Тема: Їдло  (Прочитано 22272 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


CoRacK

  • Гість
« Reply #30 : 22.06.2010, 19:14:48 »
У мене ще є одне питанння. Воно може навіть заслуговує на окрему тему, але все ж почну тут. Хто що п'є в покотеньках?
Переніс обговорення про вживання рідини в поїздках сюди: http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,3190.0.html

CoRacK

  • Гість
« Reply #31 : 06.07.2010, 15:09:11 »
Скажімо Картопля, Рис мене не тримає.
:D :D :D  держитє мєня сємєра
Щоб ти знав глікемічний індекс очищеного рису і картоплі = глікемічному індексу цукру (приблизно 100), а це значить, що до години після їжі в шлунку буде порожньо від стандартної порції.
Це нагадує багаття з купки соломи, загорається швидко, вогню багато, але швидко прогорає, жару не залишається і їжі на ньому не приготуєш, відповідно і педалі не покрутиш, хіба на власному підшкірному жирі, якщо його є достатня кількість.
Гречка це вже як 1-2 см дубові гілки, горить повільніше, дає багато енегрії, але жару теж небагато (глікемічний індекс 65). Власне гречка взагалі більше 3-4 годин не тримає, стандартна порція.
Сало, олія, арахіс, соняшникове насіння - як дубові колоди запалити дуже важко (тобто зразу ефекту не буде), зато як розгоряться, то енергії уйма і довго тримають (типу як жар в багатті). Але цей варіант потребує уточнень, їсти таке жирне треба або за тиждень до походу разом з солодким, щоб набрати "зайві" кілограми і використати їх в поході, або їсти в поході ввечері, але відносно небагато, щоб відновити краще м'язи за ніч. Перший варіант кращий, бо з підшкірного жиру енергії більше, через те, що йому не треба засвоюватися 1 г = 9 ккал, вжитий же жир має перетравитися, а це енергозатратний процес, отже, на виході отримаємо ті ж 4 ккал, що з білків і вуглеводів, з тою лише різницею, що жири будуть поступати в кров рівномірно на протязі тривалого часу, що нам і потрібно, на відміну від вуглеводів, які згоріли і все - енергії нема.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #32 : 07.07.2010, 08:00:52 »
В далекі поїздки(дво- трьохденки) не катав. Але в одноденках для себе вибрав варіант що перед поїздкою їм достатньо, але не багато(щоб ваджкості в животі небуло), а в самій поїздці їм все що помало засвоюється, щоб довше і рівномірніше тримало. Типу мясо/сало і т.д. Ну і солодке жую, як джерело енергії яке не займатиме багато місця в рюкзаку і шлунку  :). В общім слідую порадам Корака, але з деякими відхилення  :)
« Останнє редагування: 13.07.2010, 20:07:04 від CoRacK »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #33 : 07.07.2010, 14:35:25 »
В далекі поїздки(дво- трьохденки) не катав. Але в одноденках для себе вибрав варіант що перед поїздкою їм достатньо, але не багато(щоб ваджкості в животі небуло), а в самій поїздці їм все що помало засвоюється, щоб довше і рівномірніше тримало. Типу мясо/сало і т.д. Ну і солодке жую, як дджерело енергії яке не займатиме багато місця в рюкзаку і шлунку  :). В общім слідую порадам Корака, але з деякими відхилення  :)

Читай вголос і з інтонацією:
Цитувати
їсти таке жирне треба або за тиждень до походу разом з солодким, щоб набрати "зайві" кілограми і використати їх в поході, або їсти в поході ввечері, але відносно небагато, щоб відновити краще м'язи за ніч.

По-моєму, ти просто "кладеш" на поради Корака ).

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #34 : 07.07.2010, 14:57:35 »
Ромка, ти трішки путаєш. Він говорить про великі об'єми. Я ж про бутерброд-другий. Я ж не кіло сала зїдаю, щоб воно мені мало відкладатися на довгу поїздку. З тими обємами що я споживаю воно якраз добре засвоюється в поїздці.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 30.07.2010, 15:44:46 »
Зараз поділюся рецептом класного дуже смачного і ситного салату на канапку.
На порцію салату треба:
2 яйця,
2 голандських сирки плавлених типу "дружба"
майонез
часник

Приготування:
яйця варити вкруту, потім розтерти на терці на самій дрібній. Опісля так само на терці розтерти 2 плавлених сирки. Легше буде терти, якщо перед тим сирки потримати у холодильнику. Далі сирки (уже перетерті на терці) змішуємо з перетертими яйцями, добавляємо майонез до стану  такої густої каші, наостанок дусимо через часникодавку 2-3 зубчика часнику. Потім все вимішуємо. Можна напхати в банку, а можна зразу на хліб намастити. Тримає досить довго. Мені для ситості хватає 2 канапки. Єдиний мінус - з рота тхне часником ну і в дорозі я не знаю - може хотітиметься більше пити. Але  плюсів теж вистачає....часник класний антисептик. Опісля можна воду і з колодязів жльокати і не буде у Вас діареї.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 30.07.2010, 21:30:10 »
Зараз поділюся рецептом класного дуже смачного і ситного салату на канапку.
На порцію салату треба:
2 яйця,
2 голандських сирки плавлених типу "дружба"
майонез
часник

гм... цей салат називається "жидівський"... а вот чо ти назву зашифрував? 8)

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 30.07.2010, 23:48:26 »
До речі щодо назви салату. Так колись році в 1999-2000 на  першій моїй роботі  обізвала цей салат одна співробітниця. Хоча я так і не зрозумів чому жидівський.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 31.07.2010, 10:10:12 »
До речі щодо назви салату. Так колись році в 1999-2000 на  першій моїй роботі  обізвала цей салат одна співробітниця. Хоча я так і не зрозумів чому жидівський.
в радянські часи то були самі дешеві компоненти.. далі пояснювати?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 31.07.2010, 10:17:39 »
До речі щодо назви салату. Так колись році в 1999-2000 на  першій моїй роботі  обізвала цей салат одна співробітниця. Хоча я так і не зрозумів чому жидівський.

як тобы жиди вызу дали?
жидывський тому, що жиди люблять часник - учи матчасть, батанєг...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 31.07.2010, 14:11:57 »
жидывський тому, що жиди люблять часник - учи матчасть, батанєг...
то кажиж... любиш часник :D

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 31.07.2010, 14:50:47 »
Та їм трошки .. часник....
зате зразу видно що я не вампір.