Тема: Велодень-2009!  (Прочитано 17403 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 07.04.2009, 17:49:10 »
Та то Тайгер все. Нас півдороги одні малі злили своїм безкультурям поведінки на дорозі. Я й сказав Тайгеру пнути одного з них локтем. А цей качок-переросток певно сили не розрахував. Пнув так що малий аж з ровера полетів.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 08.04.2009, 17:01:04 »
Еразел
"Та то Тайгер все. Нас півдороги одні малі злили своїм безкультурям поведінки на дорозі. Я й сказав Тайгеру пнути одного з них локтем. А цей качок-переросток певно сили не розрахував. Пнув так що малий аж з ровера полетів."

Перед тим як писати нерозумні речі подумай двічі. я не люблю таких жартів. Тим більше що я був далеко від того малого в момент падіння, а ти близько

Малий дійсно впав, а заним ще один.  Більше ніхто, просто сформувалась манюнька пропка :)
« Останнє редагування: 08.04.2009, 20:44:45 від Vetal_admin »

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 09.04.2009, 14:13:10 »
Скажу так - Велодень відбувся, чудово що зібралось багато людей-однодумців, а також те що на нас звернула увагу влада і громадськість.

А тепер про мінуси - такої жахливої організації я ще не бачив. То зрозуміло що учасники пробігу не знають як їхати в колоні, але організатори повинні були б їм пояснити (якщо знають самі про це), у них навіть жодного мегафону не було щоб з народом говорити, вони не вели колону. І люди бачили з боку не велоспільноту - а велостадо. Потім цей тупий кусок зеленого скотчу, не було ніякої інформаційної підтримки - більшість велолюдей не знали про цю подію - і просто катались собі десь - так нас було б набагато більше.......

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 09.04.2009, 14:20:34 »
Частково можна було сформувати колону. Про тих гімнярів які привилки по площі кола мотати певно нема сенсу говорити. А от за скотч то так. Думаю на сотня навлеєчок роздрукованих не сильно вдарила по кишені. Та навіть кожен учасник по гриваку скинувся і всі витрати на друк перебились би

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #19 : 09.04.2009, 15:35:32 »
skaz - гучномовці, наклейки, колона - це був би парад а не велодень :)
ясно шо порядку б не завадило - але де його взяти? Те саме і з гучномовцями - якшо немає внутрішньої організаціії (чи попросту кажучи у кожного своє велике Я і немає командності - лише стадність) - то які гучномовці?

Скотч клеїли, щоб народ позаписувати - це була приватна ініціатива і добре шо вона була. Хто не хотів - той не клеїв.

П.С. Загалом велике дякую організаторам, що було хоча б те, шо було :). Мене наприклад більше розчарував фотоконкурс - бо його практично не було... якийсь він вийшов переляканий. Але памятаючи про приватність інціативи і постулат "вон имені нічого не винні" - прйимаю так як є :). Все класно - є прецедент, є результати. Є на що рівнятися, є чому вчитися.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #20 : 09.04.2009, 16:09:46 »
Все класно - є прецедент, є результати. Є на що рівнятися, є чому вчитися.
Я б сказав є з чого ПОЧИНАТИ.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 09.04.2009, 16:17:55 »
У вівторок 7 квітня мені принесли газету у кожен дім (від 4 квітня).  Там на 1 сторінці є новина про велодень. так що вже після проведення значно більше людей зможуть прочитати:
"Завтра, в неділю, у тернополі відбуватиметься спортивно-просвітницька акція "День велосипедиста"... :D
Також для мене залишилось загадкою навіщо біля мерії велопарковка.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #22 : 09.04.2009, 17:11:29 »
Також для мене залишилось загадкою навіщо біля мерії велопарковка.

Щоб організатори натступного Велодня чи критичної маси мали де припняти ровери, коли приїдуть до міськради залагоджувати організаційні формальності. Це ніби логічно. Ти краще скажи навіщо потрібні решта стоянок :) - припинат ировери все одно ніхто не збирається. На сотці -  я зацінив - роллери використовуються їх як кінцеве гальмо(упор) і турнік.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 09.04.2009, 17:42:52 »
Ну це швидше не користь а ПРЕЦЕДЕНТ. Щоб почали ставити і в інших місцях. З чогось ж треба починати. Авось до літа почнуть і біля гепермаркетів ставити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 09.04.2009, 19:13:13 »
skaz - гучномовці, наклейки, колона - це був би парад а не велодень :)
ясно шо порядку б не завадило - але де його взяти? Те саме і з гучномовцями - якшо немає внутрішньої організаціії (чи попросту кажучи у кожного своє велике Я і немає командності - лише стадність) - то які гучномовці?

Скотч клеїли, щоб народ позаписувати - це була приватна ініціатива і добре шо вона була. Хто не хотів - той не клеїв.

П.С. Загалом велике дякую організаторам, що було хоча б те, шо було :). Мене наприклад більше розчарував фотоконкурс - бо його практично не було... якийсь він вийшов переляканий. Але памятаючи про приватність інціативи і постулат "вон имені нічого не винні" - прйимаю так як є :). Все класно - є прецедент, є результати. Є на що рівнятися, є чому вчитися.

От знову наше українське дякую шо й так. Я був на велодні в інших містах і знаю шо наш можна було б зробити краще, не хочеться повторюватись, але "учасники пробігу не знають як їхати в колоні, але організатори повинні були б їм пояснити (якщо знають самі про це), у них навіть жодного мегафону не було щоб з народом говорити, вони не вели колону" . У стада повинні бути свої пастухи - доречі, організаторів було написано купа - вони мали вести колонну і слідкувати шоб всякі барани з неї не вилазили, не вийо....  жувались і т.д.  А також хотілось, як ти вже сказав якогось логічного завершення свята.

а народ можна було позаписувати і без скотча, і зробити наприклад якісь памятні наклейки до цього дня, я думаю шо кожен захотів би собі таку мати і йому не шкода було б навіть тієї 1 грн.  короче попіарились, покатались і по домам

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #25 : 09.04.2009, 21:16:33 »
skaz, я тобі не опонент :)
Я погоджуюсь з твоїми аргументами, лише прошу про деяку релаксацію з огляду на провінційність і "першийраз_ість" учасників :).

З огляду на перекриту дорогу і супровід - те що барани вилазили і їхали хто як хоче - не складало якоїсь особливої біди.

П.С. Ти пробував построїти в колону БМХ-ерів і тріалістів :) ?

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 10.04.2009, 09:00:43 »
Та то ще пів біди, що велосипедисти цілу смугу зайняли. А от коли на Бандери, при перекритій дорозі, по зустрічній під 80 валив мерседес, то мені трошки страшно стало..... Хлопцям з мерседесів, м"яко кажучи, по... , чи дорога перекрита, і чому вона перекрита...  :o
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #27 : 10.04.2009, 10:08:11 »
П.С. Ти пробував построїти в колону БМХ-ерів і тріалістів :) ?
:)
Напевно, перші рази воно все так. Просто збирається дуже різношерсна братія.
А барани були і є всюди. Просто кожному тре починати із себе.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 14.04.2009, 22:43:43 »

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 15.04.2009, 12:49:10 »
 ;D  той сюжет монтував я  ;D

шкода тільки шо оператор мало назнімав колону, найбільше тріалюг поназнімано було - а толку мало, там тільки 2 більш менш шось робили