Тема: Патрульні почали штрафувати велосипедистів  (Прочитано 9913 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #15 : 14.05.2017, 19:30:38 »
Кажуть, польські тюрми забиті п'яними роверистами :)
« Останнє редагування: 01.08.2017, 19:59:42 від org100h »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 14.05.2017, 22:03:16 »
хмм.. мені от цікаво: одобрятетлі самі за своє вело життя ніразу на червоне не проїжали ?  8)
Проїзджав, але соромлюсь цього. Ну не те щоб аж прямо соромлюсь, але не горжусь, це явно. Завжди треба старатися дотримуватися ПДР, бо і іншим буде легше їхати біля тебе, і тобі безпечніше - водії автомобілів зможуть передбачити твої маневри. Ну та й "буду я через твої 50 баксів руку збивати" [spoiler]В крутой кабак заходит мужик и говорит бармену:
- Мне 100 грамм водки.
Бармен наливает, подает. Мужик достает из кармана мензурку
и удостоверение:
- Контрольная закупка. 75 грамм! Штраф $50.
Следующий вечер. Те же лица. Мужик снова измеряет мензуркой
и снимает полтинник штрафа.
Потом спрашивает бармена:
- Слушай, ты же меня узнал, почему все равно недолил?
- Да мне проще тебе полтинник отдать, чем руку сбивать из-за
таких мудаков...[/spoiler]
Ну бо багато хто є і велосипедистом і автомобілістом одночасно, і рефлекси збивати не варто :-)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Nila

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 01.08.2017, 10:17:51 »
Кажуть, польські тюрми забині п'яни роверистами :)
п"яними українськими роверистами))))) :) :) :) :) :) :)

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 03.08.2017, 10:01:47 »
Вчора машиною їхав в по Збаразькій в бік Крушельницької, біля "Млина" догнав велосипедиста. Той їхав по краю дороги вздовж тротуару, перед ним машина, теж близько до тротуару, так що велосипедист між нею і тротуаром вже не вміщається. Ну і доганяю перед світлофором їх я, зміщуюсь лівіше, щоб між мною і тротуаром було ще місце велосипедисту і підкочуюсь до машини, яка вже починає гаьмувати на світофорі.
І тут, ні з того ні з сього, це "чудо", не показуючи поворот, не оглядаючись, різко бере вліво і виїжає на середину полоси, тоді ще й різко лупить по гальмах, аж колесо пішло юзом, бо машина спереду вже доїхала до світлофора і зупинилась. Відповідно ззаду різко луплю по гальмах вже я, бо ще трохи і вїду йому в заднє колесо.
Тоді це "чудо" стає між 2 рядами, тобто зліва від того авто, яке не зміг обїхати справа, і чекає зеленого. Я подумав - ну ладно, мож на кульці хоче наліво повертати, хоч то і не по правилах, але ніфіга - поїхав прямо далі, на крушельницької. Тобто то йому просто приспічило обїхати те авто, що їхало перед ним.
Мля, вот реально в чоло би дати! Я собі такого на велі ніколи не позволяю - не влажу між машиною і тротуаром - стою позаду. бачу що машина включила правий поворот - теж стаю позаду і не лізу справа від нього.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #19 : 03.08.2017, 14:22:46 »
Ну так треба було гавкнути йому, щоб думав що робить.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 03.08.2017, 14:47:45 »
відеореєстратор маєш? віддай запис в поліцию
« Останнє редагування: 03.08.2017, 15:23:45 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 03.08.2017, 18:31:34 »
Олексій, що ти свого ВелоСоплеменніка вже одразу здаєш))))))))))))) :nono: :nono: :nono: :nono:

якщо тисячі автомобілістів нас підрізають - не дають дорогу - і просто нас мають другим сортом то нічого - а якщо один наш товариш порушив то одразу треба його здати)))))))))) велотрибунал вже народ хоче))) казнь)))))

от я часто їзджу на дальні маршрути - то там не завжди всі коректні....то що робити.....

хоча я автора розумію) сам іноді бачу неподобство))) А от Стєчкіна нЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ))))))))))))))) своїх хоче здавати(((


1. мудаки які порушують правила руху мені навіть близько не є "СВОЇМИ", незалежно на чому воно їздить.
1.1. таких своїх треба здавати в поліцию - закон для всіх один. не хочеш нормально себе поводити - треба наказати
1.2. по можливості видавати ліки від дурості, шо називаються піздюлями
2. такого недоумка мені не шкода: загине - чистіше буде, а чому має потерпати ні в чому не винний водій авто, якому той довбень під колеса заїхав?
3. мені аж ніяк не подобається шо через таких підорасів - не в традиційному, а в поганому смислі того слова - всіх велосипедистів вважають недоумками
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 03.08.2017, 21:34:15 »
млін, мужики, а то що я теж на велосипеді катаю - то не в щот? :)
те, що він там мене підрізав типу - то конечно, якщо би я не встиг зреагувати, була б для мене проблема, бо реєстратора я таки не маю.
але я то мав би головняк, а в чувака був би зімятий вел і обдерті кінцівки. в кращому випадку.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 03.08.2017, 21:36:34 »
Ну так треба було гавкнути йому, щоб думав що робить.
ти знаєш, я якось навіть не встиг психанути.
по-перше з дитиною їхав, по-друге водійська братія регулярно щось чудить на дорогах - якби на всіх гавкав - рідну мову б забув певно :)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 03.08.2017, 23:49:34 »
а  йа шо кажу:
якщо закон забороняє давити таких гандонів і навіть просто бити їх теж не можна - нехай поліция з ними розбирається, а то ті дармоїди ні хєра не роблять, тілько на нових машинах катаються з включеними блималками

ізю не слухай, ібо:
1. воно дурне
2. радить таке, що сам ніколи робити не буде, тому що зассить
3. не уподобляйся бидлу. щоб покарати бидло, треба бути людиною - ввічливо себе поводити і не гавкати, як придурок - це нічого не дасть. треба зробити шоб той мудак дуже-дуже боявся наступного разу так їздити
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити