найближчого патруля або дільниці із заявою про скоєне правопорушення (чи якось так) і надати відеоматеріал як доказ" (майте на увазі шоб мати з собою чи кабель чи шось подібне шоб була можливість їм перекинути то відео, бо мені жалілись шо вони не завжди можуть  :'( ).
І ще доволі цікава штука: створення аварійної ситуації це дуже серйозне порушення! Крім якоїсь суми штрафу (останнє шо найшов це 600-800 нещасних українських гривень) - позбавлення водійських прав від 6 міс. до 1 року!
Після тої ситуаці я закрутився, замотався і ніяк не було часу...
Але ось тепер, сьогодні, коли за останніх 2 поїздки на машині всякі мудили ззаду мигають фарами і обганяють через подвійні суцільні, підрізають бо вони незнають шо таке повороти задумався шо треба шось з тим робити....бо ну нафіг...називається Велкам ту Тернопіль... >:(
Поки маю час і натхнення  - беру від завтра відео камеру і йду знімати тих дебілів порушників ПДР....і буду шукати патрульних яким можна буде злити відео.. Ну тому шо коли катаєшся то ше не завжди є час бавитись...а коли знаєш шо є місця де ну просто СИСТЕМАТИЧНО! (біля політеху маршрутчики та інші і сторону центру прориваються по лівій смузі, коли біля готелю АВАЛОН, люди які не дивляться на знаки валять в сторону центру з лівого ряду і т.д.) За день можна назбирати колекцію з 20-40 заяв про правопорушення. Треба зробити конкурс...хто більше?!
Не для того шоб вони заплатили штраф...фінансова сторона мене не дуже турбує... Але хочеться попробувати чи та система працює, хочу шоб хоч одному прийде "лист щастя"...шоб хоч один згадав ситуацію шо сталась і можливо задумався шо він був не правий...
І коли будуть люди писати заяви на інших людей які порушують...не важливо, чи то ПДР...чи то чмо викинуло бичок з машини, чи то якась свиня викинули пляшку в парку на газон... Чи інше...може це хоч на хвильку дасть задуматись "може не варто?"...і нехай ця хвилька комусь врятує життя... Я не вважаю це "ябіднічеством", а це боротьба за здорове, адекватне суспільство. Чому? Бо якшо ти адекватний: тобі нема чого боятись, ну майже нема  *dontknow*

Отже: люди добрі) скажіть добре слово  *dontknow* Варто? Не дуже?  :nono:
Хто стикався з подібними ситуаціями? Хотілось би наказати чергову погану людину?...
Як не стати жертвою "блатних"? Чи реально, шоб той на кого я жаліюсь - не дізнався про мене? Бо Тернопіль то не дуже велике місто і завелика концентрація "мажорів" і тому подібних, нажаль офіційно зареєстрованої зброї немаю, тому не дуже безпечно відчуваю себе в суспільстві....

Діліться місцями постійних порушень ПДР з сторони водіїв і старайтесь самі не порушувати!!! чи Ви велосипедист, чи водій, чи навіть пішохід!...Діліться відео...долучайтесь до такої справи і давайте якось то всьо гарно організуєм...бо ідея ідеєю а як її реалізувати... :(

Чому Тернопіль, бо досить маленькі розміри, велика к-сть людей, які готові щось міняти на краще. Реально показати результат роботи по кількості протоколів складених поліцією...(як це взнати - незнаю)
Хто має можливість проконсультувати - як би то правильно мало виглядати (складання протоколу, заяви чи т.п.)? Будь ласка хелп  ::)

На перспективу: створення подібних ініціатив серед інших міст, залучення якимось чином змі та правоохоронних органів і врешті-решт...народ...невже Ви не хочете шоб в нас був порядок?...ну хоча б на дорогах... o^-o

Пе.се. вибачайте, що може не дуже грамотно і багато факторів не продумано, але пишу на емоціях...поможіть розібратись   :)

Via est Vita

Offline anticvariat

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 05.06.2017, 08:30:58 »
однозначно варто >:(
MTB WINNER

Offline kosmos

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 05.06.2017, 12:28:31 »
Вася чесно тобі скажу робити треба сам бував в таких ситуаціях дуже часто.Але ця система не працює адекватно для простих людей і з твоєї ініціативою нічого не поміняється ти просто розібєшся об байдужість тих людей які мають займатись просто своєю роботою. ПС. Ти хороша людина не марнуй час на завідомо пропащу справу(звісно якщо ти в політику не зібрався) сідай на мтб і до нас в ліса там і рагулів менше і повітря чистіше.Всім добра)

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 05.06.2017, 13:27:43 »
Молодець що не байдужий до цієї проблеми якщо так можна сказати...
Нещодавно схоже питання було на ФБ в Володимира Горона з Турклубу...
Моя думка...
- Мажорів напевне не перевиховаєш, це так як чи пють за кермом - пили, пють і будуть пити...
- Чи варто їх або взагалі порушників фотографувати і все інше ....ну зіпсуєш нерви а в кінцевому результаті вони наймуть адвокатів і відповідно суд їх оправдає. Суд мажорів оправдує завжди, випадки навпаки знаєш, недумаю?))
- Поліція має займатись тими всіма порушника, якщо ти так яро хочеш ними займатись - то вступай туди на службу...
- і взагалі.....як зробити так щоб місто було безпечне - напевне потрібно багато проводити заходів з безпеки дорожнього руху в школах училищах інститутах....а можливо ще з садочка дітям пояснювати це все...
Василь, Ти світла Людина, непереживай - не дамо тебе в обіду ніяким мажорам!!! Думаю ШПРИХА тебе любить і захистить від всяких мяко кажучи нечемних водіїв) Але напевне ти кожен випадок не бери так близько до серця, іншими словами - kosmos прав - катайся в задоволення лісовими стежками!  *tramplin_m* *sunshine*
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #4 : 05.06.2017, 22:48:11 »
Підтримую і солідарний тут з тобою. Думається мені, що для того щоб була культура їзди на дорогах ті хто їздять мають бути культурними. Частиною цієї культури має бути те, що водії великих фур мають навчитись ставити себе на місце велосипедиста, повз якого вони проїжджають.
Тут згадалось відео, де в якійсь країні вчать водіїв автобусів поводитись на дорозі: посадили їх на велосипеди і пустили кілька автобусів попри них на обгін...

Ось до речі, ще одне гарне відео https://www.facebook.com/Ukraine.Dnepr.1776/videos/1743887679161401/?pnref=story

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 06.06.2017, 23:01:21 »
Вася чесно тобі скажу робити треба сам бував в таких ситуаціях дуже часто.Але ця система не працює адекватно для простих людей і з твоєї ініціативою нічого не поміняється ти просто розібєшся об байдужість тих людей які мають займатись просто своєю роботою. ПС. Ти хороша людина не марнуй час на завідомо пропащу справу(звісно якщо ти в політику не зібрався) сідай на мтб і до нас в ліса там і рагулів менше і повітря чистіше.Всім добра)
якшо бути кардинально скептичним то так, погоджуюсь...але я ше не здався...)
Оу, дякую за хороші слова)) І ні...політика не для мене...нема там куда йти...там всі і так ломляться до одного великого корита...я звик якось сам заробляти на себе, а не красти...)сорі...але в мене політика тільки з бандитизмом асоціюється...
МТБ то є добре, але в планах цикло-крос...і тоді буду в лісах)) але в дууже не близьких планах :'(

Молодець що не байдужий до цієї проблеми якщо так можна сказати...
Нещодавно схоже питання було на ФБ в Володимира Горона з Турклубу...
Моя думка...
- Мажорів напевне не перевиховаєш, це так як чи пють за кермом - пили, пють і будуть пити...
- Чи варто їх або взагалі порушників фотографувати і все інше ....ну зіпсуєш нерви а в кінцевому результаті вони наймуть адвокатів і відповідно суд їх оправдає. Суд мажорів оправдує завжди, випадки навпаки знаєш, недумаю?))
- Поліція має займатись тими всіма порушника, якщо ти так яро хочеш ними займатись - то вступай туди на службу...
- і взагалі.....як зробити так щоб місто було безпечне - напевне потрібно багато проводити заходів з безпеки дорожнього руху в школах училищах інститутах....а можливо ще з садочка дітям пояснювати це все...
Василь, Ти світла Людина, непереживай - не дамо тебе в обіду ніяким мажорам!!! Думаю ШПРИХА тебе любить і захистить від всяких мяко кажучи нечемних водіїв) Але напевне ти кожен випадок не бери так близько до серця, іншими словами - kosmos прав - катайся в задоволення лісовими стежками!  *tramplin_m* *sunshine*
Ага, бачив той пост в ФБ...правильно...а коли б одні одних здавали було б норм...коли б на заправці їх відмовились заправляти або зробили так шоб затримати до приїзду поліції...але ж ні...їм пофіг, вони гроші заробили і щасливої дороги!...і т.д...окрема дискусія я думаю...)
Питань нема! Хай наймають адвокатів! Один раз, другий....десятий...вірю шо не до всіх дійде чого їх викликають в суд...але все ж...хоча б 1 зі 100 опамятається, або принаймні замислиться....якшо було б чим...
Та таки ти правий, що треба виховувати з малечка, але коли дивишся як молоді мамочки поводяться з дітьми то ой як страшно за то шо буде з ними дальше...
Капець)) всі такі добрі на Шприсі)) ::) Дякую!  :)
І на рахунок того шоб одразу хамити на дорозі, розбиратись хто є хто...як мій батько каже..."агресія породжує агресію.." краще мати то всьо зафіксовано і подавати з спокійними нервами в міліцію...)

Підтримую і солідарний тут з тобою. Думається мені, що для того щоб була культура їзди на дорогах ті хто їздять мають бути культурними. Частиною цієї культури має бути те, що водії великих фур мають навчитись ставити себе на місце велосипедиста, повз якого вони проїжджають.
Тут згадалось відео, де в якійсь країні вчать водіїв автобусів поводитись на дорозі: посадили їх на велосипеди і пустили кілька автобусів попри них на обгін...
/?pnref=story]https://www.facebook.com/Ukraine.Dnepr.1776/videos/1743887679161401/?pnref=story[/url]
Ну траса це вже також окрема тема...наші міжміські траси також не створені для вело руху...нажаль...
А от місто! Навпаки...має бути пріоритетом роверовий рух...але нажаль....
Якшо до теми то ше додам... Нафіг треба закрити центр від політеха до універмагу для всього транспорту окрім тролейбусів ну і вело само собою...а на вихідних робити пішохідною зоною...шоб відівчались ганяти по центру... а маршрутки? Нафіг взагалі маршрутки з міста...

І ше питання може хто знає...
Чим краще різати відеофайли формату МП4...і через яку прогу норм дивитись той самий формат МП4...Дякую)
« Останнє редагування: 06.06.2017, 23:05:44 від skeleton13 »
Via est Vita

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #6 : 07.06.2017, 18:36:41 »
Цитувати
треба закрити центр від політеха до універмагу для всього транспорту окрім тролейбусів ну і вело само собою...а на вихідних робити пішохідною зоною...шоб відівчались ганяти по центру
Теж підтримую таку ідею, і впевнений дуже багато людей крім нас теж періодично задумуються про таке. Люди хочуть дихати свіжим повітрям, бути здоровими і спокійно ходити/їздити по місту, без заторів. А як відомо нема машин нема і заторів.
Але також додам, що це на даний час занадто прогресивна і передова ідея, яку впроваджують у розвинутих містах де поважають особистий простір кожного громадянина. Є такі міста які перекривають повністю.
В нас теж так буде, і це лише питання часу. Наша справа лиш зробити так, щоб пришвидшити цей процес.

Я користуюсь дуже простенькою програмкою яка називається Freemake Video Converter.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 07.06.2017, 20:29:01 »
Я користуюсь дуже простенькою програмкою яка називається Freemake Video Converter.
Дякую. Найшов за порадою video maker...поки шо підійшло...не спец я в тих фільмових штуках...)
Але сьогодні був перший пробний виїзд і опа! як мінімум 1 зазнятий правопорушник!

водій сірого Шевроле Авео, який рухався по вул. Руській (від озера в сторону універмагу), на перехресті вулиць Руська, Замкова, Шашкевича здійснив поворот на ліво із середньої смуги, а не з лівої, як того вимагає знак, розмітка, і відповідно світлофор. ( в самому кінці відео)
Це є порушення ПДР України 10.4 Початок руху та зміна його напрямку. (Порушення рядності)
Покарання: стаття 122, ч. 2. - Штраф 425-510 грн.; Стаття 122, ч. 4 - якщо при цьому виникла аварійна ситуація - штраф 680-850 грн. або позбавлення права керування на 6-12 місяців.

Але я поставив не дуже хорошу якість відео...попробую трішки краще другий раз...Номера автомобіля є на відео, як він мене обганяє на підйомі...але вже під час скоєння правопорушення якість зйомки погана(( Треба попрацювати над цим...

+ Паліво на Ютюбі...воно привязує до мого акаунта на джімейлі...

не сваріть дуже, а зацініть по можливості...
 https://www.youtube.com/watch?v=idrIVhVw4bs

Підходив там же я до нашої Нової Поліції, і поліціянт сказав шо йому було би не достатньо цього відео для складання протоколу. Якщо я хочу повідомити про правопорушення, звертатись кудась на Котляревського...в адмін відділ..чи якийсь такий...і пишіть заяву...
От і всьо...поки шо відео не чітке, погоджуюсь, мало для доказування чогось...будем над цим працювати  :)
Via est Vita